Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez michal_xs
      Witam chce kupić lycho krokodyl do ciagnika żeby moc wyciagnac obornik od dziesięciu sztuk bydla ze stodoly. Problem w tym ze korytarz gnojowy mam 2m a rozmiary lycho krokodyla to albo 1,8 albo 2m i nie chcą zrobic na zamówienie 1,9. Co byscie radzili?
    • Przez mlodyhef
      Witam. Problem dotyczy ładowarki Kramer 312 SL,  nie jedzie ona do przodu tylko do tyłu.  Na luzie też jedzie do tyłu, gdy przełączam jazdę na przód to też metr się cofnie i stoi. Problem wystąpił przy naprawie wycieku.  Teraz wycieku nie ma, nalaliśmy nowego ATF II i d*pa. Czy ktoś z użytkowników wie co tu mogło się stać? 
    • Przez Jankes1012
      Zakupiłem używany ładowacz quicke q45 zamontowaliśmy konsole do ciągnika chcemy podczepieać, a tu problem. Po podłaczeniu węży okazuje się,  że główne siłowniki działają na tzw, krzyż jeden działa w jedną a drugi w drugą, po ponownym podłaczeniu jeden siłownik się schodzi do połowy a gdy przestanę dawać ciśnienie wysuwa się na maxa spowrotem.Euro ramka działa prawidłowo . Rozdzielacz od tura ma popsutą jedno wyjscie cały czas daje tam ciśnienie.Próbowaliśmy te siłowniki na jednej parze przy rozdzielaczu tej sprawnej poprzez rozłączanie węży dzieje się to samo. Poratuje ktoś?
    • Przez massey4455
      Witam, mam zamiar kupic ładowarkę teleskopowa Weidemann t5522, pracowalaby przy ~70-80 sztuk bydla, mleczne plus opasy przy wypychaniu obornika, ladowaniu na rozrzutnik, do codziennego przywozenie karmy, przy sporządzaniu bel z chwytakiem oraz ladowania i zwozenia slomy. Ogólnie do codziennych obrządków związanych z bydlem. Co o niej sadzicie? Cena poniżej 190 tys netto w pełnym wyposazeniu i z podstawowym silnikiem 50km.
      Wszelkie opinie i rady mile widziane, z góry dziekuje za odpowiedzi.
    • Przez Carbo254
      Witam
      Jaki ładowacz czołowy będzie pasował po adptacij po quicke 2200?
      Interesują mnie ładowacze 3 sekcyjne i samopoziomujące,