walkol

Ile kosztuje nowy TC5050 i TC5060?

Polecane posty

michalnh    27

New Holland tc5050 z sieczkarnią i wózkiem 260tys. netto , cena z listopada 2010r. w firmie Raitech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

cos niska ta cena mi sie wydaje, ja jak pytałem w raitechu w sierpniu to powiedzieli 290 netto bez wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo2011    0

Witam:)intereseuj mnie ile na dzisiejszy dzien kosztuje NEW HOLLAND TC 5040?I TC 5050?:)

 

DOBRE TE NEW HOLLANDY TC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolo54    0

Witam. Uważam że kombajny NH to dobre maszyny, jak wiadomo że o każdy sprzęt trzeba dbać. Niestety czasami zdarzają się awarie jak w każdym sprzęcie, przeważnie z powodu zużycia. Porostu jak pracuje to ma prawo, przeważnie drobne usterki. ... Byłem dzisiaj w Kielcach na targach rolniczych (morze ktoś też był)i się pytałem o 5050

to mówili że jakoś ok 287000 netto mechanik a hydro około 313000 netto. Jeszcze zależy jaki zespół żniwny (heder), ale nie wjem w końcu czy z wózkiem? Pozdr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

370000??? haha chyba za 5060 ,sąsiad teraz przyprowadził z rolserwisu za 327000 z sieczkarnią

oczywiście brutto i z tyłu szerokie gumy i szeroka oś

Edytowano przez walkol

Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ale za co sąsiad tyle dał, bo chyba nie za nowy kompletny kombajn?

Za 127 tyś do 10 latka 56 nie kupi.

350 netto dałem w czerwcu za 5060, stół, wózek, separator.

Teraz 5060 i 5070 różnią się tylko zbiornikiem zbiornikiem zbożowym i silnikiem. Reszta już ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

pomyłka już poprawiłem


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

370000??? haha chyba za 5060 ,sąsiad teraz przyprowadził z rolserwisu za 327000 z sieczkarnią

oczywiście brutto i z tyłu szerokie gumy i szeroka oś

 

To super cena mi nigdzie nie chcieli zejść poniżej 300tys netto za TC5050 plus stół, sieczkarnia i wózek a targowałem już w tamtym roku... W końcu się wkurzyłem i kupiłem używanego TC 56hydro z 97roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

To jest cena bez wózka,bez stołu i heder 3.9


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier    9

sam sie na niego czaje

ale jutro przedstawiciel hollanda przyjedzie to popytam ile za nowego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

NH TC 5040 heder 4,5m wózek stół do rzepaku około 300 tys zł netto

 

NH TC 5050 jak wyżej od 320 do 340 tys zł netto

 

NH TC 5060 jak wyżej od 340 do 360 tys zł netto

 

ceny zależne o dealera

 

na sezon 2014 bedzie prawdopodbnie modyfikacja serii TC 5000 zmiana kabiny i silniki tier 4 informacje nie oficjalnie

 

raczej zostają wszystkie model TC 5000 może być inna symbolika kombajnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Kabiny to mają ok ,lepsza nie potrzebna, niech zwiększą powierzchnie sit bo tu się kończy wydajność ;)


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

niech zmienią wyświetlacz to jest podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

wyświetlaczem wydajności się nie zwiększy dla mnie jest ok , a że trzeba trochę powciskać?cóż to takiego, ja przestawiam na prędkość jazdy i nic tam nie zmieniam a sita maja za małe do tej mocy <_<


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja mam 3 sita. Koło mnie kosił TC 56 to nie miał żadnych szans, dużo wolniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

a koło mnie ciął 5070 na 3 sitach i szału nie robił, poprzednio miał ten gościu TC 56 to szybciej jeżdził, dołożyli 3 a ujeli 2-go ;)


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Czyli w moim przypadku 3 ha jęczmienia jarego i 1.5ha żyta wiec nie jest źle, to ma podobną wydajnośc jak kombajn mojego usługodawcy deutzh farem 1322hydro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj