gregorius

Szukam aparatu do około 400zł

Polecane posty

gregorius    123

Tak jak w temacie sszukam jakiegoś aparatu do około 400zł. Chcę kupić ze strony KOMPUTRONIK

moze doradzicie??? Lubie sobie troche popstrykac a nie mam aparatu juz dobrego....


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania kolegi. Także chcę kupić aparat. Ja się jutro wybieram może na wietrzenia magazynów do MediaMarkt.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Wracając do tematu szukam coś z akumulatorkiem jak mówiłem z e strony KOMPUTRONIK


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luke371    42

Chcecie aparat z ultra zoomem?? np 10x optyczny??JA niżej jak 10x nie chce mieć ponieważ miałęm już 5 aparatów od 3x-5x optyczny i żaden mnie nie zadowala.polecam Kodak Z740, za 300zł kupisz używke na allegro, Posiadam go od 1.5 roku i robi super zdjęcia :lol: (można zobaczyć u mnie w galerii). Lecz jak tam ktoś powiedział" aparat tylko pomaga robić zdjęcia,to człowiek je robi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

tak ale ja niechce uzywki mam kase na nowy więc chce nowy kupic:)

 

Sony Cyber-Shot DSC-W180 Srebrny

BenQ E1020 czarny 10MP

BenQ E1220 12MP

 

moze coś z tych??


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luke371    42

aparat chcesz kieszonkowy czy coś w stylu al-a lustrzanki?? Nie patrz na liczbe pixeli ( tu chodzi tylko o rozdzielczośc) bo im więcej mpx w małym pudełku tym gorsze zdjęcia wychodzą.Ja bym Ci radził brać jakieś ultra zoomy,A czego nie chcesz używki?? W tym przedziale cenowym to raczej używki kupisz wypasik bo nówiki to słabe będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

wiem że to małe ot ale mam do opchnięcia fajny aparacik PENTAX OPTIO L50. nówka sztuka, nieużywany, dostałem go jako nagrodę za II miejsce na OWiUR :lol: jedyne co to wyjmowałem go z pudełka by sprawdzić czy chodzi. Sam korzystam z Samsunga S860, i też jestem zadowolony.

 

Pentax Optio L50 8,0 - Aparaty Cyfrowe - Pentax Optio L50 8,0 od 0.00zł

Pentax Optio L50 - Specyfikacja

 

zaineteresowanych zapraszm na PW lub GG


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123
aparat chcesz kieszonkowy czy coś w stylu al-a lustrzanki?? Nie patrz na liczbe pixeli ( tu chodzi tylko o rozdzielczośc) bo im więcej mpx w małym pudełku tym gorsze zdjęcia wychodzą.Ja bym Ci radził brać jakieś ultra zoomy,A czego nie chcesz używki?? W tym przedziale cenowym to raczej używki kupisz wypasik bo nówiki to słabe będą

 

człowieku ja chce nowy kupić nie stać mnie na hybryde alni lustrzanke potrzebny mi mały kompaktowy aparat... nie chce żadnej uzywki mam kase więc chce nowy z gwarancja


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

Ja ci polecam aparat samsung s 1070 , sam mam taki kupilem go w lipcu i zdjecia robi dobre ,cena wynosila 450 zl


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

znalazłem coś z Canona

 

Canon PowerShot a 480

 

I z Sony

Sony DSCS 9

 

 

 

ale na stronie Vobis.pl można znaleść jeszcze inne i pewnie na stronie komputronik.pl też powinny być fajne i nie drogie aparaty ja mam Canona PowerShot A590 i mógłbym ci polecić go tylko nie wiem ile kosztuje ale na pewno nie jest drogi


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Jak go otrzymasz to wrzuć jakąś fotkę zrobioną tym sprzętem i podziel się swoimi wrażeniami z użytkowania tego sprzętu bo chyba sobie też takiego zamówię :lol:


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

Co do Benq nie mam najlepszego zdania.Te aparaty są na takim samym poziomie jak Praktika i inne kuzyn mial Praktike jednym slowem szajs nie mial go za dlugo co trochę w naprawie sprzedal kupil nikon-a i teraz jest spokój. Ale to moje zdanie każdy robi jak uważa jego pieniądze :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aparat najprawdopodobniej będę miał w sobotę... Bo po numerze przesyłki doszedłem, że jest w Koninie w magazynie :lol: No cóż, miałem tylko tyle "goldów" więc wybrałem takiego. Czytałem opinie użytkowników i na wielu forach stwierdzono, że to dobry aparat dla początkujących maniaków fotografii. Czyli dla mnie ;[ Podkreślali przy tym dobry tryb makro (od 5cm). Gdy go dostane wstawię fotkę moich "wołczanów" albo jakiś plener. Aparaty te cieszą się dużym popytem na allegro.

Wszystko okaże się w praktyce!


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Moim zdaniem na początek może być, wiadomo w wielu przypadkach płaci się za markę , a czy to marka robi zdjęcia?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luke371    42
Moim zdaniem na początek może być, wiadomo w wielu przypadkach płaci się za markę , a czy to marka robi zdjęcia?

 

 

Dokładnie,Z mojego doświadczenia w aparatach (miałem ich 5) wynika ze dla amatorskiego fotografa zoom optycnzy x3 to nic nie daje,zaraz będziesz chciał zmienić aparat gdyż taki zoom praktycznie nic nie daje.A gdy poznasz tryb manualny to już całkiem odechce ci sie aparatów w "pudełku po zapałkach" W malutkich pudełeczkach gdize jest matryca 10-12mpx to robi gorsze zdjęcia od takich kompaktów al'a lustrzanki np o matrycy 5mpx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Zgadza się ale żeby docenić coś lepszego trzeba mieć coś słabszego. Ale nawet "cudowny" aparat nie robi sam zdjęć trzeba się na tym znać ( a żeby się znać trzeba się na czymś nauczyć).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

chyba zdecyduje się na taki model Samsung PL60


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Witam chciałbym kupic niedrogi porządny aparat, ale jestem w tej kwestii zielony upatrzyłem sobie 3 na allegro mogę wydac maksymalnie 700-800zł ale już węcej ani grosza :rolleyes: co o nich sądzicie?

CANON SX120 IS SKLEP W-WA RATY 0% GW.CANON POLSKA (866768917) - Aukcje internetowe Allegro

FUJI S1500 ŁAD AKU 4GB ETUI (OPCJA 8GB) MENU PL (862014311) - Aukcje internetowe Allegro

HIT NOWE NIKON L100 10mp ZOOM x15 LCD 3'' F.VAT (862432922) - Aukcje internetowe Allegro

Z góry dziękuje :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

Ja również rozglądam się za aparatem.Jestem na razie początkującym,i mało wiem o fotografowaniu więc chcę się trochę nauczyć i potrzebuję sprzętu "do nauki".Obecnie używam Samsunga S860,ale wydaje mi się że nie zbyt ładne fotki robi.Jak myślicie opłaca mi się kupować jakiś inny do 400zł czy zostać przy tym.

Proszę o w miarę szybką i rzeczową odpowiedź.

Kacu


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

 Ja  bym ci polecił taki jak ja ostatnio kupiłem czyli sony DSC-S2100. Ja za swojego dałem 548 zł ale z kartą 4 GB. Tu masz link http://allegro.pl/item1148653956_sony_dsc_s2100_12mpx_tani_dobry_na_letnie_wyjazdy.html   .Moim zdaniem jest to bardzo dobry aparat.  


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Blazej_fotograf_lodzkie
      Hej!
      To mój pierwszy temat na forum więc zacznę od krótkiego wprowadzenia.
      Jestem Błażej, jestem fotografem ślubnym i rodzinnym (reportaże, naturalne sesje domowe, studio, plenery, eventy).
      Pochodzę ze wsi pod Łowiczem i mamy tam kawałek ziemi. Jako że nikt z rodzeństwa nie garnie się do pracy w polu (około 5ha czyli takie nic), a i rodzice powoli zaczynają odczuwać wiek zastanawiałem się ostatnio nad adaptacją gospodarstwa na cele fotograficzne.
      O co chodzi?
      Pewnie kojarzycie takie zjawisko jak "rzepiary"  ( dla niewtajemniczonych - tępe dzidy które robią sobie zdjęcia w rzepaku). I o ile zdjęcia w rzepaku wychodzą super, to słowo ma negatywny wydźwięk ze względu na brak poszanowania dla roślin. Wiem że dla wielu rolników to duży problem.
      To samo się ma z innymi roślinami które kwitną/wyglądają najlepiej w odpowiednich porach. Jabłonie i wiśnie, lawenda, słoneczniki, bez, zboża, trawa ozdobna. 
      I tak jak człowiek powinien działać w zgodzie z naturą, tak ja chciałbym stworzyć coś takiego jak pola fotograficzne, czyli miejsce na różnorodne, naturalne plenery, gdzie uprawy nie będą niszczone, bo będą przeznaczone na sesje.
      O ile istnieją pola lawendy dostępne do fotografowania, czy jakieś inne mono uprawy - tutaj chciałbym postawić na różnorodność. 
      Jestem na etapie gdzie przegadałem pomysł, i na następny rok planuje pole słoneczników  około 15x20m (raczej ciętych ze względu na dużą ilość sesji dziecięcych i rodzinnych), dodatkowo pewnie będę korzystał też ze zboża które zasieje mój tata. Jest to rozwiązanie które nie wygeneruje dużych kosztów i nie pochłonie wiele czasu.
      O co proszę
      Podejrzewam, że część z Was ma wśród znajomych fotografów którzym chętnie udostępnia swoje pola, ja chciałbym zapytać Was o sens takiego pomysłu.
      Proszę o waszą opinię na temat pomysłu, o problemy jakie mogą mi stanąć na drodze, o podpowiedzi i ewentualne luki w planie.
       
      Jeśli ktoś z łódzkiego chciałby mnie zaprosić na swoje pole, opowiedzieć trochę o uprawie słonecznika, lub macie jakaś ciekawą uprawę - chętnie przyjmę zaproszenie i zrobię wam zdjęcia. Na wiosnę będę szukał sadu jabłoniowego z w miarę starym drzewostanem (chodzi o to aby drzewa były dość rozłożyste)
       
      Z góry dzięki!
      (załączam zdjęcie z sesji w przenicy)
       
       
       

    • Przez oki39
      Skoro forum o fotach to i trzeba jakis poradnik zrobic.
      Piszcie swoje uwagi jak robic foty i wasze wlasne sprawdzone pomysly.
       
      Wiedz ja zaczne.
      1. Odpowiednia jasnosc foty
      2. Odpowiednia barwa kolorow czyli kolory jaskrawe, matowe itd.
      3. Fotografowany przedmiot. Jasli robimy fote powiedzmy na tapete to nie moze byc uciety jeden bok maszyny. Najlepiej jest jesli dana zecz znajduje sie cetralnie w srodku foty. Jesli maszyna ma byc uciete to dobrze bedzie jesli untiemy ja z obu stron mniej wiecej tyle samo.
      4. Tlo czyli wszystko przed i za fotografowanym przedmiotem. Osobiscie nie lubie gdy na focie znajduja sie krzaki, miedze, rowy itd. oszpeca fote. Zabudowania tak samo, nie na tle kazdego garazu da rade zrobic fote.
      5. Odpowiednie ustawienie maszyny. Np dzrzwi albo obydwie strony otwarte albo obydwie zamkniete.
      6.Ważne jest też światło. Słońce nie może wpadać bezpośrednio w kadr ani nie powinno się odbijać aby nie zmieniały ISO w aparatach cyfrowych. @quercus
       
      Narazie to tyle. Czekam na instrukcje innych. Piszcie w pkt. to bede edytowal pierwszy post i zrobi sie instrukcje z udzialem wszystkich. :huh:
    • Przez MICH4Ł
      Witam. Szukam gopsodarstwa w którym bym mógł ponagrywać filmy pod muzykę. Woj. Dolnośląskie 
    • Przez robertbara
      Witam!
      Mam do przedyskutowania z Wami bardzo interesujący temat. Otóż jak jest dokładnie z prawami autorskimi do własnych zdjęć.
       
      Piszę ten temat z kilku powodów:
      1. Gazeta "Chłopska droga" w numerze 7 na stronie 5 zamieściła moje zdjęcie ciągnika JD z logo AF bez mojej zgody (oczywiście nawet mnie nie zapytali). :angry: :angry: :angry:
      2. Gazeta "Murator" przysłała mi do podpisania umowę o prawa autorskie do moich zdjęć (wcześniej do mnie dzwonili) za kwotę 50zł/zdjęcie. Czy potem już nic nie będę mógł z nimi robić, jak to właściwie jest?
      3. Podobnie działa konkurs RPT, gdzie po nadesłaniu fotki przechodzą na prawa autorskie redakcji.
       
      Pozdrawiam!

    • Przez Nismo
      Witam,na pewno każdy to interesuje się rolnictwem nie raz oglądał na YouTube filmy o rolnictwie kręcone przez ludzi z pasją.Jakich  youtuberów lubicie oglądać?kogo subskrybujecie?na kogo filmy czekacie z niecierpliwością?
      Może zacznę od swojej osoby, bardzo lubię oglądać filmy: Pikus2182 i Vendt936 
       
      Temat ciekawy więc może warto wdrążyć go bardziej
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj