Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ziutek92

77450 nie wraca lozysko wysprzeglajace.

Polecane posty

ziutek92    3

witam posiadam zetora 7745 turbo wymieniłem tarcze pompkę pod pedałem sprzęgła oraz wysprzęglik zalałem nowym płynem odpowietrzyłem a łożysko ja naduszę pedał to idzie do przodu ale się nie wraca do tyłu i już nie mam pojęcia co jest grane liczę na podpowiedzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer7745    19

Napisz czy nie idzie wysprzęglić na tyla aby swobodnie włączyć bieg, czy to łożysko cały czas się styka z łopatkami i się kręci?

ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

jacus    164

widzieliscie kiedys lozysko wysprzeglajace????wiecie jak wygladaja widelki??? ;):D:P

to normalne ze nie wraca,przeciez widelki go tylko popychaja do przodu,a cofa sie pod wplywem sily odsrodkowej kola zamachowego.natomiast lozysko wom-u chodzi w widelkach i ono musi sie cofac. to nie 60 ze jest jedno lozysko.rozpolawiac zetora z przodem ,jak sie niema profesjonalnego warsztatu to nie bulka z maslem.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez aldanio
      Witam ! mam pytanie na czym polega działanie wzmacniacza momentu obrotowego w zetorze 7745??
    • Przez janusz14
      mam problem ze sprzęgłem w moim ciągniku a konkretnie w ciągu ostatnich 2 lat wymieniałem 3 razy tarcze sprzęgłowe i raz mi pęknoł na pół cały docisk . teraz narazie jest spokój ale coś mi nie chce do konca wysprzęglać pompke sprzęgłową wymieniłem. jaki może być problem ?
    • Przez chudy14145
      Witam.mam taki problem z zetorem 7211.w pewnym momencie przy orce zniknely biegi wsteczny 1 2.Mozna wrzucic jeden z tych biegow i po puszczeniu sprzegla ciagnik jest jakby na luzie dalej,na polowych i drogowych jest tak samo.sciagalem pokrywe skrzyni w kabinie i nie widac zeby ktores z ciegien bylo urwane.tryby tez nie wygladaja na zuzyte.nie bylo zadnych oznak awarii wczesniej zadnych zgrzytow itp.Ma ktos pomysl co sie moglo stac?od czego zaczac szukanie przyczyn awarii?
    • Przez tomek14
      Witam wymieniam olej w skrzyni biegów zetor 7211 i mam pytanie jaki olej wlać jaki będzie najlepszy i ile litrów oleju .I przy okazji chciałbym wymienić filtr hydrauliki i magnetyczny i mam pytanie czy oprócz tych dwóch filtrów są jakieś inne ?

• Przez Radek000111
      na 3 i 4 biegu przy obciążeniu strasznie w niej wali,co moze byc tego przyczyną??jakie były by koszty i czas naprawy??jest to zetor 6718

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.