adam0122

Fahr M750 czy Sampo R. 500, a może Fahr M770 vs Sampo R. 580

Polecane posty

adam0122    22

Cześć wszystkim. W tym roku sprzedaje swojego wysłużonego claas'a compacta 25. No i chciałbym kupić właśnie któryś z tych kombajnów które podałem w tytule tematu. Ja swoich hektarów mam 15, ale myślę że w tym roku jeszcze z 7 mi przybędzie, no i oczywiście pojadę nim na usługi to będzie na pewno dodatkowe 15ha. Jak myślicie którego opłaca się kupić, mogę na zakup przeznaczyć 25 tys.

Liczę, że dobrze mi doradzicie.

kamyk86    4

ja stawiał bym na fahra M 770 do sampo nie mam przekonania , znam kilku właścicieli sampo i nie uważam żeby to były dobre kombajny .Ale to moja subiektywna opinia :unsure:

Wiadomość z agroFakt.pl

adam0122    22

Szukałem jeszcze jakiś informacji na necie i dowiedziałem się, że Sampo jest identyczny jak Bizon Z-140, no to części powinno być sporo. Tak samo też jest zbudowany Massey Ferguson M16.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mc3
      Witam, planuje zakupić kombajn w cenie ok 60tys,na 50ha, heder ok. 3.60. Myślałem nad Dominatorem 76,68, lub JD 1055,1065, NH 8050,8060. 
      Co do silnika to perkins 6 lub mercedes. 
      Co polecacie? Może jakieś inne modele? Jakies doświadczenia z awaryjnością i cenami części? 

• Przez pigmej3
      Witam
      Po perypetiach z tegorocznych zniw zastanawiam sie nad zakupem malego kombajnu zbozowego.
      Dodamzejestem osobąpracującaa pole stanowi moj dodatkowy dochód dlatego chcialbym posiadac wlasną maszynę którą kiedy chce wykosze swoje.
      Przeglądając forum zastanowily mnie poszczególne modele a mianowicie: MF 186, MF 187, VOLVO S830.
      Moglby sie ktoś wypowiedzieco tych kombajnach.?
      dodamze jestem zwoj. lubelskiego, a dokładniej z okolic Zamościa
      Dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Bartek72511
      Witam. Stoję przed wyborem nowej przystawki do kukurydzy. jakie macie? jakie polecacie? przystawka 6 rzędowa, składana. Będzie chodziła z Claas mega 218 . Mamy przy drugim kombajnie przystawkę NH, jednak sam nie wiem czy jestem z niej zadowolony. Przystawka ma wykoszone 900 ha, wymienione wszystkie zębatki napędzające te główne bo zęby się skończyły ( pierwsza to już po 400 ha) , teraz do wymiany są już te noże wciągające łodygi a to nie mały koszt. jak to wygląda u was? też elementy tak szybko się zużywają? Waham się głównie nad capello lub dominoni ( dominoni nie ma noży wciągajacych łodygi tylko naprzemiennie ustawione płaskowniki) , co sądzicie o tych maszynach i co polecacie od siebie?
    • Przez damiandg
      Tak przeglądam sobie i nigdzie nie znalazłem tematu o wydajnościach kombajnów. Może napiszecie ile wasze kombajny mogą skosić na godzinę w jakim zbożu itd. Prosił bym o napisanie jaki model kombajnu i jaka szerokość hedera.
    • Przez Adrian001
      Witam zastanawiam się nad kupnem John deere 9880 STS kombajn będzie kosił wyłącznie na usługi na dużym gospodarstwie. Czy ktoś miał doczynienia z tą maszyna. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj