Polecane posty

locke    293

No a spróbuj podciągnąć trochę...Czy już podciągałeś??


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superman    0

tych srubek nie podciagalem, nie wiem nawet do czego one sa, mam je podciagnac ? a wymieniac czesci tak na oko kazda po kolei to tak nie zabardzo bo wydaje sie kase na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Odkręć dekiel i zobacz czy sprzęgło ci się wysprzęgla, czy słoneczko pracuję, powinno chodzić przynajmniej z 1,5 cm.

2 czy tarcza odskakuję od docisku, lub koła zamachowego, bo może masz frez wyrobiony i tarcza nie przesuwa się na wałku.

Czy jak zakładałeś nową tarczę to sprawdzałeś frez, i nasmarowałeś tarczę i frez smarem?

 

Te śruby z kontrą to nie są czasami od żółwia, 8mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybekk    38

Sorry że wjeżdżam w temat, ale mam pytanie, jak się odpowietrza ww. wysprzęgliki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Tak samo jak wszystko inne :D. Odpowietrznik masz na górze skrzyni pośredniej na takiej kostce do której dochodzę przewody od wysprzęglików.

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gieno77    0

Witam.Panowie mam takie pytanie czy da radę wymienić łożysko wałka wstecznego biegu od str. skrzyni bez jej odjerzdrzania ?Jestem na etapie wymiany wzmacniacza momentu i skrzynia pośrednia jest wyciągnięta ale widzę że mam następne zajęcie chodzi dosłownie o 1cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybekk    38

Dzięki, nie wiedziałem gdzie sie znajdują. Co do autora tematu to można obstawiać też rozsypany synchronizator..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Trzeba zobaczyć czy wysprzęgla a później rozpoławiać...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Mam taki problem z moim 904.Mianowicie rozchodzi się o to że gdy jest zimny olej biegi przełącza się fajnie a, gdy już się nagrzeje olej to nie idzie przełączyć na wsteczny i wbić też obojętnie którego biegu.Nie ma różnicy czy wysprzęglam podwójnie czy nie.Czy to może być wina zaspawanego wzmacniacza i taśmy hamulca? Bo w 1214 nie ma wzmacniacza i tam nie ma możliwości aby był zgrzyt.Nawet można przełączyć z wstecznego na szosowe podczas gdy ciągnik jeszcze się lekko toczy do tyłu.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w Ursusie 1224 podczas jazdy wyskakuje mi dźwignią od biegów szosowych co może być powodem. Ursusa posiadam 6 miesięcy i nie mam pojęcia co to za przyczyną może być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj