walkol

Ile kosztuje nowy TC5050 i TC5060?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko tyle? Gdzieś na AF czytałem o kabinie z CSX i nawet komuś tak pisałem, czyli co to jakaś plotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Ja mam fotkę z wnętrza kabiny zrobioną w listopadzie. Ale nie wiem czy po liftingu czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Mnie powiedzieli 3000 za jodełkę w 5040 bo trzeba oś od 5060 ale to może kit?Sam niewiem z tymi cenami to każdy deeler mówi inaczej ;chcą jak najwięcej wyrwać od chłopa i mówią że dla nich prawie nic nie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Kilku deelerów chciało zaliczkę przed nowym rokiem żeby stara cena została ale wczle nie jest powiedziane że zdrożeją bo już są za drogie ja nie dawałem i myślę że dobrze zrobiłem bo jak euro stanieje to kombajny może też albo zostanie cena z 2009


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

kabina od csx ma byc ale po 2011 podobno (tak mówili na szkoleniu)

 

ja dałem zadatek jeśli cena spadnie na dól kombajnów to będę z nimi walczył albo o zbicie ceny albo o bonusy nie można im się dac panowie.


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

No właśnie ja też się zastanawiałem jak to będzie z zaliczką bo niby można tak powiedziec że mają wróbla w garści jak by staniały albo została stara cena ale może się mylę bo nigdy nic niewiadomo i jeszcze sytuacja jakby agencja odmówiła czy by deeler zwrócił kasę no bo towar zamówiony


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

jak narazie to trudno u delera żeby z cenny poszły na dół ale inni mówią że wzrosty od 10 do 15% jaka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Cena kombajnów NH jest ta sama z przed roku


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

nie rozumiem szefa New Hollanda w Płocku seria TC produkowana w Polsce powina być tańsza od wszyskich kombajnów o te co najmniej 15 % chyba że nie bedzie produkcji w Polsce kombajnów nie rozumiem tego jeśli cena by była kozystna to ok 70 % kombajnow albo i więcej to by był TC a przyokażji CSX by więcej było bo każdy widzi jak maszyny pracują na polach nie rozumiem tego ale ktośc zać powiedział że bubel tak żle i tak nie dobrze no niech będą te małe poprawki ale każdy deler to inna cenna serwis jest co chba 30 do 50 km to jest szansa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3857

bo w języku polskim stosuje się znaki interpunkcyjne!!!

kropka czy przecinek by się przydała od czasu do czasu. Chłopak chciał coś napisać to napisał.

 

Firmy mają różne polityki sprzedażowe - jeden robi tak drugi inaczej, jeden widzi w tym sens, inny nie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawel26 byłeś w fabryce w Płocku??jak byłeś to kiedy??Ja byłem w Czwartek i wrażenia pozytywne :P Mili ludzie i zgrana organizacja pracy...

@yancenty i na jaką markę się jednak zdecydowałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3857

jeszcze nie ma decyzji, do 15 niby jest aktualny cennik NH, do 19 promocja Euro w JD - tak więc pewnie początkiem przyszłego tygodnia będziemy podpisywać jakieś umowy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Właśnie panowie jak teraz wygląda zwiedzanie fabryki bo my mamy termin na 3 grudnia chyba. Forma jest podobna do tej jak na dniach kluczowego klijenta- zwiedzanie fabryki a potem impreza czy jak to teraz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w tej fabryce jest co zwiedzać...Zaraz po przyjeździe zrobili nam wspólne zdjęcie.Później dali okulary,kamizelki i słuchawki,aby dobrze zwiedzać fabrykę.Następnie było spotkanie w sali konferencyjnej,omówili kilka drobnostek.Następnie zwiedzaliśmy fabrykę:przygotowanie części,linia montażowa,testownia,i składanie prasy.puźniej poczęstunek rozmowa z dyrektorem zakładu,facetami znającymi się na maszynach nh i mała dyskusja.Zwiedzliśmy jeszcze wystawę maszyn hohlandów...

@farmermf z jakim dealerem jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

derektor zakładu to pan Dębski i był pan Kozieł Tomasz i jak tam na konfercji jakie nowośći zapowiadali czy się podzielisz opinią nie nie byłem Płocku moze za rok mi się uda musze pogadać dużo predzej porozmawiac z przedstawicielem nie mi godzi o to żeby było duzo taniej chyba że niektórzy lubią płacić więcej to każdego swoja sprawa!! to kto może nie się podzieli z odwiedzin w Płocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

new holland TC 5050, heder 4,57, sieczkarnia, szerokie opony, radio, lodówka - cena 265 tys. netto, co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Gdzie ci taką cenę rzucili?A lodówka jest w standardzie także się nie podniecaj i szerokie koła też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

lodówka jest w standardzie tylko ze nie wszyscy ją dają, a szerokie opony nie są w standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Jak ci nie da lodówki to masz do czynienia z chamem a nie z deelerem a oponki standard to 620 i szersze nie wejdą chyba że 650 ale się nie opłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky    1

Czy nie lepiej dzis inwestowac w 5-klawiszowgo new hollanda tj model wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Nie każdego jest stać na 5-klawiszowca a na MGR jest za mało hektarów, to chyba wyjaśnia sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj