Skocz do zawartości
januszek102

Przedni TUZ i WOM

Polecane posty

greenshadow    0

a nie możesz coś skombinować z wciągarką dołożyć przekładnie albo nawinąć linę w drugą stronę (jeśli by przelożenie obr w MF nie wyszło)

Niestety nie. Choć to była pierwsza myśl :-)

W sobotę sprawdzę czy można przełożyć wałek na wyjściu, i czy wtedy obroty będą OK.

qazi    57

przekładając(o ile się da w co wątpię bo pod tą zaślepką jest zapewne wałek na którym opiera się górna zębatka przekładni) to obroty były by za wysokie bo takie jak silnika

ralfMTX140    3

Czy w Polsce znajduje sie jakis przedstawiciel firmy "Zuidberg"?

Jesli tak to prosil bym o namiary bo nigdzie na necie nie moge ich znalezc...

Wiadomość z agroFakt.pl

Dodając coś do tematu jeżeli ktoś bierze większy ciągnik polecam zamówić z Tuzem fabrycznym w Case tak jaki Fendt i wielu innych markach(oprócz JohnDeere bo oni z racji ramy nie mają fabrycznych tuzów)

Jest wtedy inny zupełnie odlew całego przodu ciągnika solidniejszy i bardziej okazały a i jak Tuz jest fabryczny to zawsze można WOM później dołożyć a jak dorabiany to nieraz się to nie udaje. Wcale nie jest to drogie TUZ w Case fabryczny kosztuje około 5 tyś w średniakach(100-140km) i 7-9 w dużych(150-200) ale wtedy nie dostajemy obciążników (stąd niska cena ale beton przecież tani :)) i do kolegi powyżej co chcesz z Zuidberg-a?

bialy2005    193

a orintujesz sie ile kosztuje tuz do maxxuma chodzi mi o ten dokłądny ?? Bo chyba zrobiłem bład ze nie wziołem fabrycznego z odlewem :) ale w sumie to nie mogłem bo taki był na placu :)

bartus16    8

Czy w Polsce znajduje sie jakis przedstawiciel firmy "Zuidberg"?

Jesli tak to prosil bym o namiary bo nigdzie na necie nie moge ich znalezc...

wiem ze w nowych ursusach sa TUZY tej firmy

kris14    259

<link> Na stronie Zuidberga nie ma polskiego importera.

Jedyne co to można popytać u dealerów maszyn, w których taki TUZ można spotkać, bo innego wyjścia nie widzę :)

bialy2005    193

wszytkie zaczepu w case sa zuidberga i w wielu innych markach :P ja kombinowałem przy zakupie zeby wziasc tuza zamiast obciazników to powiedzlili ze jak ciagnik fabrycznie jest bez tuza to ten numer nie przejdzie bo obciazniku juz sa wliczone w cene. jak sie zamawia nowy to fajnie to wychodzi jak sie nei bierze obciaznika

Jezewianin    0

tez mam problem z obrotami przedniego wałka,myślałem żeby dorobić 2 koła zębate tej samej średnicy. 1 kolo nasadzane na wałek od wom-u rozsiewacza a na 2 kolo założyć przekaźnik. ewentualnie założyć na wałek przy traktorze. takie nasadzane przekładnie widziałem w ładowaczu troll, tylko trzeba pompę hydrauliczną zdemontować

Cooler2010    5

Przedni TUZ nowy do Ursusów większych 5 tyś z montażem a WOM hydrauliczny napędzany oddzielną pompą 12 tyś

Ale oryginalne takie co montowano w np 1224

ziemba9    4

Przedstawicielem Zuidberga w Polsce jest Korbanek

Witam.

Od niedawna głównym przedstawicielem na Polskę jest firma Polboto-Agri z Udanina.

Pozdrawiam,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się