Adrianos

Kolory fendta

Polecane posty

mix    4

@brzozak nie zrozum mnie źle ale nie jeden z moderatorów nabijał sobie posty, i niechce tutaj wskazywać nickami. Co do fendta to w Polsce nie widziałem jeszcze innej barwy niż orginalne prócz serii 900, myślę więc że mało kto wie i mało kogo stać na jakiś bajerancki lakier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ale to jest na pewno 2tyś euro??:rolleyes: bo za tyle to bym był gotów się pokusić:D bo jedyne co mi się w tych ciągnikach nie podoba to właśnie ten wyblakły zielony...


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

z tymi 2 tys euro to troche ściema jest


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

2 tys E może być za sam lakier czarny a 8 tys E to może za serie BLACK BUATY która jest w serii 900?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

Myślę że za 2-3 tysiące złotych dobry lakiernik pomaluje wam nawet w zebrę wg. mnie kolor jest w pewnym sensie marką tj kto by chciał niebieskiego fenda albo zielonego nh? Każdy gada że kolor to nie koszt a jak gdyby zapominał ż e w rolnictwie się na groszach zarabia pokażcie krezusi ilu z Was ma np tablice specjalne? (niby sporo tańsze...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

A przy zmianie koloru nie traci się gwarancji? Tak tylko pytam bo mnie do zastanawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

pomaluje ci każdy lakiernik ale to juz nie to samo liczy się prestiż. to tak jakbys kupił mercedesa powiedzmy s klasy a potem na allegro dokupił sobie pakiet stylizacyjny AMG, znodyfikowałbys silnik na wrór AMG i co twoim zdaniem było by to S klasa AMG?? bo moim NIE!!


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Co do gwarancji to pewnie straciłoby się na perforacje blachy o ile Fendt taką daje. to tak dla żartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no więc jak to jest z tymi kolorami??:) to za te 2tyś to mam tego czarnego czy go nie mam?? bo mnie to troszkę zaintrygowało:D i ile się czeka na taki sprzęt?? dużo dłużej od zwykłego??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtrisix    32

Czarnego to i może masz, tylko na pewno nie jest to wersja Black Beauty, czyli ze skrzynią 60km/h, i innymi bajerami. Ze te 2 tyś będzie poprostu czarny z białym dachem.

 

Także proponuje iść do lakiernika zaraz po odbiorze ciągnika, nikt sie nie skapnie że był zielonywink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

nie mogę edytować tego postu więc dokończe go poniżej.

 

z tymi 2 tys euro to troche ściema jest

 

Nie rań mnie


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

pomaluje ci każdy lakiernik ale to juz nie to samo liczy się prestiż. to tak jakbys kupił mercedesa powiedzmy s klasy a potem na allegro dokupił sobie pakiet stylizacyjny AMG, znodyfikowałbys silnik na wrór AMG i co twoim zdaniem było by to S klasa AMG?? bo moim NIE!!

 

 

Nie no mocne jest z tym prestiżem biggrin.gif -nie jestem jakimś tam wieśniakiem co jeździ Fendtem w kolorze bylejakim biggrin.gif -tak się składa że mieszkałem przed laty w Niemczech a dokładniej rzecz biorąc w najbogatszej (wtedy przynajmniej) gminie-Eschborn (oczywiście pomieszkiwanie tam nie wiązało się bezpośrednio z tym że i ja stałem się automatycznie bogatszy biggrin.gif )-ale napatrzyłem się jak BBN (bardzo bogaty Niemiec biggrin.gif )wysiada ze swego super wypasionego Merca,BMW czy innego Jaguara i gramoli się do kolejki miejskiej -u nas coś nie do pomyślenia-taki nowobogacki jakby mógł to autem wjechałby do swego biura aby tylko ów prestiż zademonstrować.Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

kolego Adams, masz lepszą orientację, podaj szczegóły i źródło.

 

Jak ktoś słusznie zauważył Black Beauty to nie tylko kolor, są jeszcze chromy, wydech INOX. Może to kosztować od 4-6 tys € netto, w zależności od koloru.

 

Odpowiedź 1:

 

Tak, za około 2 tys € netto możesz mieć czarnego fendta.

 

Oczekiwanie zależne jest od tego na jakim etapie produkcji zgłosisz zmianę. Jeśli dopiero wchodzi na linię to nie ma problemu, jeśli natomiast jest już po malowaniu i częściowo skręcony to musisz czekać aż na linię produkcyjną wejdzie kolejna partia.

 

Odpowiedź 2:

 

Nie, nie tracisz gwarancji, to w końcu producent zmienia, a nie dealer.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Ale macie tu problem taki że hej.Moim zdaniem jak ktoś decyduje się na ciągnik który jest droższy od innych marek i to całkiem niemało, to jeśli chce lakier czarny niech dołoży 2-3tyś euro i będzie miał czarny. Nie są to małe pieniądze ale cóż szpan kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

kolego @Matuch nie mam lepszej oriętacji. cene 8 tyś euro wziołem nie z głowy a po rozmowie z jednym z sprzedawcow. jak byłem w tarnowie stała jedna piekna czarna perełka wśród zielonych pięności seria 800. i tak z ciekawości zadałem pytanie ile trzeba dopałcić. sprzedawca powiedział że 8tyś euro. i dalej nie drążyłęm tematu bo mnie to nie interesowała ani ta seria ani ten czarny kolor, zapatrywałem się na normalny zielony z czerwonymi felgami.

 

A ktoś pytał w tym temacie ile trzeba dopłacić. sądziłem że wiem, wiadać myliłem się i tyle. ktoś rzucił że 2 tyś euro wydawało mi się to zbyt mało, dlatego napisałem że to nie możliwe... ty piszeż że 4-6 w to juz jestem skłonny bardziej uwierzyć.

 

A obiektywnie rzecz biorąc to takie rzeczy właśnie tyle powienny kosztowac bo to jest szczyt ekstrawagancji i to powinno kosztować. Podobnie jak imienne rejestracje w samochodach, jakby kosztowały 100zł wiecej niz normalna by mnie wzbudzały takiego poruszenia, kosztują 1000zł wiecej i szokują i o to chodzi.


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

zastanawiam sie czy to ja zle czytam czy cos jest nie tak.

 

5 raz powtarzaja ci ze czarnego fendta mozesz miec za ok. 2 000 euro netto!!!! (sam lakier)

 

a wersje black beuty za 4-6 000 euro netto.

 

pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

Musiałby sie przymierzyć aby pasowało... nieźle tyle kasy a tu kolor nie pasuje hehehe pewnie czarne mają lepszy uciag... kumpel na uczelni laski bajerował że czerwone samochody są szybsze...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

kolego brzozak kolega Matuch w swoim poście uzył prośby bym podał źródło i szczegoły to mu grzecznie odpisałem. i teraz wszystko powinno byc jasne


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Musze szczerze powiedziec ze czytam sobie te wasze posty i nie moge wyjsc z podziwu jak mozna tak sie "onanizowac" kolorem ciagnika. Wydaje mi sie to akurat najmniej istotne w pracy ciagnika na polu. Niech bedzie nawet caly niklowany... czy to wplynie na wydajnosc pracy i oszczednosc chociazby paliwa??? wydaje mi sie ze nie....a temat jak widze ciagnie sie dalej i powstaja dalsze spekulacje i dywagacje czy Fendt w kolorze czarnym kosztuje 2 czy moze 8 tys. € wiecej. Moim zdaniem jesli ktos "stoi za marka" Fendt, niech kupuje je w kolorze "Fendt Grün" gdyz wszystkie inne zmiany, zabieraja tej marce swoja orginalnosc.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No co Ty Kosti-nie wiesz że Fendta w kolorze czarnym bierze się na czarnoziemy,w kolorze wiśniowym do...-no właśnie sadów wiśniowych biggrin.gif a ten zwykły to tylko na użytki zielone pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Adams, wyjaśnione, dogadane smile.gif

 

Kosti, Ty to widzę jesteś z takiej starej konserwatywnej szkoły wink.gif

Dopłata tylko jeśli wpłynie to na osiągi i ekonomie. A co z doznaniami wizualnymi, coś dla ducha smile.gif

 

Ja będę bronił tego prostym: kwestia gustu, a tego argumentami nie przebijesz.

 

Jakbym miał auto służbowe, tudzież własne, ale użytkowane do pracy (kurier, przedstawiciel, czy taksówkarz) to chciałbym mieć możliwość wyboru koloru. Ale to moje zachcianki biggrin.gif


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj