Adi16l

Case Maxxum Multicontroller

Polecane posty

Adi16l    2

Szukalem troszke po forum ale nic nie znalazlem o nowych Casach Multicontroller, kiedy beda w polsce wraz z terminalem tak jak w prospekcie UK 9C0001INB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Na forum już było trochę na ten temat. A co do tematu to nowe multicontrollery tak jak i x-line są dostępne od nowego roku. Tzn,że zamawiając teraz casea przychodzi już w nowym wyposażeniu. Nie ma mozliwośći wziąć w starym wyposażeniu, a to trochę lipa bo te nowe wyposażenie spowodowało wzrost ceny multicontrollera o jakieś 15 tyś zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

O nowych tzn? My mamy Multicontrollera z 2009 roku. To juz nowa wersje tego wyposazenia wypuscili?


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

No juz widzialem na stronce... kurcze teraz to wypas :unsure: wiecej chromu w srodku niz w Mietku hehe :blink:


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Drogi? To rozumiem, ze znasz cene. A wiec ile kosztuje? Chce porownac do Naszego.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Jeśli chodzi o cenę to dokładnej nie znam, ale teraz zamawiałem 110x-line w super wypasie za 210tyś netto z turem i oprzyrządowaniem, a miałem brać w multicontrollerze za 225 tyś , ale cena skoczyła w porównaniu ze starymi o jakieś 15-20 tyś w górę, tak że różnica jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Odświeżam :) panowie jak wam sie spisują te multicotrolery ?? najbardziej interesuje mnie układ paliwowy daje sie jeździć na naszym polskim paliwie (mieliście jakieś problemy) czy wszystko jest ok . I jak kupujecie paliwo to sprawdzacie je jakoś , są jakieś testy czy coś w tym rodzaju czy poprostu bierzecie z zaufanej stacji lub zaufanego stałego dostawcy ON?


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się na paliwie z normalnych stacji jeździć normalnie... zobaczcie jak skomplikowane są układy paliwowe w autkach teraz... tylko nie mówię o stacjach wynalazkach... i o "specjalnym paliwie dla rolników" jak to niektórzy wredni sprzedawcy robią i syf sprzedają


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

To jest silnik Common Rail i faktycznie jest bardzo czuły na złe paliwo, ale te traktory mają czujnik który wykrywa wodę w układzie,wiec nic się nie dzieję. Samochód tez mamy w CR i już 4 lata jeździmy i nic się nigdy nie stało, odpukać ;)


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi16l    2

Dostalem teraz oferte praktycznie na full wypasie MAXXUM 110 MC z monitorem AFS300 na cene 228tys netto

skrzynia 17x16

amortyzowana os

przedni TUZ

opony przod 480

tyl 600

 

Czy to jest dobra cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiapa    11

Panowie z paliwem jest tak, jeśli współczesne autko na nim jeździ to i maxxumowi będzie smakowało. Mam ten sprzęt od roku i jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Pakito9292
      Witam. Potrzebuję pomocy. Ruszyłem moim Casem 5150 do pracy po zimowej przerwie i mam problem z nieprawidłowym działaniem podnośnika. Gdy przełącze na tryb sterowania z błotników  to podnośnik sam podnosi mi się automatycznie do góry i nic się nie dzieje gdy próbuje sterować gałką w kabinie.  Sterowanie z błotników działa bez zarzutów natomiast gdy wróce do kabiny, przełącze na neutral i znów na tryb sterowania to podnośnik jak na złość idzie na maksa do góry... Nie wiem co z tym zrobić.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj