przemas8595

Farmer - opinie [Połączone]

Polecane posty

zbych    6

Mylisz się kolegą musisz w takim razie doczytać trochę lektury :)

Kolego skoro jesteś taki oczytany to będę Ci bardzo wdzięczny jeśli mnie oświecisz i wskażesz mi inny model Farmera niż F-10244 C1 który posiada taką skrzynię...czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych0    0

Kolego jeśli masz możliwość,sprawdź mechanizm różnicowy tylnego mostu.U mnie rozleciał się dyfer.ośka satelit przestała istnieć.Byku stoi ponad miesiąc na kołkach i czeka...na części oczywiście- z "industria argentina"

A Sokółka obiecuje i obiecuje...

A na koniec taki żarcik...http://farmer.net.pl/o-firmie/polityka-jakosci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebekroger    0

Kolego skoro jesteś taki oczytany to będę Ci bardzo wdzięczny jeśli mnie oświecisz i wskażesz mi inny model Farmera niż F-10244 C1 który posiada taką skrzynię...czekam ;)

Farmer F 8258 (82 KM) - silnik John Deere, skrzynia biegów mechaniczna CARRARO z rewersem, zsynchronzowana .Taką informację znalazłem w katalogu farmera, mechanikiem nie jestem ,ale skoro tak piszą...

Edytowano przez sebekroger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Z całym szacunkiem ale nie rób sobie jaj ze mnie i z innych osób na tym forum - to jest zupełnie inna skrzynia - model 8258 ma 12/12 z rewersem, a model F-10244 C1 12/4 bez rewersu - jak to napisałeś "musisz doczytać trochę lektury" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebekroger    0

Nie jestem mechanikiem może się nie znam to nie będę się sprzeczał... bo i po co :) i tak już kupiłem nową :D, stara mi została związku z czym kto by potrzebował części zapraszam na priv.

Edytowano przez sebekroger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebekroger    0

Krzychu ja już miałem dość szukania części i jeżdżenia od warsztatu do warsztatu i ciągania ze sobą tego złomu, kupiłem nową na którą dostałem półroczną gwarancję :/ a stara mi została. Kto by chciał kupić zapraszam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No to masz całe pół roku bez trosk :D -swoją drogą (wiem,wiem kolego Zbychu :D ) Farmer to chyba ciągnik dla mechaników-hobbystów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

I kto jest tak naprawdę producentem tych skrzyń? Carraro, czy makaroniarze kupują je od podproducenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Nie jestem mechanikiem może się nie znam to nie będę się sprzeczał... bo i po co :) i tak już kupiłem nową :D, stara mi została związku z czym kto by potrzebował części zapraszam na priv.

Gdzie ostatecznie kupiłeś skrzynię i jeśli to nie tajemnica to za ile ?

 

Jaro - nie bardzo kumam o co Ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zbychu-to proste-gdy wspominam o paru przypadłościach Farmerów-Ty zawsze bierzesz je w obronę.Moim zdaniem ta cała fabryka w Sokółce to jakaś manufaktura i jak czytam wypowiedzi użytkowników Farmerów to dochodzę do wniosku że nie tylko manufaktura ale manufaktura nie dbająca o swoich klientów-ba testująca swoje wyroby ciagnikopodobne na nieświadomych klientach (vide posty na PPR).

Jeszcze raz-nie piszę tego aby dokopać użytkownikom Farmerów ale aby zwrócić uwagę na to że coś jest "nie halo" z jakością i serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

A ja powtórzę jeszcze raz, że piszę na przykładzie swojego Farmera z którego jestem zadowolony. Tak jak już gdzieś pisałem - widocznie nie jest tak źle skoro są ludzie którzy zastanawiają się nad zakupem kolejnego Farmera o innej mocy... Niedawno w innym temacie pokazałem jak wiele problemów jest z tak osławioną marką jak JD i jakoś dziwnym trafem nikt tego nie podważa - dlaczego bo prawda jest taka że problemy są w każdej marce!!!! Oczywiście dwa razy większa cena do czegoś zobowiązuje więc nie oczekujmy tej samej jakości za połowę ceny...

P.S. Na poważnie biorę tylko informacje od osób, które naprawdę mają konkretny sprzęt i opisują awarie lub je chwalą....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

ja też jestem zadowolony z mojego Farmera, ale powiem tak, nigdy więcej Farmera i innego polskiego ciągnika. popieram słowa @jaro ta fabryka i serwis to o kant du.y pobić, tylko patrzą jak by tutaj kogoś w durnia zrobić. po zakupie opony zaczęły pękać było zgłoszone, ale powiedzieli że to uszkodzenia mechaniczne, a to była ewidentnie wina samych opon. do sprzęgła też jechali 3 tygodnie, głupie uszczelniacze do rozdzielacza 2 tygodnie zamawiali, no to chyba coś nie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Witam

Gdzie kupić pompkę zasilającą paliwową do farmera silnik ruski pompa motor pal.

Serwis nie wie co to jest lub niema.

W Sokółce zawsze odbiera jakiś gamoń z którym nie można się dogadać radźcie co robić bo już mam dość codziennego odpowietrzania. Ten niby specjalista ds. sprzedaży twierdzi że to nie pompka i karze dorabiać jakiś rurki i przewody.

 

Po ostatnim artykule w której z gazet a szczególnie po ilustracji zamieszczonej coraz bardzie utwierdzam się że to firma krzak i tak naprawdę oni tam nie wiedzą co do kupy składają wielka mi tu linia produkcyjna 3 traktory w tym jeden nie poskładany a monterzy patrzą na kompletny tylny most z miną taką jakby nie wiedzieli do czego to służy.

Edytowano przez leszekd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinek94    13

Weż sobie farmera z silnikiem jelonka 95KM turbo

 

Brak uzasadnienia - %

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A najlepiej dwa-promocja jest teraz-a niech rozbije świnkę skarbonkę i zabierze kieszonkowe dzieciom :D .

@Dinek-doradzic tak to każdy potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Witam \

Miał ktoś problem z podnośnikiem tylnym tuz-em.

Objawy takie przesuwając dźwignie niema reakcji aż do pewnego momentu kiedy to zaczyna podnosić aż do oporu. Jednym słowem całą regulację pozycyjną szlak trafił.

Serwis nie wie co się stało.

Serdecznie nie polecam tej firmy i tych ciągników a szczególnie ludzi którzy tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Tutaj http://www.agrofoto.pl/forum/viewtopic.php?t=2143&postdays=0&postorder=desc&start=25 możesz sobie sporo o Farmerach poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adanek9397    0

zastanawiam sie nad kupnem farmera z silnikiem mmz

znajomy posiada taki ciągnik i sobie chwali poniewrz miał wcześniej 2 mtz-y

twierdzi że silniki mmz są niezniszcalne a mtz-y mają wadliwe skszynie

więc farmer jest git rozwiązaniem

ma on skrzynie 12X12 ma ktoś info o skrzyniahch 24X24 w tych ciągnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolnik    0

sąsiedzku kupił sąsiad ciągnik farmera i ma go dwa lata i narzeka ostatnio rolował nam sano ciek z nie do olei szkoda gadać gorze nisz z c 330

dał za nowego 100 tys na bym nie chciał go za nic on ma ok 100 km

 

Co to w ogóle ma być, bo tego nie da się od czytać !!!!!! +10% za pisownię.

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Człowieku napisz to jeszcze raz co napisałeś - tylko tym razem po polsku !!!!!!!!! Chyba forum powinno być wydzielone oddzielnie dla dzieci... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zbychu- :D może on jest Czechem i już zaczął świętować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
    • Przez bajno158
      Witam. Czy jest możliwość dostania tego rozdzielacza z pokretlem pod siedzeniem w Farmerze 8244 c2? czy mozna to jakos obejsc lub cos innego zamontowac? Bo raczej wstawienie zwyklego trojnika nie pomoze...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj