orzech

Pudzianowski vs Najman

Polecane posty

kkk2006    0

Andrzej no mi chodzilo ze w poruwnaniu do Najmana jest wolniejszy przynajmniej mi sie tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej93    2

Ja jestem za nejmanem... Pudzianowski będzie jak kłoda,nie ruszy się... Ale napewno pomoże mu jego masa... Ogólnie będzie bardzo ciekawy pojedynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

wszystko zależy ile techniki nauczył sie Pudzian, jeżeli załapał to trzeba podwyższyć liny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej93    2

Bardzo możliwe na treningach widać że ciężko pracuje i trener mówił że widać efekty...

 

Pogadamy po walce...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Krótko zwięźle i na temat. ;) Widać, że chłopaki mają jaja. Szok po prostu, Najman nie miał szans. Gdzie siła tam i prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Tyle czekania na kilka sekund walki hahahaha Szybko poległ hehe


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

haha -gonił go jak psa... ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

po prostu Mariusz się wkur.... ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Andrzej no mi chodzilo ze w poruwnaniu do Najmana jest wolniejszy przynajmniej mi sie tak wydaje.

 

Oglądałeś?? Jeśli nie to obejrzyj i czekam na twój komentarz odnośnei moich przewidywań.

 

PS walka trawa około 50 s ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Gdyby ta walka trwała choć minute to chyba Pudzian by go zabił ;) ale na niezłej kur** wszedł na ring :D

 

 

orzech ale porównanie dałeś to mała bania :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

W wywiadzie najman gadał ze chciał do 60s wytrzymac ale mu nie udało się, a sędziego jak wtrybiło ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widać, że Dominator odegrał się za te puste słowa Najmana. Polska górą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa    1

46 sekund, 200 tysięcy PLN i honor w kieszeni :D gonił go jak burą sukę, najbardziej mi się podobały te jego kopy, jak przywalił, to nejman nie wiedział gdzie uciekać ;) teraz tylko czekam na te 4 przyszłe walki :D


"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

No z tymi butami to dziwny fakt. I będzie o tym glosno w mediach itd zobaczycie. Matey przykro mi ze nie zdarzyłeś hehehe ja ledwo usiadłem to już wstawałem bo było koniec i szedłem do siebie do pokoju:P


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Przed walko gadał tak pewny siebie :D

 

Reakcja publiczności był hmmm ciekawa ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Extra Fight-Chyba Ulica Fight w wykonaniu Pudziana ;/

 

Przecież to mma ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2006    0

Andrzej zwracam honor.. ale Pudzian wziol go odrazu bo bal sie ze jak bedzie go gonil to sie zmeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj