casejx80

chcę kupic ciągnik

Polecane posty

casejx80    33

chciał bym kupić ciągnik mam do dyspozycji 120 tys ma mieć 80km do 86 km ma pracować na 25ha z c330 będzie wykorzystywany do ciężkich prac liczę na pomysły i oczywiście ma być dobry i się nie psuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Do 120 tyś to może coś z NH TD, Case Jx, Farmera, Farmtraca i Zetora proxima bo z innych to już większy przedział cenowy, ale jak dla mnie to na pierwszym miejscu byłby NH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

Jak nowy to masz do wyboru NH, Case, Zetor, tylko musisz trochę dołożyć bo w 120 tyś chyba się nie zmieścisz. Taniej kupisz jakiegoś belarusa czy pronara ale na to lepiej nie patrzeć. Dla mnie na pierwszym miejscu też NH. Bierzesz na PROW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a poza nh nad jakimi markami myslisz, zeby bylo jakies porównanie.

 

zetor i farmtrack pewnie juz by był w tej cenie, moze i NH wszystko kwestia dogadania z dealerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx80    33

biorę na PROW właśnie rodzice pojechali podpisać umowę :lol: NH mi pasuje bo wujas tez ma i jak kiszonkę robimy to oleje z przyczepą pasują bo nie trzeba przepinać zetor też jest fajny ale mówią że nie psuje pronar nie farmer też nie myślałem też nap JD wersją M ale nie mogę się do dzwonić do dilera o cenę a cena NH z pełnym wyposażeniem 110 tys ;[

 

kubota tez jest fajna tylko pewnie droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

Ale 110 tyś netto pewnie. NH to to samo co CASE, ale niebieski ładniejszy kolor ;[ Jak kupowałem NH to zetor był z takim samym wyposażeniem droższy o 4 tyś to się nie zastanawiałem :lol: Farmtraców i Farmerów nie brałbym pod uwagę bo to trochę wynalazki według mnie... JD do 120tyśbędzie ciężko ale nie znam aktualnych cen? Jakaś promocja jest, euro liczą po 3,9zł chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

Rozejrzy się też za John Deere bo podobno że oni jaką promocje teraz zrobili na ciągniki do 100 km ale to musisz pyta dilera ale ja bym wolał żebyś kupił zetora proxime:D


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx80    33

nie wiem co z tą TD bo nie którzy piszą ze się psuje :lol:

 

podobają mi się tak; NH ZETOR DF LAMBO SAME EWENTUALENIE URSUS no i tyle

 

i JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    514

W takich pieniądzach to o nowym JD można pomarzyć. Jakbym miał taka kasę do dyspozycji to bez zastanowienia kupił bym NH. Opiniami innych bym się nie przejmował. Kupisz to zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

New holland td to nie jest zły ciągni, jednak ja na miejcsu autora tematu dołożyłbym i kupiłby t5030/t5040, bo ma elektro-hydrauliczny rewers, przez co sprzęgło dłużej potrzyma, skrzynia też, a po za tym jest lepiej wykonany, lepszej jakości i mimo tego, że kosztuje 0 25-30tys więcej, to jednak warto za niego dopłacić. Co do john deere, to małych bym nie brał, bo wychleje tyle co duży, a mniej zrobi i w dodatku przegląd kosztuje 2x tyle no i w przyszłości naprawy new hollanda będą tańsze niż john deere, a to dlatego, że to obecnie najlepiej sprzedająca się marka ciągników w Polsce(lepiej niż zetor, john deere, sdf i parę innych znanych i cenionych marek).


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

nie wiem co z tą TD bo nie którzy piszą ze się psuje :lol:

 

podobają mi się tak; NH ZETOR DF LAMBO SAME EWENTUALENIE URSUS no i tyle

 

i JD

zapytać dielera nic nie kosztuje, możesz zapytać o lambo r3 evo 85 w wersji target o il ejeszcze ta wersja wystepuje, za 120 tyś z groszami może by wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

hej jd z seri m do 100 koni tez takie drogi nie sa a jeszcze jak ktos na wacie jest to napewno sie zamknie do 120tys zerknij na strone jd tam wszystko jest opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

farmtaraca 685 kosztuje 120 tysiecy równe bez negocjacji

ale gdzieś za 110 pójdzie po negocjacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
focus07    1

Do 120,000tys kupisz caseIH JX 80 , NH 86KONI, LAMBORGHINI R3 JEST OD 155,000TYSI, ZETORKA JESZCZE MOŻESZ KUPIĆ ZA TE PIENIĄDZE W TYM PRZEDZIALE MOCYwink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx80    33

dzięki za te porady co dostałem od niektórych się coś dowiedziałem i wiem więcej niż przedtem B)a tak wogóle to case tez mi nie bardzo leży bo to to samo co NH tylko w NH mam olej taki jaki mi potrzeba t5030 pewnie bedzie kosztowac jakies 150 tys bo znajomy brał t5060 to dał 170 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djvtec    0

"dzięki za te porady co dostałem od niektórych się coś dowiedziałem i wiem więcej niż przedtem B)a tak wogóle to case tez mi nie bardzo leży bo to to samo co NH tylko w NH mam olej taki jaki mi potrzeba t5030 pewnie bedzie kosztowac jakies 150 tys bo znajomy brał t5060 to dał 170 tys"

 

 

 

 

Kolego ;[ rok temu w przecenie NH TD80D (czyli TD5030 zmienili oznaczenia) kosztowal nas 106 tys ;[ takwiec teraz cena wyniesie pewnie ok 120 tys :lol:


Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx80    33

no dobra j to czytałem to nie za 120 tys i niektóre nie są nowe a nie buj się miejsca nie braknie a jak nie to się usunie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

Ja mam NH td80d, kosztował w listopadzie 116 tyś z klimą. Teraz stoi w serwisie bo hamulce sięzapowietrzają i olej hydrauliczny dostaje się do sprzęgła i się śliska. Jak tarcze będzie do wymiany to około 2000 zł nie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co do john deere, to małych bym nie brał, bo wychleje tyle co duży, a mniej zrobi i w dodatku przegląd kosztuje 2x tyle no i w przyszłości naprawy new hollanda będą tańsze niż john deere, a to dlatego, że to obecnie najlepiej sprzedająca się marka ciągników w Polsce(lepiej niż zetor, john deere, sdf i parę innych znanych i cenionych marek).

 

 

Seria T jest to wersja bogatasza na gospodarstwa zachodnie, a TD na biedniejsze wschodnie. Różnica w cenie ok 30 tys i przedewszystkim wykonaniu tak mówią dealerzy tej marki.

 

podobnie w JD są 3 serie G, M i R. tylko w tej marce różnica polega na wyposażeniu (tak nawiasem na materiale pewnie też)

Temat spalania już był!!(ale ci co nie mają wiedzą najlepiej)

 

Wziąłbym pod uwage to ze JD skladany jest w niemczech a NH we włoszech (seria T) i w turcji (seria TD). dla niektórych to może banalne ale zastanowił bym się nad tym.

 

A to że zetor dobrze się sprzedaje to nie znaczy ze jest lepszy od innych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj