Skocz do zawartości
TomCase

Jaki ladowacz do Case jx 95??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
b0gdan    85

podobno diler który tak mówił handluje takimi ładowaczami które amortyzacji nie posiadają :lol: Jak ktoś załaduje pełna łyżkę piachu i zacznie szaleć z włączona amortyzacją, to nic dziwnego ze mu amortyzator wystrzeli... Komfort jazdy z amortyzacja jest nieporównywalny do jazdy bez niej, tego nie da się opisać, trzeba się przejechać

TomCase    1

chwalicie te amortyzatory gazowe, ale dielerzy średnio to polecają podobno szybko się psują, ma ktoś z tym czymś jakieś doświadczenia?

Ja co roku od 3lat w wakacje czasami jak mam czas pomagam dla wujka przy silosach i wlasnie mialem do czynienia ze stoll'em z amortyzatorami gazowymi i to jest naprawde super sprawa. Z samym ladowaczem malo one wnosza swojego wkladu ale z jakims osprztem np lyzka jest super i dlatego ciagle nastawiony jestem na zachodni ladowacz wraz z amortyzatorami. Wujek raz ladowal obornik u kolejnego wujka na polu i on ciagle trzas go bo jezdzil c330 z 3,5t roztrzasaczem i gdy tak mial pelnego krokodylka to po polu jezdzil dosc szybko i bujalo troche ladowacza i nic sie nie stalo nie wystrzelily amortyzatory.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się