przemas8595

Farmer - opinie [Połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Piszcie na temat, bo zaraz będą %%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@Mat-jakbyśmy zaczęli ze @Zbychem pisać na temat to też po paru postach dałbyś nam procenty-więc nawet nie zaczynamy :D (a żeby było na temat to przypomnę że kol.Zbych jest fanem Farmera a o mnie żadną miarą tak powiedzieć nie można).

Moim zdaniem to ciągnik dla wiernych czytelników twórczości Adama Słodowego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor29    1

Jakie spostrzezenja macie na temat ciągnika Farmera . Jakosc, cena, niezawodnosc ,prosze o opinie oceny tej marki produkowanej w kraju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor29    1

ciagnik farmer jest w stosunku do inym marek tanszy jak kazdy posada awaryjnosc ale serwis jest nie zawodny czesci w stosunkow tanie i ma siec dealerskow calym kraju wiec z problebami nie ma takimi jak napraw i kupienja go nowego w swej okolicy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotor32    94

Mosty chyba wszystkie mają carraro, chyba dobre, silniki przeróżne, w mojej miejscowości kupił sobie z silnikiem MMZ (MTZ 82). Jak jedzie to super nowoczesny traktor, nikt mi nie wierzył jak mówiłem że silnik belarusa. Jest też john deere 61km. Konkurencja ma podobne ceny, a o wiele lepszą jakość np. Zetor, Farmtrac a nawe john deere z serii 5E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

to jest troszkę taki składak... Nie polecam u nas ma jeden z silnikiem mmz turbo (105 KM chyba) i raczej żałuje zakupu miał z nim kilka problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

lepiej farmtraca zetora albo ursusa nowego kupić niż farmera takie jest moje zdanie i nie robie jakiejś reklamy ani antyreklamy ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda farmer mi się wydaje że farmer ma lepszą siłę uciągu jak farmtrac u nas całkiem sporo osób ma farmera i nie narzeka one są bardzo dobre do tura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

nie bierz tego do ręki to wielkie g...wno. <_<

Widzę, że kolega super znawca Farmerów - rozpisał się, uzasadnił swoją wypowiedź - ciekawe do której klasy zdał (lub nie)...

Mam nadzieję, że moderator nagrodzi Cię % za rozbudowaną wypowiedź...

 

Do złożyciela tematu - nie słuchaj opinii pseudoznawców tylko pisz bezpośrednio do ludzi którzy mają te ciągniki, a z całą pewnością otrzymasz wiarygodną opinię.

 

Ja ze swojej strony mogę mogę Ci polecić ten ciągnik - oczywiście pamiętaj, ze to nie jest Fendt czy JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juka    4

mój kolega miałem doczynienie z tym ciągnikem i nie mam miłych wrażeń co do tego ciągnika. <_<

p.s. jęśli kogoś obraziłem bardzo przepraszam. :(

Edytowano przez juka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Kolega ma takiego Klnie jak nie wiem na niego.

Z rok był dość zadowolony. Potem jak się zaczął sypać to koniec. Co z tego że ma carraro jak łożyska chińskie. Serwis wymieniał mu łożyska tylko te które poszły, a następnych nie chcieli. Potem przyjeżdżali drugi raz i z powrotem rozbierali skrzynię i znowu zmieniali.

Tylko silnik dobry bo Ruski. Po za tym to g..no.

Jest na forum temat o pękającym Farmerze po założeniu tura.

Lepiej jak najdalej od tego.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

znajomy z wioski mieszkający o dwa domy ode mnie ma Farmera z silnikiem JD, jeździ nim juz z 3 lata, jest zadowolony, siły ma wystarczająco

Co do usterek to pękła mu obudowa sprężarki-zrobili na gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

Siemanko , brat ma Farmerka drugi rok , silnik JD 61 kucy , sa, dni ze sie silnika niewyla,cza przez 18 godzin , pracuje w transporcie z turem Metal Fach i w presie , jak do dzis na gwarancji wymieniono rozrusznik i wieniec na kole zamachowym , dla zainteresowanych dodam tylko ze jest w planach kupno drugiego z mocniejszym silnikiem do duzej presy , pozdrawiam takich jak "juka" i dziekuje mu za wypowiedz na temat na poziomie goscia co cos gdzies slyszal ,

numer do brata po wiecej info dla zainteresowanych to 533 48 73 03 , michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuszka007    65

Mógłbyś powiedzieć coś jeszcze o tym maluszku z JD? Jak ze spalaniem głównie i ze zwrotnością? Na skrzyni ma 2 czy 3 zakresy? Ma półbiegi? Pytam tyle, bo w planach jest zakup ciągnika pomocniczego i tą popierdówę mam na oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

nuszka007 dryndnij na podany wczesniej numer , do mego brata i zawal go pytaniami ,

dodam tylko ze w turze przewody hydrauliczne od krokodyla oryginalne sa za slabe-pekaja , zalozylismy trzyplota i niema problemu

P.S. jak masz slome na sprzedaz to moze sie dogadacie , brat ma brykieciarnie , tygodniowo przerabia okolo 150 ton slomy a surowiec potrzebny , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juka    4

z silnikem jd jest nie do zdarcia ale kolega miał silnik ruski. <_<

 

p.s. dla wiadomości użytkownika ,,zbych" ten ciągnik wydaje mi sie reklamówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

Wiec sie troche musze rozpisac ,

1.Nie jestem kims kto cos slyszal pod budka z piwem , jak co niektorzy na tym forum

2.Na wszystko co pisze posiadam potwierdzenie w praktyce i tu "juka" zle trafiles - juz pisze dlaczego

na 30h pracuje mtz 820 rocznik 2008 jako jedyny ciagnik i nie ma tego ze niemoze , nie potrafi , czy ma za ciezko , jak do ta,d wymianie poddane zostaly rozrusznik , akumulator i przeprowadzany jest UCZCIWY SERWIS , Cia.gnik ten w pierwszym tylko roku zrobil ponad 3tys. bel sianokiszonki , siana i slomy ,nie liczac pracy tym ze diablem dla innych rolnikow-orka , agregat siew, od dwoch lat podczepiany jest agregat uprawowo-siewny z poznaniakiem 2,7m i wszystko jest OK. Poprostu jak dbasz tak masz

3.Farmer z silnikiem JD czy z silnikiem MTZ to tak samo sprawne i niezawodne maszyny przeznaczone do pracy takiej a nie innej i do pracy pod ludzmi z odpowiednia wiedza , a nie pod kims co sie filmow na YT naogladal , pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszlych uzytkownikow tych ze maszynek

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

z silnikem jd jest nie do zdarcia ale kolega miał silnik ruski. <_<

 

p.s. dla wiadomości użytkownika ,,zbych" ten ciągnik wydaje mi sie reklamówka.

@juka - tym postem utwierdziłeś mnie, że nie masz pojęcia o tych maszynach - a wiesz czemu ? Bo silnik MMZ D243 jest jest bardzo dobrą i udaną jednostką napędową - silniki praktycznie są nie do zajechania, a przy okazji na tyle oszczędne, że te z silnikami JD mogą tylko pomarzyć o takim spalaniu jakie ma MMZ. Oczywiście kultura pracy nie jest najlepsza - no ale w końcu konstrukcja silnika jest z przed kilkudziesięciu lat...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuszka007    65

No i ma chęć do współpracy. Nie jest wymagający zarówno do ilości paliwa jak i jego jakości. Przy dużym obciążeniu, fakt, potrafi go czasem sążnie zamulić, lecz rzadko kiedy przydusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juka    4

mojemu koledze zaczęły się dziać problemy z skrzynią (biegi wyskakiwały jak miał ciężej), rozrusznik się rozwalił, ciągnik był z turem i gdzie niegdzie zaczął pękać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor29    1

Farmer jest traktorem dosyć młodym w produkcji i ma niewielkie wady które są usuwane na bierzonco to widac co roku po nowych modelach co powstają i mocach ciągnika którymi dysponuje .Duzo żeczy udziela pomocnych dział firmy zajmująncy sie Serwisem tej marki ciągnika ....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszek    6

To napisal juka-

mojemu koledze zaczęły się dziać problemy z skrzynią (biegi wyskakiwały jak miał ciężej), rozrusznik się rozwalił, ciągnik był z turem i gdzie niegdzie zaczął pękać

A ja pisze ze jak dbasz tak masz , u nas jakos biegi niewyskakuja , tur pieknie pracuje i nic nigdzie nie peka ,

Juka skoncz szkole , kup sobie sam maszynke , albo wez od taty , popracuj troche , wykaz sie tu i tam i wtedy pogadamy , wiecej nic nie pisze na ten temat bo klawiatury szkoda na pisanie z dwunastolatkiem -tyle masz w profilu i bukhmacherzy przyjmuja zaklady ze wiecej nie masz

P.S. Kto chetny-ale PELNOLETNI i pracujacy na roli zapraszam na pokaz pracy tej maszyny w drugiej polowie pazdziernika , bo tak przypada moj urlop , max 10 ludkow i info zgloszeniowe na priwa , miejsce proby-pokazu to kuj-pom. powiat sepolno krajenskie. Spasiba

Edytowano przez braciszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
    • Przez bajno158
      Witam. Czy jest możliwość dostania tego rozdzielacza z pokretlem pod siedzeniem w Farmerze 8244 c2? czy mozna to jakos obejsc lub cos innego zamontowac? Bo raczej wstawienie zwyklego trojnika nie pomoze...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj