januszek102

Przedni TUZ i WOM

Polecane posty

greenshadow    0

a nie możesz coś skombinować z wciągarką dołożyć przekładnie albo nawinąć linę w drugą stronę (jeśli by przelożenie obr w MF nie wyszło)

 

Niestety nie. Choć to była pierwsza myśl :-)

W sobotę sprawdzę czy można przełożyć wałek na wyjściu, i czy wtedy obroty będą OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

przekładając(o ile się da w co wątpię bo pod tą zaślepką jest zapewne wałek na którym opiera się górna zębatka przekładni) to obroty były by za wysokie bo takie jak silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Czy w Polsce znajduje sie jakis przedstawiciel firmy "Zuidberg"?

Jesli tak to prosil bym o namiary bo nigdzie na necie nie moge ich znalezc...


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodając coś do tematu jeżeli ktoś bierze większy ciągnik polecam zamówić z Tuzem fabrycznym w Case tak jaki Fendt i wielu innych markach(oprócz JohnDeere bo oni z racji ramy nie mają fabrycznych tuzów)

Jest wtedy inny zupełnie odlew całego przodu ciągnika solidniejszy i bardziej okazały a i jak Tuz jest fabryczny to zawsze można WOM później dołożyć a jak dorabiany to nieraz się to nie udaje. Wcale nie jest to drogie TUZ w Case fabryczny kosztuje około 5 tyś w średniakach(100-140km) i 7-9 w dużych(150-200) ale wtedy nie dostajemy obciążników (stąd niska cena ale beton przecież tani :)) i do kolegi powyżej co chcesz z Zuidberg-a?


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Chce kontakt do przedsatawiciela dokladnie :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

a orintujesz sie ile kosztuje tuz do maxxuma chodzi mi o ten dokłądny ?? Bo chyba zrobiłem bład ze nie wziołem fabrycznego z odlewem :) ale w sumie to nie mogłem bo taki był na placu :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

Czy w Polsce znajduje sie jakis przedstawiciel firmy "Zuidberg"?

Jesli tak to prosil bym o namiary bo nigdzie na necie nie moge ich znalezc...

wiem ze w nowych ursusach sa TUZY tej firmy


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

<link> Na stronie Zuidberga nie ma polskiego importera.

Jedyne co to można popytać u dealerów maszyn, w których taki TUZ można spotkać, bo innego wyjścia nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

wszytkie zaczepu w case sa zuidberga i w wielu innych markach :P ja kombinowałem przy zakupie zeby wziasc tuza zamiast obciazników to powiedzlili ze jak ciagnik fabrycznie jest bez tuza to ten numer nie przejdzie bo obciazniku juz sa wliczone w cene. jak sie zamawia nowy to fajnie to wychodzi jak sie nei bierze obciaznika


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezewianin    0

tez mam problem z obrotami przedniego wałka,myślałem żeby dorobić 2 koła zębate tej samej średnicy. 1 kolo nasadzane na wałek od wom-u rozsiewacza a na 2 kolo założyć przekaźnik. ewentualnie założyć na wałek przy traktorze. takie nasadzane przekładnie widziałem w ładowaczu troll, tylko trzeba pompę hydrauliczną zdemontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler2010    6

Przedni TUZ nowy do Ursusów większych 5 tyś z montażem a WOM hydrauliczny napędzany oddzielną pompą 12 tyś

Ale oryginalne takie co montowano w np 1224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemba9    4

Przedstawicielem Zuidberga w Polsce jest Korbanek

Witam.

 

Od niedawna głównym przedstawicielem na Polskę jest firma Polboto-Agri z Udanina.

 

Pozdrawiam,


Ludu pracujący NA TRAKTORY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj