Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad2277

Roczniki New Holland 15**

Polecane posty

szczewko    32

Mogles sie podpiac pod jakis istniejacy temat no ale coż.

Seria 15xx była produkowana w latach 1971 do 1980. Data produkcji jest nabita z prawej strony w okolicach zbiornika paliwa.

Wiadomość z agroFakt.pl

jaco512    172

U mnie rok był wybity na felgach,na amortyzatorze(akumulatorze) hydraulicznym pod pomostem i znalazłem jeszcze przy myciu filtra powietrza na wkładzie filtrującym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.
    • Przez Maniaks
      Cześć,

Mam problem w NH CX6080, a mianowicie chodzi o heder, który powyżej zakresu działania automatycznego systemu poziomowania (od momentu, jak płozy są w maksymalnym wychyleniu) zaczyna opadać powoli na jedną stronę (w moim przypadku lewą, patrząc z perspektywy operatora, czyli tam, gdzie jest cały napęd). Zrobiliśmy test, gdzie jedna osoba stanęła po drugiej stronie hederu dla przeciwwagi i wtedy utrzymywał on swoją pozycję. 

Póki co była próba dołożenia podkładki do zaworu przy wyjściu z rozdzielacza przy kabinie operatora, ale nie pomogło. W takim przypadku zastanawiam się, czy problemem nie są czasem akumulatory hydrauliczne, o ile w ogóle mogą mieć wpływ na tego typu zjawiska? 

W przerwie od koszenia spróbujemy też przełożyć wejścia hydrauliczne do siłownika i zobaczyć, czy nie zacznie opadać na drugą stronę, chociaż nie wiem, czy się uda, bo jeden wąż jest dość krótki i może nie wystarczyć do wkręcenia go w miejsce tego drugiego. A może problemem jest ten zawór, do którego dokładana była podkładka? Ewentualnie może coś jeszcze? 

Będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.
    • Przez mtz55
      Witam panowie na jakich nastawach czujników strat ziarna jeździcie w różnych uprawach u mnie jest to
      Jeczmień, pszenica, pszenżyto sita 6 klawisze 8 
      w rzepaku sita 7 klawisze 6 
      Ustawienia mam od poprzedniego właściciela sam tego nie kalibrowałem, zastanawiam się jak to ustawić w grochu,łubinie??
    • Przez MichałWo
      Kupiłem kombajn ale nie mam żadnej książki ani wiedzy jak ustawić parametry. Potrzebuje też informacji na temat obsługi kokpitu
    • Przez wasyl69
      Witam mam problem z separatorem MCS w Laverdzie l626  mianowicie nie mogę opuścić drugiego klepiska tego od separatora ma ktoś jakieś doświadczenie z tym i czy opłaca się to uruchomić?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj