Skocz do zawartości
deerefarmer

Plug Lemken Opal 110

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lemken
Piotr190497    0

Właśnie patrzyłem na te dane techniczne ale nie wiem jakie są tu odkładnice ażurowe czy zwykłe i jakie jest zabezpieczenie przeciw kamieniom

Bonifacy    3

Koledzy mam pytanko, mianowicie czy Pronarek 82SA dałby sobie radę z lemkenem 3+1 pytam bo chciałbym kupić ale nie wiem czy uciągnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    180

To zależy jaki ma być ten pług. Swoją drogą popatrz w tabelę wyżej a zobaczysz ile Lemken chce koników do swoich pługów. Do takiego Pronara lepiej kup 3 obrotową z regulacją szerokości orki. 

akmaly    180

S-Piotr - nie każdy ma tak lekko że 81 konnym ciągnikiem może szarżować z pługiem o szerokości 1,8m. Ja podobnej mocy ciągnikiem niekiedy mam co robić z 1,2 m - ziemia, ziemi nie równa.

S-Piotr    48

Jak już pisałem mam różnie i lekko i ciężko (IIkl) i pod górkę, ale innym pługiem na rozstawie teraz 1,90 m bym nie poradził.

akmaly    180

Bujasz w obłokach. Różnie masz, tak tylko lekko. Widać że nie masz nawet pojęcia jaki opór stawia pług w ciężkiej ziemi. Klasa ziemi nie mówi nic o ciężkości uprawy. Mam 2 do 3a, borowina która ma właściwości 1 tylko ze względu na ciężką uprawę ma jak ma. Nie ruszył byś z miejsca tym zestawem. 

S-Piotr    48

To nie bujanie widzisz zestaw na polu , więc to real piszę jak ja mam na polu, i o tym że rusek daje radę.

Co do pojęcia o oporach orki to miałem do porównania inne pługi i z tego Lemkena ciągnie się najlżej .

S-Piotr    48

To nie bujanie widzisz zestaw na polu , więc to real piszę jak ja mam na polu, i o tym że rusek daje radę.

Co do pojęcia o oporach orki to miałem do porównania inne pługi i z tego Lemkena ciągnie się najlżej .

pawek8    0

Witam, jestem tu nowy,
posiadam pług Lemken variopal 7 na sprężynach, ostatnio odkręciła mi się nakrętka od mimośrodu mocującego część ramy razem ze słupicami z pozostałą częścią ramy, najprawdopodobniej działa to podczas kontaktu z kamieniem, mimośród zgubiłem w polu, a czwarty korpus wisi prawie jak urwany. Kupiłem nową część skręciłem a ta rama jak wisiałą tak wisi, czy jest jakaś instrukcja jak to ustawić, może jakieś wskazówki jak to razem połączyć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się