walkol

Ile kosztuje nowy TC5050 i TC5060?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Papier    9

NH TC 5040 heder 4,5m wózek stół do rzepaku około 300 tys zł netto

 

NH TC 5050 jak wyżej od 320 do 340 tys zł netto

 

NH TC 5060 jak wyżej od 340 do 360 tys zł netto

 

ceny zależne o dealera

 

na sezon 2014 bedzie prawdopodbnie modyfikacja serii TC 5000 zmiana kabiny i silniki tier 4 informacje nie oficjalnie

 

raczej zostają wszystkie model TC 5000 może być inna symbolika kombajnów

 

 

Tak ale w jakim wyposazeniu ?

posiadaja wózek,stół i sieczkarnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

do Papier tak z sieczkarnia wózkiem do hederu , stołem do rzepaku tucholski z dwiema kosami napęd mechaniczny i dodatkowy trzeci siłownik...

 

ceny są że stycznie nie wiem jak jest teraz z cennikiem ,u dealerów w sieci Raitech

 

czy bedą przed sezonem 2013 promocje na kombajny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalon    25

Witam, orientuje sie ktoś ile trzeba dać brutto za Tc 5050 i 5040 z sieczkarnią, wózkiem , heder 3.9 i szerokie ogumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario23    0

powiem wam tak. w czerwcu gadalem z jednym z pracownikow new holland, ktory zajmuje sie sprzedaza i po cichu mi powiedzial, ze jestem w stanie wyciagnac tc5060 z separatorem rotorowym, hederem, wozkiem, rozcinaczem i stolem do rzepaku za 300 tys netto. Jedyny warunek to zamowienie kombajnu we wrzesniu. tc 5070 to 30 tys wiecej. odradzal zamawiac przed zniwami bo to wydatek ekstra 50-60 tys zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek    7

powiem wam tak. w czerwcu gadalem z jednym z pracownikow new holland, ktory zajmuje sie sprzedaza i po cichu mi powiedzial, ze jestem w stanie wyciagnac tc5060 z separatorem rotorowym, hederem, wozkiem, rozcinaczem i stolem do rzepaku za 300 tys netto. Jedyny warunek to zamowienie kombajnu we wrzesniu. tc 5070 to 30 tys wiecej. odradzal zamawiac przed zniwami bo to wydatek ekstra 50-60 tys zlotych.

TE ceny między bajki możeśż włożyć. bez stołu i plus 50tys netto w starej kabinie można próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Panowie mam takie pytanie ile można dać za 5060 tc z roto separatorem stół tucholski heder 4,5 szarpacz słomy, wózek , opony 650 . ?? Coś diler Rolmax chce ok 370000 netto trochę za dużo co o tym myślicie?? Jakieś propozycje

Edytowano przez MarekUA

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haper    0

Ja w czerwcu za 5050 heder 3.9 dałem 297500 netto ,a teraz 316000 kosztuje.Jednak po żniwach cena nie spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek    3

New holland TC5050 heder 3.9 szerokie ogumienie, z tyłu bieżnik i szersze 307tyś netto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Duża różnica 60 tyś , ale w 5060 jest separator i 5 klawiszy. Na pewno ma wydajność większą od tc 5050


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Hmm, jestem zdruzgotany, patrzę i widzę że najmniejszym kombajnem od NH jest już TC 5060, przynajmniej tak twierdzi ich oficjalna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil_NH    12

Spokojnie kat181 to co jest na stronie NH a co jest w rzeczywistości trochę się różni, nawet jestem zdziwiony dla czego taka duża firma nie ma dogranej strony www na perfekto, oraz ciągłej aktualizacji ze zmianami produkcji opcji itp itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario23    0

Z tego co sie ostatnio dowiadywalem to stare modele mozna kupic, a sa tansze o 20-30 tys. zlotych w stosunku do nowych wersji. Z tego co mi mowiono i co czytam na niemieckich forach internetowych lepiej jest i tak zainwestowac w CX -a niz w TC-ta. Za 300 tys mozna tez sobie sciagnac juz na prawde dobrego uzywanego Claasa, ktory przerobi przynajmniej 2 razy tyle co 5050, ale jak kto woli.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Ja akurat wole mieć nową maszynę, na moje areały to świat a i usługi bym pewnie porobił. Zakup czegoś planowany jest najwcześniej na następny sezon (nie ten 2014) więc pewnie trzeba będzie się przyzwyczaić do tego że 5040 i 5050 juz w ofercie nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

prawdopodobnie na 2015 bedzie nowa seria 4 klawiszowe ale jakie modele nie jestem pewnien na Agro Show bednarach 2014 ma się pojawić

 

a aktualnie można kupić starą wersie 4 klawiszowych jak i z 5 klawiszowych z seri tc 5000

 

ale wielu moich sąsiadów decyduje się na używane kombajny a przoduje w kupnie Claas , John deere i dopiero NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafall90    0

Mnie wycenili Tc5060 w nowej kabinie ze stolem, wozkiem, rozdrabniczem, bez separatora heder 4,5 opony 620, + tam dadatki jak kamerki itp na 480 tys brutto z tym ze przy zamwieniu we wrzeniu maja najwekszy upust jakies 30tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Mnie wycenili Tc5060 w nowej kabinie ze stolem, wozkiem, rozdrabniczem, bez separatora heder 4,5 opony 620, + tam dadatki jak kamerki itp na 480 tys brutto z tym ze przy zamwieniu we wrzeniu maja najwekszy upust jakies 30tys

 

 

Kolego ta cena jak najbardziej realna za nowy model, ale plus do tego separator i opony 750. I wtedy jest to uczciwa oferta. Wiem bo pytałem kilku dilerów oczywiście najlepiej zamówić w październiku.


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafall90    0

Osadkowski z Oławy, co do separatora 20 tys netto wiecej i ponoc separator najlepiej brac juz do TC 5070 bo w TC 5060 moze km nie wystarczyc tzn pojechac pojedzie itd ale moze odbic sie to na wydajnosci bynajmniej tak mi mowiono a macie jakiegos tanszego dealera? bo nie ukrywam troche duzo te 480 za to co mi zaproponowano ale mysle ze jeszcze bym cos urwal tym bardziej ze bralbym kombajn opryskiwacz i pług u tego dealera takze jakis wiekszy rabat mysle bym wyciagnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

@Rafall90 To drogo a wiesz jaka cena jest na stara serie a ,można kupić Tc 5040 i 5050 i jaka cena?

 

jest w nowej generacji TC czujnik wilgotności ziarna jak jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Osadkowski z Oławy, co do separatora 20 tys netto wiecej i ponoc separator najlepiej brac juz do TC 5070 bo w TC 5060 moze km nie wystarczyc tzn pojechac pojedzie itd ale moze odbic sie to na wydajnosci bynajmniej tak mi mowiono a macie jakiegos tanszego dealera? bo nie ukrywam troche duzo te 480 za to co mi zaproponowano ale mysle ze jeszcze bym cos urwal tym bardziej ze bralbym kombajn opryskiwacz i pług u tego dealera takze jakis wiekszy rabat mysle bym wyciagnal :)

Głupoty gadają że 5060 będzie miał problem z silnikiem przy separotorze, mój zasuwa aż miło, a wydajność bardzo podnosi, a na dużych górkach to też problemu ze mocą nie miałem, tylko że jak miałem ponad pół zbiornika to z 2 nie chciał ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafall90    0

@Pawel26 TC 5040 i TC 5050 mozna bedzie normalnie dalej kupic tylko ze w starych kabinach noew kabiny sa od TC5060 z tym ze mozna tez jeszcze w starej kabinie takie kupic jakies 20 tys mnej niz w nowej kabinie, a TC 5040 nie wiem jak cenowo ale pytałem o TC5050 kilka miesiecy temu to wycenili mi na 458 tys brutto ale to Wrońscy i w nowych TC jest czujnik wilgotnosci ale za dopłata o ile dobrze pamietam jakies 4 tys netto.

 

@tomek73 długo juz masz ten kombajn? Mógłbys powiedziec jak z wydajnoscia z separatorem i przy jakim plonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

2 sezon, wykoszone ponad 250 ha.Wydajność od 12 do nawet 15 t/h, czyli pszenica 6t to 2 ha w godzinę powinny pójść, ale dużo zależy od odmiany, a dokładnie od słomy, bo na przykład na jednym polu w tamtym roku miałem muszelkę i scagena, w muszelce szedł 6km/h a w scagenie max 3,6 km/h słoma bardzo duża mocna i nie dałem rady, zaraz czujniki wariowały. Z podorywką na scagenie też miałem problem ze słomą. Spala około 18l/hektar.

W rzepaku mniej spala dwa lata temu miałem słaby rzepak to ponad 3ha robił po glifosacie, suchy, plon z 3 t,

W tamtym roku rzepak 3 dni po reglone, z łodyg woda leciała, plon 5,2 t/ha to 2,8km/h czyli około 1 ha na godzinę.

Te 15 ton w pszenicy to uzyskałem na usłudze, w pszenicy co sypała około 5 t/ha ale nie zbyt zadbana na grzyba, bardzo lekko szła, sam byłem w szoku, nawet do 8km jeździłem, czujniki nic nie pokazywały.

Co bardzo ciekawe, kombajn w nocy dużo lepiej chodzi i szybciej kosi, lepiej domłaca, jest szybszy, tylko trza uważać bo kosa może niekiedy nie docinać. Bynajmniej JD 1075 i 2066 stawały i do domu zjeżdżąły, a mi lepiej się kosiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj