Skocz do zawartości
Krzychu_912235

Problemy z odpalaniem

Polecane posty

dareq1994    1

a jak można sprawdzić gdzie mogą być przebicia? bo wyciągniety kluczyk w stacyjce a prąd  ucieka. jak sa metody ? prosze o pomoc

bayu86    13

a jak można sprawdzić gdzie mogą być przebicia? bo wyciągniety kluczyk w stacyjce a prąd  ucieka. jak sa metody ? prosze o pomoc

Kolego a może Ty masz zwarcie w instalacji gdzieś zupełnie w innym miejscu i Ci akumulator rozładowuje? Lepiej posłuchaj kolegów i wezwij fachmana bo wykończysz aku albo popalisz kable tyle zaoszczędzisz. 

dzarjan8111    5

Gdzieś czytałem ze ktoś zakładał uzwojenie od rozrusznika od bizona do rozrusznika w ursusie. Ktoś praktykował z użytkowników? Wirnik pasuje od ursusa?

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam moj ursus trzymał jesieniom cisnienie 3 a jak sie rozgrzał w orce słabe dwa . Teraz w mrozy zauwazyłem że po odpaleniu go wskazówka od cisnienia lezy . Dopiero po jakis paru min pracy skoczyła na słabe 3 .Czy to oznaka ze pompa olejowa jest słaba i dlatego nie mogła podac gęstego oleju stąd jesieniom też niskie cisnienie ?

Sadek    446

Lub rurka jest cienka i potrzeba czasu na przepchnięcie zgęstniałego oleju, u mnie tak się dzieje ale potrzeba kilkanaście sekund aby ciśnienie wzrosło.

nightmare    81

ursus 904 po ciężkiej pracy rozgrzany po zgaszenu często nie odpala, nie da rady przekrecic walem, na zimnym nie ma problemu.  ciągnik jest do remontu, po rozgrzaniu ciśnienie niecale 1 na ma obrotach, pytanie czy te nie odpalanie może być oznaka zacierania się silnika?

Renesis16xT    13

Tym razem ja potrzebuję pomocy.

Problemy z odpaleniem. Kręci rozrusznikiem, ale nie odpala. Akumulatory są dobre, rozrusznik dobry. Silnik ma w bloku grzałkę. Więc warunki są bardzo dobre.

Zachowuje się tak, jakby akumulatory były za słabe. Kompletnie nie mam pomysłu co to może być. Gdzieś jakieś przebicie?

marioo117    1

Witam wszystkich,

Koledzy czy ktoś z was montował do C 385 świecę płomieniową?

Wesołych Świąt.

Edytowano przez marioo117

ursus1991    8

Panowie mam problem z odpalaniem moje c-385. Posiadam rozruch 12/24. Jak jest ciepło to kreci ok. ale jak spada ponizej zera ledwo co rusza rozrusznikiem. Sprawdziłem miernikiem i tak:

kabel gruby dochodzacy do rozrusznika podczas postoju 12.4/12,5;podczas kręcenia 17.5

Akumulatory: na postoju oba po 12.4, podczas krecenia na jednym spada napiecie do 9.3, na drugim do 9.7

Cos poradzicie? od czego zacząc teraz sprawdzanie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się