Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rolnik0987654321
      Witam. Poszukuję Ciągnika w przedziale mocy tak 100 -140 km. Cenowo tak max 115000 zł i tka przynajmniej koło 2008 roku. Ciągnik do pługa siewnika do kukurydzy i docelowo tur. 
      Z góry dzięki za porady 
    • Przez Adrian1
      Witam mam pytanie co sądzicie na temat deutz fahr 6130 bo zastanawiam się nad kupnem?
    • Przez damian123141
      Koledzy jaki ciągnik uzywany wybrać o mocy od  90-110 km? 
      Głównie pracował by przy prasie , opryskiwaczu, rozsiewaczu.
    • Przez kamil5421
      Witam. Wiem że tych tematów było już bardzo dużo, ale mimo to napisze jeszcze jeden. 
        Mam zamiar kupić ciągnik od 130-140 KM ( 6 Cyl.) będzie to główny , pracować będzie głównie w polu ( Pług, agregat itp:
      Ogólnie myślalem nad  Case, DF lub Steyr ale to na razie takie myślenie.

Więc moje pytanie brzmi : " Jakiej marki ciągnik wy polecacie" i mile widziane by było uzasadnienie dlaczego ?

• Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.