Tadeusz1212

Spalanie w URSUSIE C-360 i C360 3p ?

Polecane posty

Tadeusz1212    2

Mój C-360 w obciążeniu maksymalnym pali około 6 litrów a w minimalnym około 5 litrów. A ile wam palą wasze C-360 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

przy załadunku bel na polu transport 2x8 bel z pola jakieś 5-6km i załadunek na owijarkę i układanie na pryzmie jakieś 80 bel dziennie to w ciągu dnia jakieś 15 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włodek    16

to chyba masz coś nie tak z ciągnikiem kolego. Ja mam 3p i mimo to że pali mało to chciałbym żeby palił niecałe 1,5l na mth :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

tak tylko że on przy takiej robocie to w ciągu dnia zrobi jakieś 3-4mth a 3p przy belowaniu to średnio 2.5-3 litry na mth pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

powiem tak spali tyle ile mu wlejesz :wacko: wszystko zależy od rodzaju pracy jaklą wykonujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
powiem tak spali tyle ile mu wlejesz :wacko: wszystko zależy od rodzaju pracy jaklą wykonujesz

 

dokladnie!!!

inaczej przy rotacyjnej,inaczej przy kultywatorze z wałem strunowym i etc ..oraz zalezy jaka jest gleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
no i jeszce zapomnieliście że zależy też od tego jaką sie ma ciężką noge;) :P

pozdro

no...zwłaszcza jak ktos niezły wariat :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

mam dwie 60 obie pracuja przy lekkich pracach ostatnio ladowalem turem jakies 110 ton pokruszonego asfaltu czyli ruznej wielkosci bryly pracaszla w miare sprawnie trwalo to jakies 9 -10 godzin i spalil okolo 37 -40 litrow tylko ze ja obhodze sie z gazem w miare delikatnie czyli obroty max 1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja mam c 360 i 4011 z silnikiem c 360 i pala do 8 litry poruwnuje z 385 które pali od 9 do 12 i jak sie spokojnie jezdzi to roboty duzo ubywa i spalone minimalnie wiecej niz 360 dla mnie duzo pali 360 na to co moze zrobic chociaz bardzo libie ten ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

mi przy prasie i nie przekraczaniu 1700obr ( tyle przy prasowaniu mi wystarczy) pali ok 3-3,5l...wydaje mi sie że bardzo ekonomiczna praca bo przez tą godzine można sporo zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Słyszałem jak jeden z moich sąsiadów mówił do ojca że jego c-360 w orce zechlała mu 15l na motogodzine(nie wiem jak jeździł ale tak było)Kumpel też ma C-360 i też uważa ze pali jak głupia.Wujo ma 3p i w pługu 3*35 to do 5l doszła i to jak miała dość cięzko.W lekkiej robocie to 2,5 do 3 litrów.Ale silniki perkinsa są bardzo ekonomiczne.Tyle ze c-360 to z pługiem 3*35 to idzie dobrze a 3p pod górke to ledwo ledwo poprostu zipie.Osobiście nie mam żadnego z tych ciągników ale jak bym miał wybierac to wybrał by c-360 może więcej spali ale i lepiej robota idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierze zeby 360 przy ciezkiej pracy palił tylo 5 litrów takie jest moje zdanie na tenm temat. kiedys pozyczyłem od znajomego własnie 60 i nie ze przesadzam ale paliła napewno wiecej niz mój 1014 ale mozliwe ze tak było ta 360 była troche wymeczona i jej stan nie jest zbyt dobre ale nawet chocby była po kapitalnym to watpie zeby zmiesciłby sie przy orce przy 8-9l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

czy można odświeżyć ten temat

tzn. czy więcej osób posiadający 360 i 360 3p mogłliby się udzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

umnie tata orał pole 2 skibowym plugiem (niewiem jakie odkładnie ale jakies duze) 7 ha ursusem c360 to spaliła 140 litrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
umnie tata orał pole 2 skibowym plugiem (niewiem jakie odkładnie ale jakies duze) 7 ha ursusem c360 to spaliła 140 litrow

to duzo spaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj