Skocz do zawartości
Tadeusz1212

Spalanie w URSUSIE C-360 i C360 3p ?

Polecane posty

lukbold    589

szuka tego pola co by z górki i z wiatrem dało się zaorać w jednym przejeździe.... bo pod górkę to już lipa, po mojemu nawet tego nie pociągnie

zenas    8

Nie można porównywać zużycia paliwa, bo są różne warunki pracy, są gleby gliniaste z pagórkami jak u mnie i piaszczyste z równinami, więc wiadomo, gdzie zużycie paliwa będzie większe, generalnie jest tak, że silniki Perkins palą w obciążeniu jak smoki, a w małym obciążeniu minimalnie, wiem bo mam Perkinsa w MF 255 i w Claas-ie.. W MF silnik jest taki jak w C-360-3P.

• Like 1

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

MalyRolnik18    14
21 minut temu, zenas napisał:

Nie można porównywać zużycia paliwa, bo są różne warunki pracy, są gleby gliniaste z pagórkami jak u mnie i piaszczyste z równinami, więc wiadomo, gdzie zużycie paliwa będzie większe, generalnie jest tak, że silniki Perkins palą w obciążeniu jak smoki, a w małym obciążeniu minimalnie, wiem bo mam Perkinsa w MF 255 i w Claas-ie.. W MF silnik jest taki jak w C-360-3P.

Chociaż jeden się normalnie i w kulturalny sposób wypowiedział a nie jak te inne bęcwały. Dokładnie tak jak mówiłem pola piaszczyste, niskie obroty silnika mała głębokość, i wychodzi takie spalanie ponieważ ciągnik praktycznie czuje jakby tylko 2 skiby ciągnął. Wiadomo większa głębokość pracy większe obroty i lepsza ziemia to by palił na pewno więcej, aczkolwiek nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem dlatego pisze tak jak pisze.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz78    733

mlody  i bierz z kolegi przykład, Ty  jakos kultura nie grzeszysz

powiem tobie jedno fajnie ze masz fantazje

• Like 1

soltys48    1405

bo trzeba mieć fantazję dziadku.....

5 godzin temu, MalyRolnik18 napisał:

Chociaż jeden się normalnie i w kulturalny sposób wypowiedział a nie jak te inne bęcwały. 

normalnie bo po Twojej myśli

• Like 1

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Sadownikx2    1

WY tu się spieracie co mnie pali C360 czy C360 3p.

Tylko po co?

Skoro stary C360 to już relikt minionej epoki.

zetorki12    4939

Wcale nie o to . Słabo czytasz chyba . Przeczytaj jakieś ostatnich 30 postów , to zmienisz zdanie .

Edytowano przez zetorki12
  • Thanks 1

ZETOR TEAM

pawel885    839

Z drugiej strony nie ma co porównywać godzinowego zużycia paliwa tego samego perkinsa w 60-tce co byle suszej i w 3 skibkach traci przyczepność do tonę czy dwie cięższego ciągnika z napędem 4x4... Różnice mogą być naprawdę duże 

Tomasz78    733

Racja kolego, ale jak czytam brednie o 4-skibowym pługu i głebokości orki 20cm i ekonomiczności silnika to mnie nosi

później młodzi to czytają i głupota idzie dalej

• Like 4

mf362    39

Jest moc nowe New Holland 70 koni nie ma szans 😛

Edytowano przez mf362

lukbold    589

akurat temu nie zaprzeczę że nowy NH tej mocy to złom w porównaniu do tego co wyżej oczywiście pod względem uciągu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciek14059
      Cześć wszystkim kupiłem rozrzutnik warfama N 228 z roku 1990 w idealnym stanie docelowo ten rozrzutnik ma 4.5 t ładowności i nigdzie nie znalazłem tego modelu o innej ładowności a mój na burtach napisane ma max 3.3T (napis jest zrobiony farba i jest oryginalny ) sąsiad ma też taki rozrzutnik i on ma naklejkę 4.5T zmierzył em i obydwa mają identyczne wymiary itp tylko ten napis .... jak myślicie o co chodzi ?
    • Przez krzychu19
      Czy opłacalne jest założenie firmy, która zajmuję się handlem bydłem? Czy można na tym zarobić? Jakie są opłaty i  od czego zacząć ?
    • Przez kamil22798
      Witam kupie Ciagnik najlepiej c360 lub c360 3p Do 16tyś. Mieszkam w Radomsku pow.radomszczański woj, łódzkie moge dojechac z 100km 
    • Przez matis346
      Witam chciałbym kupić amazone d9 talerzową poszukuje opinii użytkowników takiego siewnika????
    • Przez arviin
      Witam zamierzam kupić zestaw uprawowo siewny bierny do 100km jd i zastanawiam się jaką szerokość wybrać oraz firmę zestaw chodził by na 60ha.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.