przemas8595

Farmer - opinie [Połączone]

Polecane posty

Hmm... ja produktów tej firmy nie polecam. W 105 konnym "Sokole" jest zły komfort, stosunkowo duża cena do jakości i sama firma ma wiele zastrzeżeń...


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

chcesz kupić ?? przejżyj galerię z Farmerami mało ich jest poznasz wszystkie wady i zalety (pod zdjęciami są przeważnie opisy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

A co kolego byś polecił w tej cenie i z lepszym komfortem - ja nie widzę zbyt dużego wyboru. Rozumiem, że kolego @pat6630 masz Farmera i na podstawie tego się wypowiadasz... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Ja miałem podobne rozterki nad wyborem ciągnika pod względem wyposażenia nie odbiega od innych prostych mechanicznych ciągników nieco tańszy jest farmtrac i on mi się bardziej podobał, ale w obu tych ciągnikch bałem się o awaryjność. Na forum doszedłem do wniosku że farmtrac jest mniej awaryjny. Plusem dla farmera był ładowacz za 2tyś. Ale wyszło tak że za trzy dni na podwórku ma stać NH TD5030.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe    0

Witam

Mam takie pytanie do pat6630 czy wogule miałeś styczność z ciągnikami FARMER

czekam na odpowiedz


www.youtube.com/watch?v=f5ojo9f-pHY
www.youtube.com/watch?v=N9Z6IrAfcgU
www.youtube.com/watch?v=caaikt5pbk4
www.youtube.com/watch?v=dSIVV5Pus5w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Jak widzisz kolego @awe nasz pseudo użytkownik farmera @pat 6630 zakończył swoje mądre wypowiedzi. To jest właśnie najgorsze, że wpadnie taki na forum, sprzętu pewnie na oczy nie widział, lub zazdrości sąsiadowi i zaczyna pisać "mądrości"

Co do komfortu to powiem tak (już to gdzieś pisałem) w 2006 roku porównywałem (przejechałem się po placu) NH TD80 i właśnie Farmera - Farmer moim zdaniem wypadł lepiej (rozmieszczenie wszystkiego, większa kabina i wbrew pozorom było jakoś ciszej, nie wspomnę, że NH o 1/4 mniejszy - wygląda jak 65 konny brat farmera). Możliwe, że będą zaraz jakieś głosy, że to niemożliwe, ale naprawdę miałem takie odczucie. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe    0

Witam

Mam pytanie jak zapalają wasze Farmerki

Mój w granicach -10 pali dobrze ale jak było -20 to musiałem mu pomóż prostownikiem z rozruchem z tym że jest na płynie

Ale skręt to dopiero zaczął lekko działać za pół godziny


www.youtube.com/watch?v=f5ojo9f-pHY
www.youtube.com/watch?v=N9Z6IrAfcgU
www.youtube.com/watch?v=caaikt5pbk4
www.youtube.com/watch?v=dSIVV5Pus5w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

U mnie z tym narazie nie ma problemu - z tym, że mój jest garażowany - świeca płomieniowa w ruch i do przodu ;) (oczywiście też zalany płynem - w zimie główny ciągnik bo c330 i c360 nie chce się zalewać wodą) Wiadomo, że oleje przy mrozie -20 robią się już bardzo gęste, więc zawsze wskazane jest w takich przypadkach, aby ciągniczek popracował z kilkanaście minut. W nowszych maszynach budowlanych, gdzie takich spraw pilnuje komputer, też można ruszyć dopiero po ok. pół godz. - dopóki oleje się nie rozgrzeją komp. nie pozwoli ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andmar18    0

Mam pytanie do farnera wersij 81 Konny z silnikiem MMZ. Co możecie sie wypowiedzieć na temat tych silników jak u nich z awaryjnąścią. Czy silnik nie ma przecieków , czy olej nie wycieka i jak ogólnie sprawują się te ciągniki??? I który lepszy ten farmer 81 konny czy ursus 5714 79 KM. Prosze o szybką odpowiedź


ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez SOKOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Kolego andmar18 nie słuchaj sokola - czytając jego posta odrazu widać, że nie ma pojęcia o tych ciągnikach, nawet nie wie co pisze i jakie są modele Farmera. Mój Farmer na silniku MMZ w tegoroczne mrozy poniżej -20 odpalał bez najmniejszego problemu i ciągał MF-y i NH więc jak widzisz nie jest tak źle, a przecieki miałem z pod szpilek kolektora wydechowego, ale przyjechał serwis i na gwarancji wszystko załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

posiadam ciągnik farmer i jak czytam niektóre posty to śmiać się chce że do kompa dorywają się dzieci i wypisują bzdury. Najlepszy tekst to ,,są nienaprawialne,,. Latem miałem serwisowany ciągnik farmer 8258 po zrobieniu 100 motogodzin i jak powiedział mechanik należy przede wszystkim dbać o sprzęgło przy pracy z turem żeby go nie posadzić. Wspomniał tez że ostatnio serwisował ciągnik u rolnika na ukrainie w którym nie można ustalić przebiegu bo przy 5000 motogodzin spalił się licznik. Dodał że owy ciągnik pracuje non stop z kilku godzinnymi przerwami i nie miał do tej pory większych awarii. Co do mrozów to F8258 pali elegancko wystarczy podgrzać i ok a przy wiekszych to do stodoły i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

@sokol ale pie.... wiesz sa ciagniki i ciagnikia nie znaczy ze jak Twoj nie chce odpalic w -20 to komus innemu nie odpali. a co do temperatury to tzez jest roznica np miedzy -20 bez wiatru a - 20 z wiatrem nie??

no i moze kolega eksploatuje go co dziennie przez dluzszy czas i co nie odpali wtedy Ci??

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez SOKOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

stary co Ty z takim dowcipem na roli jeszcze robisz :D

dawno juz powinienes ludzi zawstydzac tak jak Kuba :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Sokół jesteś żałosny i nie bardzo wiesz o czym piszesz bo nawet marki ciągnika Ci się mylą. Szczęście jest takie, że nie wszyscy patrzą na to co komuś się przyśniło i przed dobranocką napiszą w temacie. Prawdopodobnie zżera Cię zazdrość, że któryś z sąsiadów kupił sobie nowego Farmerka. Zapraszam do mnie przy -20 stopniach to Ci udowodnię, że bez jakichkolwiek wynalazków odpalę Farmerka. Naprawdę człowieczku niewiele wiesz o tych sprzętach. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizon123    0

Farmer to dobra marka ciągników pod wieloma względami, mają dobry uciąg i są oszczędne pod względem spalania, mało awaryjne, dzięki dobrze rozmieszczonym przyrządom sterowniczym są proste w obsłudze i nie ma w nich przesadnie napakowanej elektroniki co osobiście uważam za plus ( dla innych może to być minusem :lol: ) dodam że sam zastanawiałem się nad zakupem ciągnika tej marki ale F-10244 C1 (105KM) nie mieścił się w moim przedziale mocy a brałem na PROW wiec wziąłem NH TD5050 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

Witam posiadamy Farmera 105km od 2008r.Nabiliśmy ok 600mtg(mieliśmy dwie awarie jedna z naszej winy ,druga nie.Ale już wszystko gra przez ok 300mtg nic się nie działo.Ciągnik lata u nas na 42 ha.Jesteśmy zadowoleni. :D

Czytając posty najbardziej człowieka wkur... żę piszą takie pierdoły ludzie którzy w życiu nie przepracowali chociaż godziny w nim.Patrząc na niektórych, czytając ich śmieszne i niedorzeczne komentarze zastanawiam się czy Ci ludzie chcą się dowartościować.Najśmieszniejsze jest to ,że Ci cwaniacy nie mają ani jednego zdjęcia w galerii,a udają się za nie wiadomo kogo- i czym się nie wożą.

Pozdrawiam użytkowników Farmerów i nie zwracajcie uwagi na typów których jest od groma na forum.

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez SOKOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Kolego SOKOL nie gardź tak innymi markami bo może byc tak że w przyszłości bedziesz zmuszony pracować takim ciagnikem... Nie każdego stać jest kupić sobie JD czy Fendta ale to nie powód by nimi pogardzać. W Farmerach też siedzą silniki JD więc może na tej wystawie ten Farmer był z silnikiem JD? U nas w okolicy u bardzo dużego gospodarza pracuje Farmer powyżej 100 KM i sprawuje się super. Gospodarz jest z niego bardzo zadowolony. Ciagnik ma okolo 6000 godzin i żadnych poważnych awarii :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

SOKOL

Nie spinaj się ,luzz.Powiedziałem swoją racje i nie musisz się z nią zgadzać,ale obrażasz użytkowników Farmera.Wyobraź sobie że ja piszę negatywnie na temat Fendta.Użytkownicy forum by mnie zjedli,bo nawet nim nie pracowałem i nie jestem w stanie powiedzieć nic o tej marce :D .Jeżeli masz jakieś aluzje to śmiało pisz co uważasz o Farmerze ale konkrety . :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
    • Przez bajno158
      Witam. Czy jest możliwość dostania tego rozdzielacza z pokretlem pod siedzeniem w Farmerze 8244 c2? czy mozna to jakos obejsc lub cos innego zamontowac? Bo raczej wstawienie zwyklego trojnika nie pomoze...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj