Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
timek2009

John Deere T670i

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
timek2009    17

john deere z brudera:

-kolor zielony, żółty i troche czarnego

-funkcje:

otwierana klapa gorna od zboza

skretne tylne kola za pomoca czerwonego pokrętła

przeszkolona kabina kierowcy

otwierane drzwi,

odpinany zespół tnący

ruchomy wrzutnik i zbiornik ziarna z otwieraną klapką oraz zasuwą,

wózek do transportu zespołu tnącego,

profilowane realistyczne opony,

opróżnianie zbiornika ziarna za pomocą ręcznego wrzeciona, które można ściągnąć i wyczyścić,

otwierane klapy boczne

wymiary w opakowaniu 60x47x23 cm

waga 1,5kg

skala 1:16

tutaj mozna zobaczyc jak on wyglada:

http://www.agrofoto.pl/forum/John-Deere-T670i-image179105.html

model odwzorowany na 70% brakuje szczegolow ktore zaraz zucaja sie w oczy np brak świateł na barjerka przy kabinie polecam go ;) do nabycia na agro-modele.pl :)

profus2    5

Już go kupiłem ale będzie pod koniec stycznia bo panu Jackowi zabrakło

John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez agrolfan
      Witam wszystkich. 
      Proszę Was o opinię i rade odnośnie Ciągnika tj. Kubota m6060 oraz New Holand t4.65 powerstar. Muszę już podjąć decyzję kupując na PROW i wciąż się waham.. .który z nich wybrać? Jako pomocniczy oraz z ladowaczem. Jaki polski ładowacz? Jakie plusy i minusy?
      Wszystkim wynoszącym coś do tematu-bardzo dziekuje.
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Hej!, Jakie macie opinie na temat przyczepy Sipma pro1000 eko, ja mam 2x sipma pro600eko i chciała bym kupić sipme pro1000eko ale nie wiem jakie są opinie na jej temat
    • Przez Janekagrofoto
      Witam. Czy macie tur 5 z firmy MatStal? Jak się sprawuje? Jakie są wasze opinie?
    • Przez Czerwony
      Witam
      Tydzień temu przyszła mi kupiona na Allegro ładowarka teleskopowa Claas Targo C50 .

Oto funkcje :
      * obie skrętne osie
      * zaczep na przyczepy tylny
      * poruszanie się szufli
      * podnoszone i wysuwane ramię

Wady :
      * brak możliwości podczepiania innych akcesoriów(szufle,widły,chwytaki itp.)
      * kilka delikatnych elementów (światła,rura wydechowa)
      Model jest wykonany dosyć szczegółowo wykonany.Gumowe opony są fajnie miękkie :rolleyes: .W kabinie znajduje się figurka pracownika oraz kierownica .Osiami kieruje się za pomocą położonej po środku ośki . Szufla mieści całkiem sporo materiału ."Maszyna" jest wykonana przez firmę Siku w skali 1:32 . Do produkcji użyto elementów aluminiowych oraz plastikowych.

Wymiary :
      Długość bez szufli i wysięgnika : 11cm
      Długość wysięgnika z szuflą : 22,5cm
      Szerokość szufli :6cm
      Szerokość pojazdu: 5,5cm
      Wysokość bez ramienia :6cm
      Wysokość z wysuniętym ramieniem : 17 cm

Na allegro model kosztuje 45 zł w górę . Jestem z niej zadowolony chociaż niema możliwości podczepiania akcesoriów .
      Dziękuje za uwagę
    • Przez Wacekd
      Witam. Jaka może być przyczyna zatrzymywania się tarczy rozsiewającej przy siewniku Poplon. Nadmieniam , że jest to już trzeca sztuka przysłana przez producenta ,na gwarancji w ciągu 2 tygodni. proszę o szybkie odpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.