Krzychu_912235

Problemy z odpalaniem

Polecane posty

mikcom20    164

Z swoim rozrusznikiem nic nie robiłem a drugi mam pożyczony. Ładowania nie sprawdzałem ale myślę że dobre bo by zimny wolniej kręcił. Zresztą gdy nie chciał zapalić miałem podłączony prostownik rozruchowy i nic nie pomógł. Głowica planowana. 

Jacek, robiłem tylko głowice oraz pompa była sprawdzana wraz z wtryskami . Winy w rozruszniku bym nie szukał bo mój chodził dotąd bez zarzutu a ten drugi to od elektryka który je naprawia.  

Szukałem trochę informacji w sieci i trafiłem na wzmianke że zawory mogą być źle ustawione Co o tym myślicie? 

sebe1033    314

a sprawdź jeszcze inaczej zapal go na 5 min i zgaś i zobacz czy znów zapali , i tak z 5 razy

Zawory no możesz wyregulować jak tego nie zrobiłeś

xzy    0

Witam Panowie . Ursus 4cyl z turbina . Po remoncie wymiana tlokow cylindrów.  Sprawdzone wtryski,  pompa wtryskowa . Głowica w porządku .  I problem w tym że po remoncie nie chce palic jak jest zimny . Dodam że ciśnienia w cylindrach bylo sprawdzane . Jaka może być przyczyna 

Wiadomość z agroFakt.pl

agrofix224    15

Jeśli wtryski i pompa sprawdzona to winny może być źle ustawiony początek wtrysku?

xzy    0

Wlasnie dobrze jest ustawiony początek . 

jacek3773    166

Przyczyn wiele .jakie zestawu naprawcze .spasowanie .wałek rozrządu czy dobrze ustawiony .luzy na zaworach itd.

xzy    0

Zawory okej . Wałek rozrządu nie był ruszany wcale . Bo było wszystko okej a zestawy mahle . Spasowane , ciśnienie 30 

andrzej78    147

Wiele może pomóc ocena pracy silnika w czasie rozruchu i bezpośrednio po uruchomieniu - barwa spalin , odgłos pracy ( czy nie młotkuje) , jak przyspiesza. Szukałabym przyczyny w nieprawidłowym zasilaniu pompy wtryskowej. Zbyt niskie ciśnienie zasilania , cofające się paliwo , uszkodzenie pompki zasilającej nieszczelność przy filtrach. itp.

Leszy    199

W zetorze forterra miałem podobnie, ale przeszło. Może jakieś zapowietrzenie? Czasem problem jest jakieś rozszczelnienie i paliwo schodzi. Jak przepompujesz i pomoże to tu szukaj problemu.

*miałem podobnie po zmianie filtrów. W aplikacji nie można edytować postów?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PIOTREK86
      Nie wiem czy taki temat już istnieje...... najwyżej zostanie przeniesiony.
      Czy ktoś z Was montował turbine do Ursusa 914??
      Możecie napisać jaki jest koszt oraz wady i zalety.
      No może oprócz tego że wiecej pali i ma większą moc są jeszcze jakieś inne aspekty????
      Z góry dziękuje :rolleyes:
    • Przez kamil18fmr
      Czy ktoś wie co mogło się stac z moim ursusem 1014 że poszedł mi olej do wody?!!
    • Przez Speednow12
      Witam jak zwiekszyc dawke paliwa w pompie starego typu (maly dekielek) pozdrawiam
    • Przez MatiTM
      Witam. Zaobserwowałem ze ciśnienie zaraz poi odpaleniu jest 4 a tak po 5 minutach pracy na wolnych obrotach wskakuje na 5,5 na zimnym po rozgrzaniu trzyma 4. Prędzej na zimnym od razu było 5,5. Silnik nowego typu, filtry wymienne. Olej zmieniony. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? 
    • Przez neopuma
      Witam. Czy mógłby ktoś zrobić zdjęcie w ktorym miejscu znajduje sie trzpień ustalający do sprawdzenia zapłonu w zetor 8011? Mam problem ze znalezieniem tej śruby. A może istnieje takie prawdopodobieństwo że nie mam takiej śruby?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj