Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamis

dolny zaczep

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zaczep
kamis    0

mam pytanie czy do belarusa 820 z zaczepem automatycznym przesuwnym można założyć dolny zaczep taki jak jest w ursusach c 385 lup coś podobnego z góry dzięki

wszystkiego najlepszego w nowym roku 2010

look19    29

Do takiego belarusa można dołożyć dolny zaczep, tylko będzie wymagało to przeróbki konsoli tylnej polegającej na tym, że dospawa się mocowania pod taki zaczep. Najlepszy będzie od zetora 7211, bo jest mocny, a nie wymaga długich bolców tak jak ten od ursusa 1224,chyba, że oryginalny jest wystarczająco dobry, pasuje i jest tańszy.

Wiadomość z agroFakt.pl

kamis    0

a gdzie można taki zaczep kupić bo jeszcze się z orginlnym nie spotkałem ,a może ktoś ma zdjęcie takiego zaczepu. ten hak mnie nie interesuje bo jest za blisko ciągnika , coś zamiast haka tylko żeby było dalej wysunięte do tyłu

niudizajn    11

podpytaj tego sprzedającego: Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Jak szukałem informacji o belarusach (ceny/wyposażenie) na allegro to zauważyłem że typ ma sporo części do tych ciągników. Jest jeszcze jeden ale ksywki nie pamiętam.

Może i sporo , ale raczej drogo ma. Proponował bym najpierw popytać w Pronarze. Ja kupowałem listwy wzmacniające ramę w Pronarze to kosztowały mnie 177 zł za sztukę a na Allegro były po około 230 za szt. I może ogólnie opinie o Pronarze są bardzo zróżnicowane to jeśli o mnie chodzi jestem jak najbardziej zadowolony z obsługi.

lizzak2007    2

ja mam zaczep na wieszaku. czy da się przerobić ten zaczep żeby go nie mocować na tych cięgłach bo ciężki jest i nie wygodnie się go mocuje a nie daj boże jak na palec spadnie to odrazu szwy ja już miałem szyty palec więc ktośmoże się spodkał z jakąś przerubką tego zaczepu????????

S-Piotr    48

To moje rozwiązanie na całe palce przy zakładaniu dolnej belki,W te przyspawane elementy wkładam. zdjcie0136z.th.jpg taką belkę zdjcie0134m.th.jpg

xze    0

u nas :D od c 330 pasowa

Ciągamy na nim wszystko

trzeba tylko jeden płaskownik z dwiema dziurkami i można smigac

Jozin007    86

Witam, nie dawno kupiłem dolny zaczep do mtz, taki jak tutaj http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=98505 i nie mam wszytskich części tego mechanizmu którym się go blokuje i nie za bardzo wiem jak to działa... czy ktoś mógłby zrobić i wstawić zdjęcie tego mechanizmu który znajduje sie pod kabiną? bym był bardzo wdzięczny...

Biebrzak    1

Czy ktoś kupił do belarusa 820.1 (na stożku) zaczep dolny taki jak w modelu 820.3 (krzyżak)? To ten zaczep. W tym zaczepie, można zamienić hak na listwę jak tu na tym rysunku. Ten zaczep można zamontować w 820.1 po wymontowaniu łańcuchów pomiędzy belkami jak TU i zamontowaniu ich z boku jak TU. Do belarusa 820.1, można kupić i zamontować bez przeróbek ten hak.

Co do blokady haków w obu modelach, to nie mam tego mechanizmu blokady, gdzie można by go kupić?

Hak od 820.1 można kupić na allegro, ale on jest bardzo krótki, lepszy byłaby listwa.

Bardziej zależy mi na zamontowaniu całego zaczepu z 820.3 z listwą, wtedy bym na stałe zamontował jakos blokadę opuszczania zaczepu i już.

Czy ktoś kupił kompletny dorabiany zaczep do 820.1 na listwie z żabą na końcu, nie chodzi mi tu o przerabianie zaczepów wyżej wymieniocnych.

Jozin007 gdzie kupiłeś swój hak do 820.1 ? Czy dostałeś też elementy oznaczone nr 15? to takie tulejki do tych prętów.

Edytowano przez Biebrzak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować