Adrianos

Kolory fendta

Polecane posty

Adrianos    30

nie znalazłem na forum żadych info na ten temat... więc zakładam nowy temat, chodzi o to że są fendty czarne srebrne wiśniowe i żółte(takie ja widziałem) jeżeli są inne to poprosze o wklejanie zdjęć. I teraz jeszcze jedno zasadnicze pytanie czy np fendta serii 400 chodzi o 414 vario można zamówić w kolorze czarnym?? lub innym. no i najważniejsze ile taka przyjemność będzie nas kosztowała

 

a o to:

 

w kolorze czarnym:

Fendt-936-338259.jpg

 

w kolorze żółtym:

295020-200-vario-fendt.jpg

 

w kolorze wiśniowym:

10420258_1_B.jpg

 

w kolorze niebieskim:

EIMA_1163_News.jpg

 

w kolorze białym:

Bulgarien3.JPG

zaraz poszukam jak będzie więcej to wrzucę


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

pierwsze słysze... ale to temat o to czy można wziąść ciągnik w malowaniu innym niż fabryczne


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

niestety tych nie mogę ładnie pokazać w pierwszym poście musiałbym je pobrać i z hostować na jakimś serwerze


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Może są to wersje na rynek skandynawski ? Duża gama kolorów żeby walczyć o klienta z kolorowymi Valtrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pomarańczowe to komunalne. Czarne to specjalna wersja serii 900. A reszta to może firmy je tak pomalowały. :lol: Na Zielonej Gali w Szepietowie był niebieski Fendt z czerwonymi felgami.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

a można sobie zamówić takie malowanie?? np czarne w serii 400 lub 700??

 

 

Ps. w wiśniowym kolorze widziałem na YT jak rolnicy pracują normalnie na łące


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mozna zamowic, w korbankowie sprzedali w tym roku jedna biala 900'tke.

reszta tez jest wypuszczona z fabryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

czarne wiem że jest dostępne w serii 800, a czy w 700 i 400 też tego nie wiem. podobno czarny w 800 kocztuje 8tyś euro.


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Zamowic mozna sobie kazdy kolor, tylko Fendt sobie za to odpowiednio policzy....i nie bedzie to naprawde malo. Kabiny nie sa jednak produkowane w Marktoberdorf, tylko w firmie kolo Augsburga i z tamtad przychodza juz dotowe i w odpowiednim kolorze.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

na agrotechnice zdaje sie byla czarna 400tka, wiec chyba mozna do wszystkich :lol:

 

takie kolorowanie to wyraz snobizmu, ale jakbym mial kase to moze tez bym sie skusil ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Kolega wspomina coś o 8 tyś. euro

To w profesjonalnym warsztacie lakierniczym o wiele taniej by wyszło :lol:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ale w tym 8tyś mamy przyciemnione szybki i wypasione audio w kabince, w środku coś się nam zmienia macie jakieś foto z kabiny w czarnym fendzie??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie bierz przyciemnianych szyb bo jak ci się zakurzy to będziesz na wyczucie jeździł :lol:

A tak na serio chyba w kabinie nic się nie zmienia w innych wersjach kolorów.Fajnie wygląda kolor czarny z niklowanymi detalami ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

za kase wszystko możesz zrobić, kwestia tylko kasy i wyobraźni ale trzeba uważać żeby zamiast wyróżniać się stylem nie wyróżniać się brzydotą... czaicie jakbyście zobaczyli na polu różowego fendta?? ja bym płakał ze śmiechu...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Co do tej złotej/żółtej serii 200 Vario był to egzemplarz limitowany zrobiony z okazji bodajże 100tys ciągnika z Vario.

Natomiast biała 300 Vario była zrobiona z okazji 50tys ciągnika z Vario :lol:

Na YT jest dużo filmów gdzie Fendt'y mają inną odcień zieleni i białe felgi więc to pewnie jest dostępne w konfiguracji ciągnika jak go pomalują [oczywiście za cenne ojro] ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt310    1

Z tego co wiem to te Fendty z innym odcieniem zielonego i z białymi felgami są produkowane tylko do USA. Popatrzcie na Ebay czy na innej amerykańskiej stronce. Tam wszystkie Fendty mają takie kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

a więc teraz pytam... czy ja zamawiając fendta mogę go zamówić w kolorze czarnym?? i za jaką to dopłatą??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Nie ma takiej potrzeby ;[

 

Możesz zamówić każdy kolor, oprócz tych zastrzeżonych dla innych marek.

 

Koszt to niecałe 2 tys € netto. Myśleli o robieniu tego w Polsce, ale za dużo dłubania. A tak klient wie że zapłacił i ma gwarancję producenta :lol:


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@matuch i za 2000euro mogę wziąść sobie tego czarnego Fendta??:lol: w małej serii??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

tylko 2tyś. a jak byłem w tarnowie to mi powiedzieli że 8tyś.


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ale chyba euro :lol:


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj