Skocz do zawartości
dark34

Pytanie do posiadaczy duzych Massey Fergusonow

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dark34    0

Witam chcialbym zapytac czy te duze massejki to tak kopca na czarno czy to moze byc jakas wada fabryczna glownie chodzi mi tutaj o serie 6400 i czy dalo by se zrobic cos z tym dymeme??

newton1600    1

Witam chcialbym zapytac czy te duze massejki to tak kopca na czarno czy to moze byc jakas wada fabryczna glownie chodzi mi tutaj o serie 6400 i czy dalo by se zrobic cos z tym dymeme??

Ale dymi kiedy?? Bez obciążenia czy jak?? Mój wuja ma MF 6485 i często nim jeżdżę i powiem Ci, że dymi tylko wtedy jak dostaje duże obciążenie ale tylko w pierwszym momencie, potem przestaje.

Wiadomość z agroFakt.pl

krycha094    7

przy moim przy nagłej przygazówce puści chmurkę zauważ że nawet w fentach tych 300- konnych puszcza dymka w końcu gdzieś ta spalina musi wyjść :lol:

krycha094    7

być może jakaś wada ale na tym pierwszym ma stale pełne obciążenia a na drugim hydraulika wom przekładna są włączone na małych obrotach silnika i może power bosst sie załącza podając większą dawkę paliwa a wduszeniu gazu paliwo nie zostaje spalone przez co pojawia się dym :lol: takie jest moje zdanie

VARIO    22

być może jakaś wada ale na tym pierwszym ma stale pełne obciążenia a na drugim hydraulika wom przekładna są włączone na małych obrotach silnika i może power bosst sie załącza podając większą dawkę paliwa a wduszeniu gazu paliwo nie zostaje spalone przez co pojawia się dym :P takie jest moje zdanie

I z kolegom się zgodzę massey tak już ma przy zmianach obciążenia lubi sobie dymka puścić

8240 ma to samo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się