Skocz do zawartości
focus07

Jaki wziąć kredyt na kupno maszyn z prow-u???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zibik1    0

Załóżmy że chciałbym kupić ciągnik za 100 tyś. zł.+ vat z MGR a nie mam nic pieniędzy ,może trochę .Czy jakiś bank udzieli mi kredytu na cały ciągnik a jestem vatowcem ?Jak to wygląda panowie? Proszę o odp.

figo    0

Zibik. No pewnie że ci udzieli bank jakiegoś kredytu albo leasing, my bieżemy teraz sprzęt za 150 tys oczywiście mamy wkład własny ok. 60% a reszta z bz wbk leasing i gościu zrobił nam super oferte, mamy tam konto były brane kredyty itd. Popytaj w swoim banku i oczywiście dobrze się targuj z nimi o oprocentowanie i prowizję. poz

Tomalok    2

Koledzy mam pytanko do tych co brali kredyt pod PROW w PNB PARIBAS ? Jak Wam się układa współpraca? Polecacie ich? Ja właśnie stoję przed taką decyzją, zaproponowali mi najlepsze warunki tylko nie wiem czy nie ma w tym jakiegoś tzw. haka? Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

mati2311    0

kredyt fabryczny NH.

Kwota kredytu 100tyś , okres 7 lat , kwota do oddania po 7 latach z odsetkami 142.800pln.

1700zł miesięcznie przez 7 lat .

Znajomy brał kredyt w BS na prow , kwota ok 350tys , oprocenotwanie 8% +/- 0.5% , utargował z nimi ,że prowizji pobiorą 0.5% tak jakby z tej kwoty 1700zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się