rzeznik13

Zetor Proxima Plus 8541 czy Farmtrak 685

Polecane posty

MarcoWzu    4

no to ty wreszcie bierzesz kredyt czy na prow.....można w tym programie zmienic dużo bo np można miec 20 ha łąk i 60 sztuk bydła i co wtedy przyznają jeden traktor i co nim wszystko zrobisz??? chyba nie...myśle że jak byś powiedział 40 byków i 10 macior to inna by była gadka...


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

no to ty wreszcie bierzesz kredyt czy na prow.....można w tym programie zmienic dużo bo np można miec 20 ha łąk i 60 sztuk bydła i co wtedy przyznają jeden traktor i co nim wszystko zrobisz??? chyba nie...myśle że jak byś powiedział 40 byków i 10 macior to inna by była gadka...

 

tak by napisał we wniosku to jgby kontrol wpafdla toby bylo finito

a nawet w agencji sobie sprawdzą bo przecież trzeba zgłszać teraz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

no oczywiscie ze trzeba prawde gadac bo jak oszukasz to nie dośc że nie dostaniesz prow to jeszcze niezła kara może byc...mi chodziło o to jak byś mniał naprawde więcej sztuk to byś bardziej mógł nalegac i ich przekonywac...


Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Zetor niby nie jest drogi, ale mam prawie dwie strony cennika dodatkowego wyposażenia i jakby trochę dodatków wziąć, tura z osprzętem to ze 110 czy 130 tysięcy robi się prawie 200 tys. Np regulowana kolumna kierownicy 700 zł - czy oni nie mogli by dawać tego w standardzie? a tak część modeli robią z tym część bez tego i muszą produkować dwa typy kolumn, a tak by robili jeden typ i by im to taniej wyszło. Czy taka tablica cyfrowa za 390 zł, też by mogli to dawać w standardzie, i zewnętrzne sterowanie podnośnikiem 290 zł, no takie rzeczy powinni dać w standardzie, te 1200 zł ich nie zbawi, ale robią kasę na dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx80    33

kup sobie same 60km jak dobrze się sprawuję to sobie go kup ale dobrze się sprawuje a jak nie to TD NH jakieś 60km

i ci starczy na to 16 ha ;[

zależy na ile wniosek na PROW koni składałeś bo jak ja składałem na 82 km to tylko miałem przedział koni 77lm i 87 km ani więcej a ni mnie być nie może a podpisałeś umowę ze się już martwic jaki kupić :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

60 koni za mało jak dla mnie

bo nie pociągnie żaden 3 obrotowej 60 konny :)

 

Nie cytuj poprzedniego posta!!!

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj