Skocz do zawartości
look19

Mccormick i Landini

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
look19    29

Chciałbym się dowiedzieć, czy mccormick i landini produkuje wszystkie modele ciągników identycznie - tzn. czy przypadkiem nie różnią się one znaczkiem na masce i stylistyką? Jak sądzicie? Jak z ich jakością? Który lepszy?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie się troszkę różnią.

Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Wiadomość z agroFakt.pl

GSX    0

Mimo iż należą do jednego koncernu o nazwie ARGO to jest dwóch różnych producentów Landini jest produkowany we Włoszech, a McCormick w Angli.

"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

qazi    58

@omen tak jak JD, same lamborghini farmtarc i pewnie jeszcze sporo innych ciagników, a co do MC i landiniego to nie wszystkie modele są takie same, niektóre McCormniki mają wspolne modele chyba z Case, przynajmniej starsze miały

Przemo85    13

Z tego co mi kiedyś diler MC i landini mówił to wszystkie modele McCormick i Landini poniżej 100KM produkowane są we Włoszech a powyżej 100KM w Angli a oferta jednej i drugiej marki się praktycznie pokrywa wystarczy parametry porównać w ulotkach

brzozak2    236

chyba jednak troche sie roznia, trzeba natomiast bedzie troche pogrzebac lub miec dostep do takich informacji, zeby wiedziec czym dokladnie.

po fotach na stronie producenta w mc np. nie znalazlem odpowiednika powermastera i 7 series, bo seria TTX jest jakby polaczeniem obu (chodzi mi o zdjecia przedstawiajace np. silnik i przekladnie)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

focus07    1

landini i mccormick to te same ciagniki. Są modele które róznią sie tylko kolorem , maską i oznaczeniach na niej, a reszta jest taka sama. dlatego tak chyba robią żeby klient miał wybór, czy podoba mu sie czerwony, czy niebieskibiggrin.gif co do siadania pomp paliwowych też są zgodne te dwa ciągnikibiggrin.gif .

rino    1

Z tego co mi mówił głowny dystrybutor czyli Farmtech to landini wykupił mcCormicka, dlatego juz sie zmieniła sama kolorystyka w MC.

look19    29

Na zdjęciach tylko niektóre landini wyglądają podobnie do mccormicka, ale nie wszystkie. Podobne są: LANDINI - Ciągniki rolnicze i sadownicze m.in. Mistral, Rex, Powerfarm - Ciągnik Rolniczy Landini Powerful i McCormick McCormick , LANDINI - Ciągniki rolnicze i sadownicze m.in. Mistral, Rex, Powerfarm - Ciagnik Rolniczy Landini Powerfarm i McCormick McCormick . Pozostałe chyba się nie dublują. Co ciekawe w ofercie i produkcji są jeszcze modele, które były wcześniej produkowane w kooperacji z case.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

niektóre McCormniki mają wspolne modele chyba z Case, przynajmniej starsze miały

Kornik i Case mają wspólne korzenie :) Stylistyka maski taka sama (taka jak w serii MTX i np w Case Maxxum) tylko w case kolor ciemniejszy.

No ale MC jest w niewielkim stopniu ale podobny do CASE :) a może Landini mocniej...

P.S. MacCormick różnie się również z Landini kolorem :)

Edytowano przez ursus4514PRO

Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez xdx
      co sadzicie o ciągniku solis 60 
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.