rzeznik45678

Jak zabić byka??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmermf    80

Sznurek na rogi, młotek 2kg i strzał w sam środek głowy szybko 2 razy i nóż pod gardło ale uważaj jak źle ogłuszysz to z myśliwego możesz zostać ofiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

No na mięso....przecież byki generalnie są chowane po to żeby potem je zabijać i przerabiać na kiełbasy

 

Tak tylko robią to zwykle zakłady mięsne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

Prądem najlepiej :rolleyes: tylko gorzej jak się nieumiejętnie to zrobi możesz tylko go rozwścieczyć wtedy nie chciałbym być na jego miejscu trzeba dobrze go zabezpieczyć żeby nie mógł się ruszyć.

A tak z innej bajki masaż robiąc u mnie wyroby opowiadał historie jak świnie gazem zabili dysze do pyska i udusili ja a później jak opalali to świnia wybuchła :D


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre :rolleyes: To mięsa nie musieli mielać :D:) :). A co do zabezpieczenia to jak zabijali u kolegi to związali mu nogi i przywiązali go do ładowacza obornika tego stacjonarnego. Parę sekund i byk leżał :) Ale ładowacz i tak ruszył :) :)


-U-R-S-U-S- ciągniki z duszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Siekierka jak najcięższa,strzał w główkę,no i nożyk (ostry !) pod gardziołko-nie próbować tępym !(miałem kiedyś taki numer parę lat temu-że wchodzę do obórki a tam jałówka oddaje ostatnie tchnienie-miałem w kieszeni cholernie tępy nóż-no i musiałem dobić biedaczkę-naprawdę nie polecam tego doświadczenia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ile ten byk ma miesięcy??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Zabicie byka to łamanie prawa .

Grozi za to postępowanie prokuratorskie i sprawa sądowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Niedługo dłubanie w nosie będzie też tym zagrożone-pierd.....na UE biggrin.gif -dawajmy sobie odbierać wszelkie prawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Za to ponoć można bezkarnie ubić jednego urzędnika UE rokrocznie-byleby nie przekraczać unijnych norm głośności biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Z zabiciem świni to jest tak

Zgłaszam do rejonowego lekarza weterynarii planowany termin uboju, lekarz rejonowy zgłasza to do powiatowego.

Lekarz powiatowy może (ale nie musi) w ten dzień przyjechać i skontrolować warunki uboju.

Lekarz rejonowy musi zbadać mięso (odpłatnie)

Pozostaje jeszcze odpłatne przekazanie odpadów poubojowych do zakładu utylizacji.

Chyba niczego nie przeoczyłem ,

ALE I TAK JEŚĆ SIĘ JUŻ ODECHCIAŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

GoRal1-szczerze ?-pier.ol to wszystko serdecznie i nie daj się zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Pisze to ku przestrodze tym którzy zgłaszają w agencji ubój gospodarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prądem owszem można zabić ale wtedy na dobrym mięsie zostają czerwone krwinki, krew

 

byk waży ok 650 kg ale z tego co wiem to na uboju zabijają radykałem(radical), zwierzę wchodzi do klatki tam czeka na niego rzeźniki i przykłada mu pistolet czyli ten radykał do głowy po czym byk pada i zostaje powieszony na hakach masarskich do wykrwawienia.

kurde, ale z tymi świniami to zajeb**cie opowiedaliscie...hehehe

no ale tak niestety są traktowane zwierzęta na ubojniach, nie pier*olą się z nimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Pisz to ku przestrodze tym którzy zgłaszają w agencji obój gospodarczy

 

Obój to chyba instrument dęty biggrin.gif -a obój gospodarczy to zapewne ubicie byka metodą "na dmuchanego"-znaczy ubój za pomocą dymania byka w wiadomą cześć owego byka ?biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Zabicie byka to łamanie prawa .

Grozi za to postępowanie prokuratorskie i sprawa sądowa,

 

To lepiej patrzyć jak zdycha i oddać dobre mięso do utylizacji :rolleyes:

Wtedy lewa kombinacja z kolczykami i po kłopocie, tylko aby ktoś Cię nie podp... to będzie dobrze :D


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Prądem owszem można zabić ale wtedy na dobrym mięsie zostają czerwone krwinki, krew

 

byk waży ok 650 kg ale z tego co wiem to na uboju zabijają radykałem(radical), zwierzę wchodzi do klatki tam czeka na niego rzeźniki i przykłada mu pistolet czyli ten radykał do głowy po czym byk pada i zostaje powieszony na hakach masarskich do wykrwawienia.

kurde, ale z tymi świniami to zajeb**cie opowiedaliscie...hehehe

no ale tak niestety są traktowane zwierzęta na ubojniach, nie pier*olą się z nimi....

Ten radykał to to co przebija kaszke??


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

Rejestrowałeś tego byka czy przeznaczyłeś go od narodzin że będzie na swój użytek? Jak by nie miał kolczyków to nie trzeba było się włóczyć po różnych lekarzach. Tylko wtedy to tez za bardzo legalne to by to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj