Skocz do zawartości
tommot003

XVI Targi techniki rolniczej w Kielcach

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Targi

KarolT25    40

Ja bede w niedziele ;[ Koledzy jka to tamz a wstep sie placi i od ktorej jest otwrte te cale targi od jkaiej godziny w niedziele byl bym wdzieczny za odp ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bede w niedziele :P Koledzy jka to tamz a wstep sie placi i od ktorej jest otwrte te cale targi od jkaiej godziny w niedziele byl bym wdzieczny za odp :)

Dokładne informacje są na stronie agrotechu http://agrotech.pl/index.html?k=agrotech&s=info_zwiedz. wstęp normalny 6zł, grupowy 3zł. Ja też się może wybiorę.

farmermf    78

Pytanie do stałych bywalców, od której są targi otewarte w niedziele i czy nie ma problemów z parkingami.Nigdy niebyłem ale najwyższa pora pojechać.Warto?

Kacu    3

Ja również się wybieram,i chyba raczej w sobotę.Napiszcie,o której spotkanie i gdzie,bo w zeszłym roku nie byłem na spotkaniu.Trzeba w tym roku zajrzeć :)

michalk    22

ja bym proponowal jak na polagrze o 13 pod stoiskiem john deere?co wy na to???

marcin04    65

ja może też będę w sobotę a co do spotkania to nic na razie nie mówię ale jak coś to na wszystko się zgadzam

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niech ktoś kartkę AgroFoto.pl druknie, bo tak to ktoś się będzie czaił podejść i zapytać czy z AF. :)

ralfMTX140    3

Jak ktoś chce mogę dać nr telefonu na gg (ale TYLKO na gg).

Ja będę na pewno w piątek i sobotę jak wcześniej pisałem ;)

michalk    22

wszyscy w sobote a ja w piatek ale pasuje tak jak mowilem ze o 13 na stoisku john deera??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?