marekha80

Jaki ciągnik 90-100 KM

Polecane posty

Michalmeer    483

jak do tylu to JD 5100r sporo opcji tam jest i ciagnik naprawde fajny


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Witam, mam zamiar zakup nowego ciągnika pomocniczego o mocy 80-100km w cenie około 160tyś,zł netto. Czy możecie mi coś podoradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomexus    1

1) New Holland T5030/T5040/T5050 - 105/110/115 Tysięcy netto (77km/85km/95km)

2) Ursus 8014H - 110 Tysięcy netto (82km)

3) Zetor Proxima 80/90 - 103/109 Tysięcy netto (70km/80km)

4) Deutz Fahr Agroplus 320 - 112 Tysięcy netto (82km)

5) Lamborghini R2 80 - 110 Tysięcy netto (82km)

6) John Deere 5083E - 109 Tysięcy netto (83km)

Tutaj masz takie tam traktorki pomocnicze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Jak widać najtańsze ciągniki mi powypisywałeś. A może JD 6130 lub 5080R, może Claasa Ariona 410 lub Axosa 320, a może jakaś Valtra, wybór jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomexus    1

Tutaj masz John Deere serie 5. :)

5080R- 173 tysięcy netto.

5090R- 185 tysięcy netto.

5100R- 193 tysięcy netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Witam

Znajomy chce kupić ciągnik ok. 80-100km tylko nie wie jaki. Tak więc ciągnik ma być jako główny ma do pomocy ursus c 360 3p. Ma 25 ha pola, ale z czasem zamierza powiększyć. Ma do wydania ok. 50 000 zł, no może trochę więcej. Zastanawiał się nad ursusem 934. Kumpel chce żeby ciągnik był mało awaryjny i żeby części były łatwo dostępne do niego.

A Wy jaki ciągnik radzicie używany ?

Edytowano przez Misiaul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gseries    0

Za taka kase możesz rozejżeć się za DF Agrotronem MF 6140 Lambo Premium/Same Silver MF 3070. Możliwości jest wiele, musisz patzreć na stan. A z czym miałby on współpracować? Napisz coś więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

A więc tak. Ciągnik miałby chodzić w agregacie uprawowo-siewnym agromasz 2,7m za tym poznaniak. Pług obrotowy 3 skibowy tylko nie wiem jaka szerokość. Ugląda się za jakimś agregatem ścierniskowym. Czasami brony po orce jakby były duże skiby. No właśnie zastanawia się teraz na MF 6140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gseries    0

Jestem w podobnej sytuacji i osobiście rozglądam się za tymi modelami, wybierz ten w najlepszym stanie, Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4

A więc tak. Ciągnik miałby chodzić w agregacie uprawowo-siewnym agromasz 2,7m za tym poznaniak. Pług obrotowy 3 skibowy tylko nie wiem jaka szerokość. Ugląda się za jakimś agregatem ścierniskowym. Czasami brony po orce jakby były duże skiby. No właśnie zastanawia się teraz na MF 6140.

 

kolego a czy zastanawiałeś się czy w mf jest pneumatyka bo o ile ja się orientuje to w nich nie ma pneumatyki a czasem się przyda do przyczepy lub do koła napompowania ja bym polecał df

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gseries    0

Drodzy forumowicze, poszukuje ciągnika o mocy 90 -100km. Pracowałby on z gruberem 2,2m agregatem 2,8m, pługiem 3 lub 4 obrotowym, w przyszłości z prasą. Dużo robiłby na usługach. Rok od 1996 cena do 65 tyś max. Rozglądam się za MF 6140, Same Silver oraz Valmetem 6x00. Może macie jakieś inne propozycje?

Edytowano przez gseries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gseries    0

A jak taka renówka się spisuje? Jak z częściami? I czy nie będzie za duża do 2,2m? ;P

 

@edit

A co powiecie o NH TS100?

Edytowano przez gseries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Witam, poszukuje ciągnika nowego 80-100 km. Ciągnik ma być średnio-pomocniczy, ma pracować z ładowaczem. Szukam w cenie +/- 140-180 netto. Co możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4

Polecam Deutz Fahr Agrofarm 410 85 km dobrze spisuje się w turze i nie za dużo pali i wyrobisz się w tych pieniądzach

Cytowanie poprzedniego posta. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Witam, poszukuje ciągnika nowego 80-100 km. Ciągnik ma być średnio-pomocniczy, ma pracować z ładowaczem. Szukam w cenie +/- 140-180 netto. Co możecie mi polecić?

Może NH T5.95? w cenie się zmieścisz, 99KM, skręt kół 60', idealny do tura. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek550    1

koledzy jaki Ciągnik w przedziale mocy 90-120 kM aby mało palił do wożenia kukurydzy no i oczywiście koło 25 tyś ? myslałem nad ursusem znowu mam do kupna case 1056? lub renówke 103-14? moze zetor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi1985    0

Witam koledzy, jestem tu świeży i potrzebuję waszej rady. mam zamiar kupić nowy ciągnik z ładowaczem około 90KM ciągnik iżeby cena kompletu była około 150tyś brutto co polecacie i dlaczego?

Edytowano przez zbigi1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

FT 685/90DT-polecam bo się z cena zmieścisz a poza tym to pompa 50l/min to będzie ok do takich sprawa i rewers mech przy kierownicy,w miarę niski w wiele miejsc można wjechać...W tej kasie to raczej nic innego nie da rady.Na alledrogo są takie ciągniki z ładowaczami...


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      Jaki nowy tani ciągnik polecacie w mocy około 35km?
    • Przez molibden01
      Witajcie.
      Na wstępie chciałbym się przywitać z Wami. Odnoszę się z problemem wyboru traktoru (zaznaczam, że nowego, ponieważ sytuacja na rynku używanych ciągników mnie do tego zmusiła). Stoję przed wyborem modelu. W pierwszej kolejności od czego to się zaczęło to promocja na serię 5D i 4E w Deutz Fahre: 5080d w cenie 158 tys. zł netto.  Traktorem miałem przyjemność jeździć, fajny, zwrotny, nie głupi. Macie jakieś opinie na jego temat bo już jest kilka lat po premierze a w poprzednich postach żadnych opinii z użytkowania.
      Tylko co jak co, ma tylko 3 cylindry i turbo. Dlatego w głowie chodzi, a może wybrać co innego. Myślę o Kubocie serii M4-073. Moc podobna, ale 4 cylindry i wyższa pojemność. Jeżeli znacie obecnie ceny Kuboty (z dilerem w tym wypadku sie jeszcze nie kontaktowalem) lub polecacie inne ciagniki w podobnej mocy to będę wdzięczny za pomoc.
       
      Dodam że ciagnik ma głównie pracować w gospodarstwie przy opryskiwaczu ciąganym z nadmuchem, sadzarką karuzelowa, do jakiś prac pomocniczych ale zapewne czasem i jakiś pług 3 skibowy się zapnie lub mniejszy agregat.
       
      Pozdrawiam serdecznie.
    • Gość murtek
      Przez Gość murtek
      Witam szanownych kolegów.
      Z racji faktu, iż zbliża się nieubłaganie kolejny nabór PROW, chciałbym zasięgnąć opinii (TYLKO) użytkowników kilku marek i wersji ciągników rolniczych. Interesują mnie tylko trzy firmy, tj. John Deere, Deutz Fahr oraz ewentualnie Fendt. Mam dylemat również jakiej mocy ciągnik wybrać.
       
      W sumie 120 czy 160 KM i tak będzie raczej ciągnął 4 skibowy pług obrotowy (chyba że się mylę). Skłaniam się raczej do kupna trochę większego ze względu na moją bronę talerzową, która ma nie małe zapotrzebowanie mocy (obecnie współpracuje z Ursusem 1634 i niekiedy brakuje mocy, a raczej tej talerzówki nie sprzedam tak szybko).
       
      Ciągnik ma być z przednim TUZem wraz z obciążnikiem, raczej z resorowaną osią i kabiną. Zastanawiam się również nad TURem.
       
      Co do JD to jaką wersję proponujecie: classic, comfort czy może premium. Jakie są między nimi różnicę (oprócz oczywiście ceny)
       
      Aha jeśli ktoś się orientuje i dostał świeżą ofertę to proszę się nią pochwalić (mam co prawda cennik lecz bodajże z zeszłego roku). Dużo droższy jest JD od DF ?
       
      Dlatego proszę użytkowników tych maszyn o poradę. Proszę również o wypowiedzenie się w sprawie awaryjności, serwisowania, spalania, komfortu jazdy itp.
    • Przez bortys2001
      Witam. 
      Ktoś się pokusi o porównanie,np Deutz 5080keyline, new Holland T4/t4s
    • Przez Krzyszt0f
      Witam planuje podnieś moc w moim massey ferguson 5445 dyna 4 i teraz pytanie co sądzicie o tym podnoszeniu mocy i czy jest to bezpieczne czy nie za bardzo?
      ciągnik ma niby 90km a chce podnieś tak do 110/115km 
      a i jaka firmę polecacie do podniesienia mocy? 
      -agrotronic
      v-tuning
      -Agroecopower
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj