Skocz do zawartości

Polecane posty

simental22    0

z apetytem nie mam problemu wyjadają mi bardzo dobrze , w kale też sporadycznie jakieś resztki niestrawione widać więc tutaj chyba narazie nic nie bedę zmieniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

Thomas2135    1194

Wątpię aby ktoś miał. Zdecydowanie wygodniejsza jest książka. Wystarczy wysłać e-mail z prośbą o wysłanie książki. Książka jest za darmo tak jak przesyłka. 3-4 dni i masz w domu. Dużo rzeczy jest wyjaśnione, co oznaczają te wszystkie skróty, są podane zapotrzebowania zwierząt i przykładowe dawki pokarmowe itp.

http://www.izoo.krakow.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=558&Itemid=49

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyllee    14

tak w 1kg stosowanie 30-50g na szt.dziennie

widzisz a ja teraz stosuje drozdze ktore maja 5x10'10 /g i kosztuja 107 zl 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyllee    14

ale stezenie /kg czy / g te 900 ja daje z keno KenoYeas drozdze z dolfosu kiedys miałęm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammut1    20

To jest firmą josera z sąsiadem kupiłem na spółkę on wziął kilka ton

Ps jutro napiszę czy kg czy w g

Edytowano przez mammut1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    52

Dolfos nie sypie w 25 kg worki tylko w 20 kg. Cena za 20 kg to ok 110 zł.

 

tak jest, dokładnie 112 zł za 20kg. Kupiłam dwa worki w poprzednim tygodniu, fajny mają zapach, takich ciasteczek ;) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammut1    20

Wysp do słoika wlej wody i cukru potrzymaj dzień zobaczysz jak będą wtedy pachnieć drożdżami :-)

Z dolfosu drożdże są bardzo dobre i drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

Witam . Mam problem ze swoim stadem ponieważ mam słabe kiszonki zborze mam ale chciał bym spróbować z kupnymi paszami nie chodzi mi tu o jakąś super wydajność ale żeby to miarę się opłaciło więc proszę was o pomoc . Jaką paszę kupić i w jakich proporcjach zacząć ją podawać krową , nigdy takich gotowych pasz nie kupowałem . Jutro będzie jechał przez moją wieś gość z nutreny może mogli byście mi doradzić co kupić . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    175

Jakie masz te zboża ? Jeśli masz jęczmień i pszenżyto to dokup śruty rzepakowej i sojowej, wymieszaj to i nie ma sensu płacić z gotowe jak masz swoje zboże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

właśnie jęczmienia nie mam , A czy firma nutrena rozwozi tak zwane toffi a jeśli tak to jak to się podaje krowom . Potrzebuje jakiejś paszy pełno porcjowej i właśnie to toffi jakieś witaminy i co tam jeszcze można by i dać . Swojej śruty narazie bym nie dawał tylko chciał bym spróbować z tymi gotowcami . NA tą chwile mam dużo siana ,kiszonka z kuku i traw niedługo się skończy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogdan12344    0

Mam pytanie do bardziej znających się na żywieniu krów mlecznych,przygotowywałem śrutę z własnych zbóż 40% owsa 40% kukurydzy 20% żyta,daję tego 5kg szt/dzień. Skączyło mi się żyto i owies została tylko kukurydza,czy mogę karmić krowy śrutą z samej kuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    1260

Śruty z qq na pewno nie mógłbyś dać te 5 kg. Jeszcze jakbyś powiedział jakie pasze objętościowe dajesz krową to było by łatwiej. :P A nie masz możliwości po prostu kupna owsa, jęczmienia itp? :)

Edytowano przez damianzetor9540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×