Zaloguj się, aby obserwować  
dominikT

Lemken Primus vs Amazon oba 4400litrow . KTÓRY WYBRAC, WADY ZALETY??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lamboR6    5

Zobacz sobie gdzieś na targach na tor przeszkód. Z tych dwóch moim zdaniem Amazone ma przewage, belka idealnie idzie nad łanem to jest jego mocna strona.

arczje    0

Chciałbym odświeżyć temat, zastanawiam się miedzy lemken primus a amazone ux special S belka 27m.

Z chęcią zaczerpnąłbym opinii użytkowników tychże opryskiwaczy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adamos012
      Witam kolegów. Mam pytanie odnośnie dysz w opryskiwaczu Biardzki. Mam założone fabrycznie potrójne dysze obrotowe. Mam zamiar zacząć podawać azot w postaci RSMu. Jest tam taka podłużna czarna dysza z 5 otworami . Czy któryś z Was używał tych do dysz do RSMu ? Jakie podawaliscie ciśnienie na pompie ? Jaki wydatek cieczy ? Ja będę używał do oprysku C360 . Bardzo proszę o podpowiedź .
    • Przez jaro86
      Witam. Pytani

e do czego służy ten wąż z zaworem kulowym idący od pompy? I drugie pytanie o funkcje tej kłódki na sterowniku?

• Przez PanJoker
      Koledzy potrzebuję pilnie pomocy z komputerem Bravo 300 to jest starszy typ komputera. I potrzebuję pomocy w zmianie szerokości belki, ponieważ kupiłem opryskiwacz z belką 18 metrową a skróciłem ją na 15 metrów. I teraz moje pytanie brzmi jaka jest konfiguracja przycisków żeby dostać się do zmiany tej belki. W komputerach brawo 180 i 300s jest to dość proste i jasno opisane że wchodzi się do menu zaawansowanego. A w przypadku Brawo 300 jak to zrobić??
    • Przez Godzio
      Witam mam pytanie mam opryskiwacz biardzki 400l pompę 120l/min i niebieskie końcówki 0.3 i chce wypryskac 200l na hektar i moje pytanie jakie ciśnienie ile obrotów i jakim bieniek jechać ciągnik c330 dzięki za odpowiedzi
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj