Gago

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070

Polecane posty

dexterek    83

za JD 5070M compact 102tys a za JD 5080M compact 104tys to moze byc cena bardzo dobra. jutro zadzwonie do dilera i sie zapytam o co dokladnie chodzi i jakie wyposazenie maja powyzsze ciagniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

dexterek" to 102 i 104 to cena netto w zł jest. Byłem w JD pare dni temu bo do ostatniej chwili toczyłem zażarte negocjacje z Claasem i JD bo Zetor Pałerka odpadł na początku bo za wysoki był a szkoda ;[ i jak mi policzyli pierwszym razem to był tylko 5 tyś droższy od Claasa a jak przyszło co do czego to 10 tyś droższy i skrzynia 30 km/h nie ma cudów cenowych w JD.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ja jak się dowiadywałem ceny 80m to wyszła mi sporo ponad te 104tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Świć jak widać, to też pływak. Miejmy nadzieje że będzie jeszcze jakiś inny diler, bo ten i Roltex zupełnie do mnie nie przemawia... może jakiś zbyt wybredny jestem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'b0gdan' nie wiem jak Rolteź bo nie miałem z nimi doczynienia ale Świć to wszystkiego się już czepiał i dalej zmienia i u nich drogo jest z tego co zauwarzyłem a jak bedzie wiecej dilerów to tym lepiej d rolnika bo ceny bedą konkurencyjne ;[

qazi" no bo nie ma takich cudów cenowych podawane są ceny netto .


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

ja wiem ze cena netto. myslalem ze te Wasze ceny tez w netto sa. jutro sie dowiem, mam kolesia u dilera JD, zobaczymy co mi wyspiewa:)

moj kolega kupil axosa 340cx na pelnym wypasie, z turem i przednim tuzem za 35tys euro. to byl ciagnik z jakiejs szkolki Claasa w niemczech. on ma mocne wtyki w claasie. mowil tez ze jego ciagnik w takim wyposazeniu kosztuje wg katalogu Claas Polska 57tys euro. oczywiscie netto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'dexterek' to maszyna jest DE LUX normalnie zabujczo wygląda pewnie w takiej opcji ;[ no ale co do ceny to nieźle mu pojechali z niej musi mieć wtyki jak za tako cene go wyrwał .


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

jezdzilem troche tym jego axosem i przyzam ze "szalu nie robi". tylko 2 biegi zmieniane bez sprzegla, dzwignia od biegow chodzi conajmniej niekomfortowo. jest dluga, ma duzy skok i wymaga sily i wprawy. rewers bez zadnej oslony od dolu, pasazer siedzacy na bocznym niekoniecznie wygodnym siedzeniu moze go latwo przypadkowo w trakcie jazdy przestawic. ten kolega ma znaczne wtyki w claasie. dlatego wyrwal tak tanio. poza tym ciagnik ma juz rok i 50mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

No nie wiem jak dla mnie to jest super ciągnik jest strasznie cichy co mnnie bardzo zdziwiło nawet przy max obrotach chodzi ciszej niż Zetor przy 10 tyś ;[ te jd to ie chowajo przy nim jak jezdziłem nimi głosne są . Wajcha to ma troche duży skok fakt ale da się przyzwyczaić ;[ a do rewersu nie trzeba nic bo jest tak zrobiony że nic go nie zaczepi a jeśli chodzi o te biegi pod obciążeniem to jest bardzo dobrze jak 2 jest bo im więcej tych biegów tym wiecej sprzedieł w srodku ciągnika i tak traci na nich ciągnik siłe.. Kurde to ten ciągnik roboty nie widzi wcale :) :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

co do halasu to sie zgodze. fajnie cicho jest w srodku. z zetorem nie ma co porownywac, to inna liga. rewers sprawa dyskusyjna, biegi tez bo sa i plusy ( malo sprzegiel) ale i minusy (tylko 2 biegi) on dal malo bo 35tys euro, ale ja sobie nie wyobrazam dac 57tys! za ta kase to oczekiwalbym jednak czegos wiecej. zaloze sie ze JD w tych pieniadzach lepiej by sie sprawowal.

ten jego ciagnik jest ze szkolki claasa. uczniowie ze szkol niemieckich mogli sobie po placu czasem pojezdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a ja nie wyobrażam sobie, co można włożyć do Axosa aby jego cena wyniosłą 57tyś €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

ja tez nie wiem co tam tyle kosztuje. ale w ogole teraz ceny claasow sa wyzsze. w ostatnim top agrarze top technika jest test ariona 150km i on w wersji podstawowej kosztuje 111tys euro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Claas Arion 640 CIS 155km CR,biegi 24-24 HEXASHIFT ,kabina amortyzowana,przedni tuz,klima,lodówka,MP3,fotel pneumatyczny, cena 65500 euro netto 79,910 brutto.Dodatków ma 44 pozycje, tu napisałem te najciekawsze.Cena z 15-01-2010.

 

miękka oś 2500 euro neto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

to cos jest nie tak w podsumowaniu tego testu top agrarze. to raczej pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

witam

 

cena w topie była katalogowowa, natomiast u dealera jest niżej


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

moze i troche racji w tym jest ale chyba roznica rzedu 50tys euro miedzy "topem" a tym co napisal @tomek73 sklania do myslenia. ale wrocmy do tematu, czyli axosow, malych JD i malych "kejsow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Myślę, że teraz musiałbyś się zainteresować nie Axosem tylko nowym Arionem 400...

 

@edit

z tym 50tys Euro różnicy to przesada ;[

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Clas Axion 810 169km 76 tyś euro netto to jest 92 720 euro bruto.Cena 16-12-2010. to są oferty bez upustów , a Korbanek powiedział mi za niego 68 tyś euro netto.Ale 111tyś to szok .Za Axosa 320 C powiedział że może mi go sprzedać za 115 tyś może 110tyś zł neto a ofertę [do PROW] dał mi 34 tyś euro neto ale za CL z klimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
A z Roltexem nie wiadomo bo podobno w Zamościu bedzie w Świciu tam gdzie kiedyś Case i Voltra byla.

Claas jest w Krasnymstawie w Roltex i Zamościu w Progress-Chem, nie Voltra tylko Valtra ;) (to moja ulubiona marka :) ).

A kiedy u Świcia Case był? Valtre ma nadal i Challengera z ciągników :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Przed Valtrą był Case, ale mu go zabrali, bo nie potrafił sprzedawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Aha, kilka razy u niego byłem ale nie zauważyłem aby tam Case stały :) . Valterki są bo ostatnio jak u swojej pani bylem to widziałem :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj