Skocz do zawartości
landini9880

Sklepy z częściami do Landini

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
landini9880    0

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy są w Polsce jakieś sklepy z częściami do ciagników Landini?

Jeśli tak to gdzie, prosiłbym o jakiś kontakt i adres do tego sklepu.

franky69    1

Landini ma przedstawiciela w Polsce firma Rolrex www.landini.pl tam znajdziesz co chcesz a jeśli nie to na pewno Grene czy Granit mają części do Landini bo przecież jeśli się nie mylę to starsze modele są podobne do Massey Fergusona :rolleyes:

bobek1    0

jeśli masz starszy model landini to spróbuj podzwonić za częściami po handlarzach którzy ściągają ciągniki z zagranicy.Jak nie mają w swojej ofercie jakiejś części to sprowadzą na zamówienie.Przynajmniej w moim przypadku tak było.Pzdr.

Wiadomość z agroFakt.pl

FanUrsusa    0

A gdzie można kupić kabinę całą do landini 6550 ? Może być nowa ale nie więcej niż 5 tyś . Byle by pasowała .

kris14    259

Za 5tys to może Naglak Ci dorobi kabinkę, ale możesz się nie zmieścić w tej kasie, no i oczywiście trzeba ciągnik do niego przywieść.

Ghibli_100    0

Główny importer i serwis Landini jest w Rawie Mazowieckiej -AMG

Sklepy z częściami: internetowe

Roltruck, Rolparts .Hydromasz .Pakrol i inne z częściami do MCcormicka

Dobrze jest też mieć dostęp do katalogu Landini Galileo wersja 7,6 lub nowsza z numerami czesci. lub trattore.com

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xxmariusz22
      Mój problem polega na tym, że średnio w miesiącu muszę dolewać ok 2 l. oleju do wspomagania. To duża ilość a nie zaobserwowałem żadnego wycieku, więc olej gdzieś musi wędrować, sprawdziłem stan oleju w skrzyni i okazało się, że jest go za dużo. W ciągniku jest jedna pompa od hydrauliki i wspomagania, czy dobrze przypuszczam, że pompa po prostu ma nieszczelność i wyrzuca mi olej ze wspomagania do skrzyni ?
    • Przez damianXXL
      Witam. Kupilismy dziś landini 6880 4x4. Proszę o jakies opisy wajh itp. głownie od strony lewej. Sprawdzaliśmy napęd i ciagne ale jak wyłaczć to tez ciagnie... o co chodzi? Na placu przed zakupem normalnie sie wyłaczył... kontrolka na desce sie zaświeca ze jest napęd a jak zgaśnie to to nie powinno byc a dalej jest załączony. Ktoś coś doradzi>? Temat ogólno- opisowy z zapznawaniem ciągnika
    • Przez pawelch
      Problem z olejem w skrzyni biegów.
      Problem jest taki, że olej ma kolor kawy z mlekiem, wygląda jak zawiesina, co robić?
    • Przez Lukasz2v51
      Wie ktoś może gdzie są jakieś serwisy LANDINI.
      Najlepiej woj. Lubelskie,Mazowieckie,Podkarpackie,Świetokrzyskie.
      Potrzebny jest mi serwis żeby przyjchał i podłączył ciągnik pod kompa.
      Jeśli ktoś wie prosił bym o jakieś namiary(nr tel. strona internetowa itp..)
      Z góry dzieki:)
    • Przez Ghibli_100
      Witam 
      mam problem z układem przedniego napędu . Przy skręcaniu w lewo lub w prawo lewe koło zrywa grunt przy wyłączonym napędzie.
      Obie opony są różnych firm i mają zużyty bieżnik w różnym stopniu. czy jest możliwe że się nie zgrywa mechanizm różnicowy ?
      Mam jeszcze problem z elektryką w ciągniku nie działaja mi tylnie i przednie światła robocze.czy może ktoś podesłać zdjecie skrzynki bezpieczników ?