orzech

Pudzianowski vs Najman

Polecane posty

mirasek    13

-a tak poważnie to naprawdę wolałbym strzelić kogoś (lub strzelonym zostać biggrin.gif) po owym pysku niż ogladać ów show oddzielonym bedąc bezpieczną taflą ekranu...

Ludzie chcą chleba i igrzysk, to się im daje, przynajmniej te igrzyska bo na chleb trzeba ciężko pracować (na szynkę już nie :) ). Pokazuje się to co trzeba w danym czasie oglądać, co jest na topie i zauważyć należy że chyba nikt by nie oglądał tak z własnej potrzeby tego całego tłuczenia się w MMA gdyby nie media, gdyby nie Pudzian, a tak mamy sensację więc trzeba zobaczyć, potem pogadać i wszyscy są zadowoleni... no prawie ;)

 

Żadne to odkrycie ale media są mocno wybiórcze jeśli chodzi o sport. Przykładowo w relacjach z Dakaru mówi się i pokazuje tylko zawodników w brawach olrenu, inni Polacy na rajdzie są nieważni i szary Kowalski nawet nie wie że jeździli od nas też ludzie nie zrzeszeni pod szyldem czerwonego ptaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dokładnie Dakar to również prywatni rajdowcy, którzy śpią w grupach z innymi wolnymi jeźdźcami. Orlen team ma pełne zaplecze, wiec taki Czachor albo Dąbrowski nie ma tak zrytej bani. :) Jeżeli ktoś ma jednoosobowy zespół to jest szefem, serwisantem, rajdowcem etc. w jednym i tu zaczyna się prawdziwa walka o przetrwanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"co ma piernik do wiatraka?"

@HubertOjdana masz tu definicje PATRIOTYZMU:

 

Patriotyzm (łac. patrio = ojczyzna, gr. patriates) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnejojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar. To wypełnianie obowiązków konstytucyjnych i obywatelskich. Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a często także gotowością do poświęcenia własnego zdrowia lub życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka.

 

Cechami patrioty jest umiłowanie własnej ojczyzny i narodu. Może być ono realizowane poprzez kultywowanie tradycji, oddawanie czci bohaterom narodowym i pamięć o nich, jak i również działania na rzecz danej społeczności; uczestnictwo w wyborach, świadoma postawa obywatelska. Jednakże również działania na szkodę aparatu państwowego mogą być uznawane jako patriotyczne, jeśli służą budowaniu ojczyzny - nieposłuszeństwo obywatelskie.

 

Patriotyzm to stawianie dobra kraju ponad interes osobisty, a nawet rezygnacja z prywatnych korzyści. Wynika on z więzi społecznej i emocjonalnej z narodem, kulturą i tradycją. Wiąże się także z poszanowaniem innych narodów i ich kultury

 

 

 

 

czyli według tego co jest podane w definicji to powinnismy zrobic ściepę narodowa i pojechac do usa i nakopac amerykancom,cool.gif

 

po za tym popieram to co napisał @brzozak2, on tylko osmiesza nasz kraj, stoczył 3 wali i wszystkie wygladały tak jakby na wiejskiej zabawie pod remiza sie napierdzielał, i robi na tym kase czyli nie "walczy" dla Dobra Narodu Polskiego...

 

 

 

Tylko mi nie mów, że wiedzę czerpiesz z wikipedi?? :) :) ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

Jak widac nie tylko ja z niej korzystam skoro sam wiesz skad to zaczerpnąłem smile.gif (ale chyba sam nie wiedziales do konca co oznacza bycie patriota skoro to sprawdzałes)wink.gif, a jesli masz lepsza definicje patriotyzmu to wrzuc ja tutaj chetnie sobie poczytamwink.gif

 

 

PS. Moze w końcu napiszesz nam tutaj co jest nie patriotyczne w złych wypowiedziach o dominatorze? wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

Ja bym chciał zobaczyć walkę Najmana z Kawaguchi ciekawe kto by wygrał


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Wcześniej wszyscy się cieszyli z Pudziana, teraz przegrał i każdy ma go gdzieś, ale taka prawda że się sprzedał, był znany TYLKO jako strong-man to było fajnie, teraz zachowuje się jak jakaś pseudo-gwiazda XXI wieku, ale czego się nie robi dla kasy...

 

Szacunek mam do niego i do jego osiągnięć sportowych, ale to, co robi ostatnio niespecjalnie mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak widac nie tylko ja z niej korzystam skoro sam wiesz skad to zaczerpnąłem smile.gif (ale chyba sam nie wiedziales do konca co oznacza bycie patriota skoro to sprawdzałes)wink.gif, a jesli masz lepsza definicje patriotyzmu to wrzuc ja tutaj chetnie sobie poczytamwink.gif

 

 

PS. Moze w końcu napiszesz nam tutaj co jest nie patriotyczne w złych wypowiedziach o dominatorze? wink.gif

 

Co jest nie patriotyczne? Nie udawaj idioty, bo wyraźnie napisałem co uważam za niestosowne.

 

Patriota to ktoś, kto kocha swoją ojczyznę i tą miłość potrafi okazywać np. poprzez kibicowanie swoim rodakom! Ktoś, kto zachowuje godność bycia Polakiem. Jest dumny z tego. Zachowuje szacunek do symboli narodowych, do jego tradycji i stara się jej przestrzegać.

Patriotyzm dziś i kiedyś różni się od siebie.

Coraz częściej pojawiają się żarty z symboli narodowych, kpiny z polityków: to również jest nie patriotyczne.

 

Oczywiście definicja czysto książkowa mówi o oddawaniu życia za ojczyznę, lecz w teraźniejszości takie zachowanie nie ma miejsca. Nawet na misjach pokojowych Polski żołnierz woli siedzieć cicho i nic nie robić niż narażać życie dla czyjegoś dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

zostałem wychowany w rodzinie gdzie duza wage przywiazywało sie do symboli narodowych (flagi, godła) i to dla nich jestem gotów walczyc, gdybyśmy mieli godnych reprezentantów w dziedzinie sportu to bym cie zrozumiał ale jak ktos uprawia sport tylko i wylacznie dla powiekszenia swojej kieszeni i jeszcze osmiesza siebie i nasz kraj na arenie miedzy narodowej to nic dziwnego ze kazdy po nim "jedzie"wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@Brzoza dlatego, że jest polakiem i wkur... mnie takie zachowanie jak Twoje czyt.antypatriotyczne! Nie chodzi mi tylko o Pudziana ale o wielu innych sportowców.

widzisz nie znasz mnie, nie znasz nawet mojego nicka dobrze. nigdy nie kibicowalem pilkarzom bo mam ich w glebokim powazaniu, czyt. we d*pie, zawsze kibicowalem kubicy, bo kocham sporty motorowe i jesli jadac na jakies GP, albo na rajd wystepuje w nich nasz rodak, bez wzgledu na sukcesy bede mu kibicowal.

 

tak szczerze mowiac nigdy nie bylem patriota, ale czy to oznacza, ze nie moge zyc w tym kraju??

Wcześniej wszyscy się cieszyli z Pudziana, teraz przegrał i każdy ma go gdzieś

 

Szacunek mam do niego i do jego osiągnięć sportowych, ale to, co robi ostatnio niespecjalnie mi się podoba.

ja naprzykladowo od razu mowilem, ze walczyc to on nie umie. dzwigal ciezary jak najbardziej, ale jesli mu sie znudzilo, to trzeba zejsc w blasku, a nie wyglupiac sie na arenie innego sportu, ktorego po prostu nie jest w stanie sie nauczyc w tym wieku - wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

On raczej chciał jeszcze bardziej zabłysnąć w TV, a przy okazji kasy zarobić.Śpiewać nie umiał ,a kombinował, tańczyć na lodzie nie umiał , a kombinował, w tańcu z gwiazdami też jakoś mu szło, lecz w bijatyce mu nie pykło. Ciekawe, może teraz aktorem zostanie, a płytę nagra laugh.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

moim zdaniem mozna to podsumowac:

"trzeba wiedziec, kiedy ze sceny zejsc niepokonanym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Przede wszystkim, to się odnosi do Pudziana, jeśli nie potrafisz walczyc i nie masz nawyków walki tym bardziej z cięższym i doświadczonym przeciwnikiem w parterze... trzeba było walczyc do końca w stójce ile się dało i lac typa czym ci Pan Bóg przykazał czyli szybkie proste i low kicki, bo to jest najprostszy sposób dla każdego i pod żadnym pozorem nie dac sprowadzac się do parteru bo w parterze niestety trzeba miec już nie byle jaki jad i umiejętności żeby odnieść sukces... Totalnie źle rozegrana walka, po mojemu Pudzian spalił się już na starcie, nie było w nim widac woli zwycięscy, szkoda, ale braków w technice(nawet tej najprostszej) już nie nadrobi, po prostu jest za późno, i co... Ci co wiedzą o co chodzi przyznają mi rację, szkoda... ale niestety mata weryfikuje wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tak szczerze mowiac nigdy nie bylem patriota, ale czy to oznacza, ze nie moge zyc w tym kraju??

 

A czy ktoś tak powiedział? Napisałem, że wku...rwia mnie takie zachowanie jak Twoje i przedmówców. Nie chwaliłem ani nie potępiałem Mariusza za to, że pcha się do MMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hubert jak taki patriota jesteś, to czemu zamiast 6830 nie kupiłeś 1674. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja jestem patriotą, co wcale nie przeszkadza mi w RACJONALNYM odbieraniu i ocenianiu tego, co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@lordhagen w 100% się z Tobą zgadzam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Polacy tak to już mają jak ktoś wygrywa to super i w ogóle, a jak ktoś przegra albo coś to od razu od ch*ji go wyzywają ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

panowie prawda jest taka że Pudzian ma siłe ale przez pierwsze 2 minuty walki, później zaczyna ją szybko tracic i wszystko sie konczy, poza tym technika jest bardzo kiepska, praktycznie zerowa tak samo w stójce jak i parterze

Moim zdaniem Pudzianowski ma szanse w MMA ale nie z najlepszymi zawodnikami-skoro Silva pokonał Pudziana a z kolei Emalienko Silve załatwił w kila sekund to co ten Rosyjski niszczyciel zrobił by z Polakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

co ma sila do sportow mma?

@mirasek wylozyl wszystko jak na tacy, a rzeczywistosc to potwierdzila, wiec po co pisac kolejny raz te glupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

to samo co patriotyzm do bycia kibicem wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Panowie darujcie sobie... ;) , Pudzian ma inną motorykę mięśni i pamięc mieśniową niż wojownicy z MMA czy innych sportów walki. Co z tego, że jest niesamowicie silny, kiedy, nie potrafi tego przełożyc na czyste, silne cisy z długim wypadem reki, za którym idzie bark do tego ze skrętem ciała, obserwowałem jego uderzenia, nawet jak trafiał były to uderzenia krótkie, w których nie była skumulowana energia którą posiada. Do tego potrzeba miec niesamowitą kondycję, bo ci co mieli okazję z kimś się okładac przez dłuższy czas doskonale wiedza jak szybko zaczyna brakowac oddechu i zaczynają migac płatki przed oczyma, walka to nie bieg, czy cwiczenia. Życzę mu jak najlepiej bo to świetny facet z charakterem, ale po tych dwoch walkach widzę ze brak mu umiejętności, których już nie nadrobi, bo nawet jak będzie wiedział o co chodzi to już nie nauczy mięśni i ciała do walki, bo te nawyki trzeba cwiczyc od młodego, a nie w wieku 30lat, a do tego brak mu duszy zabójcy, a w sportach walki bez tego ani rusz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wk***ia cie prawda?

 

wk***ia mnie jechanie po Polakach którzy odnoszą porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

w takim razie, niezmiernie ciesze sie, ze udalo mi sie ciebie wk***ic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak dzieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj