Skocz do zawartości
tommot003

XVI Targi techniki rolniczej w Kielcach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Targi
majranjd    8

Niech ktoś kartkę AgroFoto.pl druknie, bo tak to ktoś się będzie czaił podejść i zapytać czy z AF. :blink:

ja od razu Was poznałem, jak tylko zobaczyłem koło i wymianę poglądów :huh:

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Stoisko Janka: D-19

michalk    22

no tak jak bobus pisze:)ale przeciez przejdziemy przez cale i na 13 sie zdazy pod agro foto do john deera:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiecie mnie nie będzie, ale chce Wam pomóc. laugh.gif

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niestety. ;)

gryfel    5

Mnie nie będzie na targach i mam prośbę do użytkowników AF aby zrobili fotki rozrzutników Wieltona najlepiej z każdej strony oraz spytali się jaka jest cena. Czekam na foty ;)

cinek7    0

Ja również jadę ze szkoły w piątek.Będziemy w Kielcach przed 10 ale powrót już o 13 ;) .Może w piątek też jakieś spotkanko, bo widzę że też sporo osób będzie?

wojtas93    0

Ja mam takie pytanko bo w tamtym roku ktoś postawił sztuczną przewoźną ścianę wspinaczkową i czy nie wiecie czy będzie w tym roku

marcin04    65

zgadza sie:) wiec co tak jak pisze na stoisko john deere o13/?

o już u john deere'a, dowiedzieli się, że na polagrze dawali gratisy dla agrofotowiczów to od razu tam planują spotkanie ;) , jak coś to będę pewnie w sobotę i przyjdę na spotkanko

michalk    22

marcin04 kolego ja bylem w poznaniu i otrzymalem gratisy wiec nie dlatego pisze ze moze na ich stoisku po prosty milo nas przyjeli to mozemy teraz tez u nich sie zatrzymac...

marcin04    65

nie denerwuj się ja tak tylko żartowałem sam byłem na tym spotkaniu i mi się podobało

Sebastian    0

tak jak było pisane wcześniej stoisko JD godzina 13:00 spotkanie przy największym ciągniku tej marki

franky69    1

Koledzy ale to spotkanie tylko w sobotę czy w piątek też bo ja będę w piątek na targach ;)

silver105    9

Czyli spotkanie w piątek i sobotę o 13 a jeszcze takie pytanie wybiera się ktoś w przedziale wiekowym 12-15 lat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?