Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Gebrowski
      Witam.
      Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu z turem Ł-104 ciągnik zetor 5340
      Rozdzielacz 3-sekcyjny. Z jednej sekcji wycieka olej ze złączki przy rozdzielaczu gdy wymienię jedną leci z drugiej. gdy wymienię tę drugą leci z pierwszej i i tak w kółko za podpowiedzi ;
      Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

• Przez TymonMasa
      Witam mam mały problem posiadam ładowacz prywaciaza stylizowany na quicka i do niego jest też osprzet w postaci chwytaka do bel do zludzenia przypominajacego quicke flexgripi mam pytanie oraz prozbe jesli ktos takiego psiada prosze o opinie i jesli komus by sie chciało był bym niezmiernie wdzieczny gdyby podał mi "głebokosc" ramion znaczy od srodka całego uzadzenia do czubkow ramion w lini prostej
    • Przez dawmal1222
      Witam, co sądzicie o tych siłownikach do łychokrokodyla? boję się, że to chińszczyzna  nie za tanie? potrzebuję dwóch takich. https://www.olx.pl/oferty/q-silownik-c50/, https://www.olx.pl/oferta/silownik-c50-pomocniczy-podnosnika-hydraulicznego-mtz-dwustronny-tanio-CID757-IDkt4yS.html#c538a4ad1d, https://www.olx.pl/oferta/silownik-c-50-CID757-IDt0cnb.html#c538a4ad1d
    • Przez JakubLewalski
      Witam, 
      Od pewnego czasu w mojej ładowarce weidemann 3006 stało się coś z skręcaniem, mianowicie wystarczy lekkie obciążenie np. trochę piachu na łyżce i mały skos to mogę sobie kręcić kierownicą a przód ładowarki stoi w miejscu. Wie ktoś gdzie szukać przyczyny?
    • Przez Jankes1012
      Zakupiłem używany ładowacz quicke q45 zamontowaliśmy konsole do ciągnika chcemy podczepieać, a tu problem. Po podłaczeniu węży okazuje się,  że główne siłowniki działają na tzw, krzyż jeden działa w jedną a drugi w drugą, po ponownym podłaczeniu jeden siłownik się schodzi do połowy a gdy przestanę dawać ciśnienie wysuwa się na maxa spowrotem.Euro ramka działa prawidłowo . Rozdzielacz od tura ma popsutą jedno wyjscie cały czas daje tam ciśnienie.Próbowaliśmy te siłowniki na jednej parze przy rozdzielaczu tej sprawnej poprzez rozłączanie węży dzieje się to samo. Poratuje ktoś?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.