Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek12

UEFA Champions League

Polecane posty

Grzesiek12    18

Ja stawiam na Chelsea Londyn <3 , jest to tak pechowy klub ,ale w tym roku pokaże kto rządzi!

Edytowano przez Grzesiek12

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukam żony z polem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej93    2

Ja jestem wielkim fanem Arsenalu ... Ale uważam że Chealse Ma ogromne szansę na wygraną... Zobacz Grzesiu wygrali z Arsenalem 3:0( ale to mieli farta bo nie było Van perisiego) mają pierwsze miejsce w premier legue i zgarną pewnie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm barca nieda rady w tym roku po pierwsze nikt jeszcze nie obronił tytułu po drugie w dzisjejszych latach taki sezon jak miała barca w tamtym roku to drużyna ma raz na kilka kilka sezonów i jeszcze dodam ze w tym sezonie niemieli już tak łatwo w grupie ;) faworytem jak dla mnie jest Chelsea choć kto wie może Bayern coś zamiesza, lub arsenal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej93    2

Zgadzam się z Damianusiem Barcelona nie da rady obronić tytułu... A Jak to powiedział Zetor 1992 galaktyczny Real gra słabo choć jest naszpikowany gwiazdami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek12    18

Śmiałbym sie gdyby wygrała jakaś drużyna nie naszpikowana gwiazdami ;p Ale też zalezy wszystko od losowania i jak kto na kogo potrafia ;p


----------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukam żony z polem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik88    0

zawsze kibicowałem milanowi, ale jak by patrzeć trzeźwym okiem to nikt aktualnie nie gra lepiej niż barca i chelsea. Finał z ich udziałem był by najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

Wygra albo Barca albo Real lub Chelsea i chyba nikt więcej


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

Serce mówi Milan. Milan to nieobliczalna drużyna (vide faza grupowa)

Ligi mistrzów jeszcze nikt nie wygrał 2 razy z rzędu więc Barca RACZEJ odpada, choć jest jednym z faworytów.

Chelsea po zmianie trenera jest mocna i gdy nie będzie kartek, ani kontuzji mogą spoooro namieszać.

Real - zawsze znajdzie się jakieś najsłabsze ogniwo, dzięki któremu odpadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja napisze tak. Watpie zeby Milan jak i Inter poradzili sobie z drużynami angielskimi. Jak wiadomo, drużyny włoskie maja wiele problemów z drużynami angielskimi, a w dodatku bedą grać z najmocniejszymi teamy angli. Wiec na starcie mysle, ze i Inter i Milan odpadna. Tak samo sprawa sie ma w parze Lyon - Real Madryt- kto mi powie kiedy ostatnio Real wygral z Lyonem?? Tu obstawiałbym sporą niespodziankę-choć do końca nie uważam, że niespodzianką bedzie awans Lyonu.

Olympiakos Pireus-Girondins Bordeaux to ,,Żirordyści'' też nie powinni mieć problemów. W tym sezonie są w świetnej formie. Pokazali w fazie grupowej, że potrafią wygrywać z takimi gigantami jak Bayern i Juve. Ograli Bayern 2 razy, a z Juve raz wygrali i raz padł remis. W tym sezonie mogą daleko zajść. Na temat innych par nie wypowiem sie, ponieważ bedą to bardzo wyrównane pojedynki, w których wynik będzie nieprzewidywalny.

PS. Zapomniałem o Barcelonie,ale tu też za wiele nie można napisać. Porażka byłaby wielkim blamażem Katalończyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

Manchester United!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:blink: GGMU;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumun96    0

ja myśle że wygra Barca na początku słabo jej szło ale miała bardzo ciężką grupę ale Chelsea też ma duże szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj