przemas8595

Farmer - opinie [Połączone]

Polecane posty

stasio1    3

Ja to zrobię napewno bo farmer lubi mi się rozkręcać w połowie.... do tych oryginalnych wzmocnień przyspawam ceownik i to wszystko porządnie skręcę do kupy tak by tył z przodem trzymał się kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba199851    0

Cześć, ja mam ciągnik farmer 8244c2 z ładowaczem czołowym mam go 3 lata i narazie sie bardzo dobrze sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuszka007    65

Tak tak... mam to "połączone". Lepiej, żeby go w ogóle nie było, MF przynajmniej by się nie ośmieszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3

Oj nie tylko Tobie... Myślisz, że ceownik będzie dobry?

Myśle ze ceownik przyspawany do tego kwadratu i przykręcony dodatkowymi śrubai plus dodatkowe połączenie z tylnym mostem (jeszcze nie zdecydowalisy od czego pociągnąć wzmocnienie) bedzie trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

I po tych wszystkich przeróbkach wyjdzie na to, że nie tylko JD buduje ciągniki o konstrukcji ramowej :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam właśnie na nowego Farmera F2 8248 z ładowaczem . Kupiłem go właśnie w Lubawie . Mam nadzieje że się nie zawiodę na serwisie a przede wszystkim na traktorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidkram    20

Ja czekam właśnie na nowego Farmera F2 8248 z ładowaczem . Kupiłem go właśnie w Lubawie . Mam nadzieje że się nie zawiodę na serwisie a przede wszystkim na traktorze.

 

Kupiłeś go od tego gościa co ma taką niby firmę naprzeciwko tesco w Lubawie? I na tym samym placu co on ma maszyny to kilka metrów od niego pomniki sprzedają? Przecież on nie ma zaplecza serwisowego, jeden pracownik który pali głupa i garaż z kanałem to jest serwis?! Przy odbiorze uważaj, ten gość to znany kanciarz raz u niego byłem , zostawiłem mu numer telefonu to potem głowę mi zawracał żebym od niego koniecznie kupił ciągnik najpierw chciał mi wcisnąć farmera z ładowaczem ale nie chciałem to powiedział że, może mi sprowadzić każdy ciągnik jaki chcę. Ja mu powiedziałem że, to nie możliwe bo nie dał by mi gwarancji na niego nie mógł prowadzić serwisu itd. a on mówi że on na każdy ciągnik może dać gwarancję i serwis taki sam jak autoryzowany diler. To ja go pytam czy mi sprowadzi Fendta 312 Vario i za ile-pytanie było oczywiście bzdurą :lol: bo każdy wie że w Polsce tylko Korbanek ma wyłączność na sprzedaż i serwis tych ciągników- on mówi że jasne oczywiście ale cenę to oddzwoni i poda bo nie ma przy sobie cennika :P to mu powiedzaiłem sp*$%&@l@j dziadzie nie chcę mieć z tobą nic wspólnego nie dzwoń więcej nawet mu się nie tłumaczyłem dlaczego tylko się rozłączyłem, a on dzwonił jeszcze kilka razy ale ja nic od niego nie kupię, a swoją historię przytaczam ku przestrodze-uważajcie na tą firmę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurę no to mnie nastraszyłeś DAWIDKRAM . Ja to to Sokółki napisałem e-maila a oni mi podesłali właśnie dilera z Lubawy , bo najbliżej ode mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziban    0

Ja kupiłem z Agromotu z Lubawy ciągnik Farmer 8248 i jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej i miłej obsługi . Dają duże upusty cenowe . Mam ten ciągnik ok. 1 roku i nie było żadnej awarii a co do serwisu to też jestem zadowolony , przyjechali w ciągu 2 dni i bardzo mile i grzecznie mnie obsłużyli . Co do zaplecza serwisowego to jak się nie orientujesz to nie pisz bzdur bo oprócz garażu z kanałem maja jeszcze dwa duże warsztaty kawałek dalej od biura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidkram    20

Ja bzdury wypisuję? Przecież tam byłem kilka razy a w tesco robię zakupy regularnie i mam okazję zerknąć jakie ciągniki i maszyny mają na placu jak u nich byłem to farmera właśnie w garażu obok biura naprawiali. Poza tym jaki był by sens ekonomiczny aby taka mała firma posiadała/wynajmowała jeszcze dwa warsztaty? Mili może i są jak chcą sprzedać maszynę to trudno o inne zachowanie. A jacy są profesjonalni to opisałem powyżej, jak można komuś wciskać tak, tak bo tego nie można nazwać sprzedawaniem, nowe ciągniki na które ponad wszelką wątpliwość nie mają uprawnień do sprzedawania i serwisowania? Jakim cudem otrzymają od producenta części zamienne w ramach gwarancji gdy dojdzie do usterek a nawet jeśli to czy mogą znać się na naprawach wszystkich ciągników? Chociaż jak czytam ten temat to ta taktyka ma sens nawet tutaj właściciele farmerów piszą o ich głównych wadach np. rozsypujących się skrzyniach czy pękaniu elementów podwozia ba, w mojej okolicy swego czasu ta firma sprzedała sporo farmerów tylko jak rozglądałem się za nowym ciągnikiem i rozmawiałem z właścicielami farmerów to mówili mi że mają z nimi sporo problemów i odradzali zakup, jak znalazłem temat o pękaniu farmerów na tym forum to dowiedziałem się dlaczego. Tak więc diler z Lubawy pewnie wpadł na ten pomysł z wciskaniem "każdego ciągnika jakiego chcę" pod wpływem złej reputacji jaką te maszyny zyskały przynajmniej w mojej okolicy bo nie chce żeby mu przy takim popycie jaki teraz jest na nowe ciągniki klienci odpłynęli do innych dilerów. Oczywiście wszystkim użytkownikom farmerów życzę bezawaryjnej pracy i mam nadzieję że Sokółka na wieść o dotychczasowych awariach już na dobre poprawiła jakość odlewów, skrzyń itp. i teraz to tylko ON lać wymieniać filtry, oleje i jechać w pole.

 

@ziban czy moja wypowiedz byłą aż tak bulwersująca że musiałeś zarejestrować się o 2 w nocy na AF i wziąć AgroMota z Lubawy w obronę, pochwal się za ile Ci sprzedali 8248.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adammaniek    0

Przymierzałem się do Farmera seria F5 11272 , bo taki też mi polecali w firmie "Master Płodowscy i wspólnicy"(to zaufana firma, gdzie zawsze dobrze mi doradzą, ale opinie innych też są warte uwagi), na razie jeszcze nic nie kupiłem, rozważam i dobrze, że natrafiłem na wasze opinie, bo są cenne, zwłaszcza dla osoby przymierzającej się do zakupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek102    0

Na stronie farmera maja artykuł z danymi badawczymi z testu który robił Top Agrar, wyszło przyzwoicie na tle innych marek. A w praktyce to znam osobę która ma takiego 112km z TUZ i WOM przednim, nie narzeka, mówił ostatnio że mu się dobrze sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek102    0

NO I SPOTKAŁEM TEGO ZNAJOMEGO, PUKI CO ZAPAŁ MU OPADL

Edytowano przez Janek102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel101210    5

Mój wujek ma Farmera F-9258 te z ładowaczem i do tej pory mu się sprawuje dobrze :D ma go już ponad rok i wymieniał filtr powietrza a ze sprzęgłem problemu nie miał jeszcze i linka mu się nie urwała do tej pory... Ma w nim silnik JD lepszy od tego ruskiego.. Być może wersja TE jest najlepsza


pawel101210 na YouTube zapraszam na filmiki do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gacek123    0

Ja tam jestem zadowolony z Famera seria TE, dobry sprzęcior, jak się coś dzieje to naprawiam w fir mie Master Płodowscy i wspólnicy, sprawdzona firma, także tam sobie .go serwisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gacek123    0

Widze, że nie tylko ja w firmie Master Płodowscy i wspólnicy...

Edytowano przez gacek123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz6340    34

Witam mam problem z farmerem a dokładnie z pompką sprzęgła. Po po założeniu nowej pompki strasznie dużo pobiera ona płynu i nie wiem dlaczego (układ był odpowietrzany). Czy wy też mieliście taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jestem po pierwszej wizycie serwisu . Równy gość serwisuje doradzi, podpowie ogólnie OK !

I przestrzegam wszystkich przed firmą AgroMax z Będzimina k. Żuromina . Od ładowacza (AgroMax) same pękają węże i olej zalewa mi traktor . K... mać A o naprawę AgroMaxu nie mogę się doprosić . Szczerze odradzam produkty z AgroMax , Agromot z Lubawy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lnd15    0

Chodzi Ci o to że z niej kapie czy z całego systemu płyn ucieka?

Ja zmieniam pompkę i wysprzęglik i to 2 razy w sezonie-farmer robi pod turem-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
    • Przez bajno158
      Witam. Czy jest możliwość dostania tego rozdzielacza z pokretlem pod siedzeniem w Farmerze 8244 c2? czy mozna to jakos obejsc lub cos innego zamontowac? Bo raczej wstawienie zwyklego trojnika nie pomoze...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj