Zaloguj się, aby obserwować  
jaroon

Firma lub ktoś do remontu przyczepy

Polecane posty

jaroon    1

Witam wszystkich forumowiczów

Mam takie pytanie czy zna ktoś firmę lub kogoś, kto wykonuje naprawy (remonty) przyczep mam do remontu 2szt. D-47A podłoba burty reszte mechaniki jestem w stanie sam zrobić, tak jak i malowanie ale wyspawanie nowych burt nadstawek to już nie. Znalazłem firmę z mińska mazowieckiego robią na wyjeździe ze swojego materiału u klienta w gospodarstwie koszt za jedną szt. około 3000zł (podłoga burty 50cm+nadstawki 50cm) reszta ich nie obchodzi. Co o tym myślicie może znacie kogoś najlepiej na dolnym śląsku okolice Oławy Strzelina kto robi takie rzeczy w rozsądnej cenie?

Z góry dzięki z pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Nie umiesz spawać? Bo kupujesz profile prostą blache i robisz burty chyba że chcesz takie wyginaną jak orginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można kupić blachę wyginaną jak oryginał niema żadnego problemu;)ta blacha jest dużo mocniejsza od zwykłej.Kupić profile.Zadzwonić do jakiejś firmy np metal tech albo innej i zamówić zamknięcia jakie się chce i można mieć w dużo tańszy sposób górę przyczepy jak nową;]Taty kolega kupił podwozia od jakiś baraków i zawiózł do firmy i zrobili mu 2 przyczepy takie ze chyba mało która firma oryginalnie robi teraz takie mocne przyczepy. koszt jednej wyniósł go 17 tysięcy a każda z przyczep jest przeznaczona do wożenia zboża.ładowność po 15 ton na przyczepę.Ale ta firma co mu robiła pochodzi z Wielkopolski

 

albo góra jednej 17 tysięcy teraz dokładnie nie pamiętam.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja bym ci burty zrobił ale to za daleko...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

Tak to ta firma

Cena całkiem niezła

Spawać potrafię ale robie jeszcze poza gospodarstwem też w brnży rolniczej i z czasem krucho a tak zlecam komuś i mam zrobione i ktoś kto ma w tym wprawę zrobi to napewno dokładniej i lepiej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

To też jest rozwiązanie ale troche problemem było by spsasować to wszystko ze sobą moje przyczepy trochę już przewiozły i trzeba je poprawić (górna rama) i również przez to nie chce ich sam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

Witam

Jestem z Opolskiego i zajmuje się remontami przeczep. To co potrzebujesz zrobić nowa blach podłoga, burty 50cm, nadstawka 50cm (blachy proste)+ prostowanie ramy i dopasowywanie kosztuje 2500zł/szt. bez malowania. Blachy wszystkie 2mm. Zajmuje się kompleksowymi remontami z reguły. Jeszcze do tego można doliczyć piaskowanie + lakierowanie. Cynkowanie i malowanie proszkowe tez jestem w stanie wykonać. Ale to wszystko zależy od przeznaczonych piążków na ten cel. Osobiście polecam ci burty trapezowe są o wiele trwalsze i mocniejsze, ładowność bez powiększania gabarytów skrzyni zwiększa 5%. No i co najlepsze pięknie wygląda. Wygląda to w ten sposób ze jest jeden duży trapez wspawany ciągłym spawem w okno burty dopłata 600zł. Na maila mogę wysłać zdjęcia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

Kolego Jaroon powiedz dokładnie jakie chcesz te nadstawki, czy z prostej blachy czy takie same jak masz już przy przyczepie, jakie wysokie i jakie pieniążki możesz zainwestować bo jestem w stanie zrobić Ci nadstawki jak typowa zbożówka, z przednią i tylną burtą ze skosami i stelażem pod plandekę. Jeśli jesteś zainteresowany takimi oczywiście, ale mogą to być wiadomo normalne proste nadstawki, podaj przybliżone wymiary to napisze Ci ile mniej więcej to by kosztowało :)


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Widzę, że nowy nabytek, dość dobrze wygląda. Tak na przyszłość, to piasty pasują od stara 200, a podkładkę pod nakrętkę piasty, tą z ząbkiem załóż od Kamaza(po zwężeniu ząbka)i zapomnisz o powstawaniu luzów na łożyskach piast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

witam wszystkich

wykonuje różne prace ślusarskie w tym remonty przyczep typu burty, nadstawki, podłoga, prostowanie ramy ,piaskowanie,malowanie.rodzaj pracyi cena do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj