Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafael

Słabnie podnośnik i hydraulika w U-1434

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafael    0

Hejka mam problem w ciągniku tak jak w temacie.Sprawa wygląda tak, że na zimnym silniku normalnie podnosi pług obracalny i tak samo obraca. Schody zaczynajją się w momencie gdy się zagrzeje. Początkowo myślałem ,że to pompa ale po odczepieniu pługa i zaczepieniu tura stwierdziłem, że jest sprawna b:)o ładowacz podnosi tak samo dobrze na zimnym i ciepłym silniku. Miał ktoś może podobny objaw?? z góry dzięki

Rafael    0

A i dodam, że jak się zagrzeje to podnosi na wysokich obrotach a na wolnych opada tak jakby uciekalo gdziś ciśnienie.

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer121    4

Ja z zetorze 12145 tak ze na wolnych obrotach opuszczal a po przygazowaniu powoli podnosil. Niekiedy wcale niechcial podniesc. Przyczyna byl zawor i tloczysko przez ktore uciekal olej i dlatego niechcial podnoscic :lol:

Rafael    0

Ja też tak mialem i był walniety zawor

gdzie on sie znajduje? w tej pokrywie z podnosnika przy rozdzielaczu??

Piotruss    0

tam sa 2 zawory bodajże w oryginale zakladali 16mPa ale polecam zalozyc 19 a takze wytoczyc 3 frez na pierscien na tloczysku i masz problem z glowy na wiele lat.

Rafael    0

Dzięki chłopaki, przypuszczałem, że to będzie zawór ale chciałem sie upewnić. Narazie nic z tym nie robie bo nie ma potrzeby i za zimno ale wiosna sie za to wezme.B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować