Skocz do zawartości
casejx80

chcę kupic ciągnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmer120ha    2

karolu    1

Kolega A8185 pisze niestety nieprawdę... Seria TD jest składana we włoszechtak jak t5000, Ciągniki do dealera w Polsce jadą prosto z fabryki z włoch - wiem bo zdarza mi się podpisywać list przewozowy... W Turcji robi się wiele rzeczy ale nie na rynek europejski. Jedynie seria tt jest robiona w Turcji której nawiasem mówiąc nikt nie kupuje.....

Wiadomość z agroFakt.pl

ChiquitaB    51

Koledzy o NH to mozna by ksiazki pisac :lol: Z tego co przeszukiwałem ostatnimy czasu forum to Case jest troche solidniej wykonany od NH i NH ma raczej gorsze wyposazenie od Case'a. No chyba ze koledze trafi sie wersja T do tych 120tys to gratulowac bo jest o wile lepiej wykonana od TD ale wiadomo ze i drozsza

casejx80    33

już pisałem ze mogę dołożyć do tej wersji T jak zobaczę ile będzie kosztował case to to samo co NH kolego NH przejoł case i teraz robią takie same :lol:

look19    29

Znajomy kupił t5040 za mniej niż 139tys netto, a ja będę miał t5060 za 162tys netto. Oba ciągniki z klimą i fotelem pneumatycznym.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

casejx80    33

nie jd zadrogi standardowe wyposarzenie 5080m kosztuje 150 tys a 5070 m kosztuje 130 bez pnełmatyki nawet wział bym 5070m ale nie moge bo mam przedział 77km i 87 km a on ma 70 km i nie da rady na PROW złożyć bym musiał jeszcze raz wniosek złożyć chyba wezme NH td 5030 a jak nie do zadzwonie i o t5030 sie bede starał :lol:

karolu    1

jest wersja t5040 - 86km ze zwykłą mechaniczną skrzynią 12/12 sporo tańsza - jakieś 120 netto

casejx80    33

nie jednak wezmę td5030 bez zastanowienia dzięki za pomysły wracając do @djvtec to nie tylko oznaczenia zmienili chłopie w td5030 jest miejszy silnik ale ma turbinę i jakiś tam ekologiczne spalanie jest to nie to samo co td80d bo się pytałem przedstawiciela czym się różnią

:lol:

casejx80    33

mam jeszcze takie pytanie co myślicie o Claas Axos 310 CL bardzo fajny ciągniczek i niby kosztuje 135 z vat B)

tomek73    195

w tych pieniądzach powinieneś kupić Claasa mam fajnego dilera koło Wrocławia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez xdx
      co sadzicie o ciągniku solis 60 
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.