• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dereniek
      Witam chciałbym zapytać co może charakterystyczne stukać w którejś zwrotnicy w mf 3060 nie zawsze ale czasem lubi stuknąć jak skręć kołami do oporu, pytam z ciekawości czy ktoś to już przerabiał, poza tym nic się nie dzieje wszystko z przodu działa
    • Przez GrzechoDawid
      Witam wszystkich mam pytanie do posiadaczy ciągników MF serii - 30xx

Ostatnimi czasy wymieniliśmy oleje i czujnik ciśnienia i sprawdziliśmy ciśnienie , wszystko dobrze lecz dalej czasem zaświeca się kontrolka ciśnienia oleju , lecz gdy odepne ten " kabel " i kilka razy wysune i wsune gasnie i potrafi się nie świecić przez 2-3 dni a nie raz świeci się co 1 h. Ten kabel idzie od kostki od komputera a dalej to już nwm , może to masowy ponieważ dziwne że inne nic nie reagują a ten tak . Dodaje fotke:

http://obrazki.elektroda.pl/5372995900_1399106542.jpg
    • Przez Lukecki
      https://www.olx.pl/oferta/masey-ferguson-3090-CID757-IDyObiI.html
      Tak jak w tytule, warty uwagi? 
      Komputerek na słupku nie działa, tto akurat dla mnie bez znaczenia bo mi to nie potrzebne, wszystko działa, ciśnienie na pompie podobno 180bar jak kupował go 1,5 roku temu
      Powód sprzedaży jest taki że przegrał przetarg na odśnieżanie i nie jest mu potrzebny (ciekawe ile w tym prawdy i na co komu ciągnik bez tuza do odśnieżania) 
      Co o tym myślicie? Oddaje za 31 tys. 
    • Przez MichalP
      WITAJCIE.
      Mam pytanie  o ustawienie rozrządu w pekinsie 1006.6. Sam rozrząd złożony mam na znaki, ale  mam pytanie o koło napędzające pompę paliwę.  Na kole tym są  cyfry od 1 do 6. Na którą ustawiać cyfrę - znak ? 
    • Przez Mf1990
      Witam Mam problem z ehr a mianowicie po odpaleniu ciagnika wszystko dziala cacy po jakiś 10 15 min przestaje dzialac ehr i przyciski na błotnikach  dodatkowa nagle sam przelaczyl z zająca na żółwia  i nie idzie przebić z powrotem na zająca Pomocy!!!
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.