tomekgeo2

czy warto kupić mf 3080

Polecane posty

tomekgeo2    8

witam wszystkich jestem nowy i mam takie pytanko do was czy opłaca się kupić mf3080 bo planuje kupic takiego na wiosnę z tatą i nie wiem czy dobrze zrobimy bo każdy tak narzeka chciałbym kupic go do 40 tyś. zgóry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Zależy na jaki areał? bo jak na 15 ha to bu wystarczał 3060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

No pewnie ze watro do 40 tys mój wuja rok temu kupił mf 3095 i dał za niego 45 tys rok 1993 stan bardzo dobry


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

zależy w jakim stanie bo one są teraz od 30 do 40 tyś ale to już musi być super

a nie myślałeś o nowszym modelu coś 31xx ciut droższe ale młodsze i może skrzynie nie siadają (sąsiad robił właśnie w 3080 skrzynie ale on ma tura i dał 40 3 lata temu, a drugi kupił 3090 za 33000 z 2 lata temu i siadła mu pompa paliwowa tylko)

 

a o innych markach nie myślałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekgeo2    8

w tym momencie mamy 15ha ale planujemy sie troszke rozwinąć ale o niczym innym nie myślałem bo wydaje mi się że jest w nim duży konfor pracy w tym momencie mamy c360 ale jest zajeżdżona strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweuch    0

Powiem tak, bardzo komfortowy ciągnik, duża ilość biegów i do tego EHR. Jak na moje super traktor, ma mnóstwo potrzebnych w pracy bajerów (wuj posiada 3050 i jescze go do końca nie poznał). Może warto pomyśleć nad jakimś prostrzym ciągnikiem, który nie posiada tyle elektryki? Silnik także na spory plus! Bardzo oszczędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2

My w swoim gospodarstwie posiadamy Massey'a 3095.Naprawdę super ciągnik.Oszczędny,mocny i komfortowy.Skrzynia porostu super.Ciągnik bezawaryjny.Elektronika też spisuje się nie naganie. Nie słuchaj tych wieśniaków którzy mówią,że się psują bo wcale tak nie jest.Patrząc po cenach cześci zamienych są sporo droższe,ale ile brdziej wytrzymałe niż do np.Ursusa i ile razy się mniej zepsuje... .POLECAM


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek34    1

farmer120ha popieram cie w 100%.Ci co piszą ze sie psuja to albo jezdzą ursusami i zetorami i zal im du.. ściska ze nie mają takiej wygody i komfortu jakie oferowala w tych latach seria 30..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

ja też popieram 2 ostatnich użytkowników a Ci którzy narzekają tak na nie to albo nie słyszeli o nich lub kupili poniżej 30tyś i wiadomo ze jak taka cena to coś może być zepsute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian892    10

Kolega ma 2 MF 3080 oba z turami walczą na 300 ha, kupione były z niemiec jeden miał 13 tyś mth o drugi 12 tyś mth. Tymi traktorami jeżdzą pracownicy dająim tak po garach że aż ich szkoda, niestety jak to bywa że zawsze sie cośpsuje ale nic poważnego. Jak narazie kolega nie narzeka na te MFy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekgeo2    8

dzięki za opinie a jakimi maszynami pracujecie przy tych ciągnikach??

 

 

 

Na przykład jaki ciągniki wy byście proponowali do 40tyś.

 

Bo z tego co ja widziałem na allegro to te MF 3080 za te pieniądze to są bardzo dobrze wyposażone w porównaniu do innych ciągników. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion1012    1
Dnia 28.12.2009 o 14:47, marian892 napisał:

Kolega ma 2 MF 3080 oba z turami walczą na 300 ha, kupione były z niemiec jeden miał 13 tyś mth o drugi 12 tyś mth. Tymi traktorami jeżdzą pracownicy dająim tak po garach że aż ich szkoda, niestety jak to bywa że zawsze sie cośpsuje ale nic poważnego. Jak narazie kolega nie narzeka na te MFy

Kolega dalej użytkuje te ciągniki na 300 hektarach? Uprawia bezorkowo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj