Skocz do zawartości
iron

jaki rozrusznik z przekładnią do 8111

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
iron    398

witam ,z racji padnięcia rozrusznika w moim zetorku musze kupić jakiś nowy ale poradżcie mi jaki za rozsądne pieniądze z przekładnią można kupić co troche pochodzi bo jest tego gówna pełno

lukaszz110    2

podobno JUBANA zastępuje magnetona i r11 ale nie wiem czy to prawda a jaki masz oryginalny najlepszy to chyba magneton

szukaj prod. czeską

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam.Mam Zetora 8011 i od 2 lat rozrusznik czeski Magneton,polecam,naprawde super sprawa w porównaniu ze starym fabrycznym typem.Ale podczas mrozów używam również grzałki bo cudów nie ma co oczekiwać... :rolleyes: :D

pimper21    50

Koledzy mam pytanko ,mam zetora 8011 z turbo w źime niemoge go odpalić ponieważ one mają okablowanie 12v to i akumulator musi być 12 v,i jak moge mu pomuc :kupić coś słyszałem że jest takie coś co przekłada 12v na 24v doradzcie coś

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez skok
      Witam
      czy do dwóch   halogenów w dachu montowanych fabrycznie mogę dołożyć dwie lampy led 27W i zostawić je na tym samym bezpieczniku i włączniku ??
    • Przez dzarjan8111
      Od czego jest  kontrolka zaznaczona na zdjęciu i gdzie powinien znajdować się dokładnie czujnik  ? Pytam bo kable zostały odcięte.

• Przez damian123141
      witam. brak świateł , kierunkowskazów z prawej strony. Co to może być?
      i
    • Przez michas1934
      czy ma ktoś sprawny czujnik orbitrola zetor zts 8245-16245?czy to jest taki sam czujnik jak czujnik stopu od ursusa bo według katalogu to ten sam
    • Przez dareq1994
      witam. nioe wiem co sie dzieje z ładowaniem w ciągniku. założyłem nowy pasek klinowy i dobrze jest naciągnięty. i nadal powyżej 1000 tyś obrotów gaśnie kontrolka ładowania. czy to jest wina alteratora czy inne problemy? dziś podczas odpalenia miałem przebicie na mase w ciągniku. 

BARDZO PROSZE O POMOC