orzech

Pudzianowski vs Najman

Polecane posty

oglądaliście ;):D niman pom 44 s. poległ :D


HWDP!!!
nienawisc do policji tak zostalem wychowany,ten kto z nimi trzyma na zawsze jest stracony!!! HWDP ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Pudzian nie ściągał butów bo mu się nie opłacało na 44sekundy;p Dłużej mu by zakładanie i ściąganie czasu pochłoneło niż ta "walka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Oby takich walk więcej:)

;):D :D idz na pierwsza lepsza wiejska impreze to zobaczysz wiecej fantazji w walce niz w tym czyms w TV.

przez to ze mamy takie gusta musimy takie gowno ogladac w telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

A mi się nie podobało.Sam Pudzian jest OK ale walka kiepska .Wyglądało to jak by bandzior dorwał na ulicy przechodnia i go stłukł.Dorwał się do przeciwnika jak szczerbaty do sucharów.Zero techniki i poezji w walce.Przyjrzyjcie się jego uderzeniom jak Nejman leżał już na macie.Może to były i silne uderzenia ale bił jak baba-nie obrażając kobiet oczywiście.Jakoś nie widzę go na szczycie w walkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

;):D :D idz na pierwsza lepsza wiejska impreze to zobaczysz wiecej fantazji w walce niz w tym czyms w TV.

przez to ze mamy takie gusta musimy takie gowno ogladac w telewizji...

Miałem na myśli czas trwania :( nie ukrywam że boks bardzo mnie nudzi i cała reszta jak skaczą i ciągnie się to g..no, a tak kilkadziesiąt sekund i po zabawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

chyba, ze tak ;)

z drugiej strony caly wieczor czekania i po kilku chwilach koniec :D ale nie moge powiedziec by byl to wieczor stracony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

przeciez najman sie madrzyl i pyskowal przed walka co on to nie jest,dobrze mu pudzian wpier**** podszkoli technike i bedzie wymiatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Co jak co ale ciekawiej oglądało sie wcześniejsze walki, na koniec tylko sie nieźle uśmiałem ;)

 

Sukcesem samej gali było to że Kasta zastąpił Ibisza, choć naturalnie nie dało sie uniknąć pokazywania Mroczków, wywiadu z Herbuś i innych bardzo istotnych rzeczy, które tak fajnie zmiękczały atmosferę transmisji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Ciekawe jak by kogoś z Nas tam postawił co by robił.Czy by czekał do końca całej walki i nie prał goscia bo ludzie patrzą?Pudzian sie wkurzył po wyprowadzonym ciosie Najmana i porządek zrobił,nie było nic poza zasadami MMA,Jest okazja to się wali tak żeby wygrać a nie czekac aż przeciwnik to zrobi.Poza tym pierwsza walka więc można mu wybaczyć błędy i brak techniki.Nie odrazu Kraków zbudowano,nie da sie wpoić wszystkiego przez 2 miesiące.

@Lechu-wyjdź do takiego niech Cię uderzy tym jak to Ty napisałeś "biciem jak baba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

Dużo osób zarzuca Pudzianowi brak techniki i finezji walki. Ale to nie balet lub jazda figurowa na łyżwach, że trzeba wszystko wykonywać precyzyjne, równo i pięknie. Tu się liczy efekt końcowy czyli zwycięstwo a nie sposób wyprowadzania ciosów. Fakt walka była podobna do Walek ulicznych proste kopnięcia i seria ciosów ze strony Pudzianowskiego. Ale jeśli to miał być klucz do sukcesu to czemu nie.

Z niecierpliwością czekam na kolejne walki Mariusza z bardziej wymagającymi przeciwnikami.

Ps Widziałem kilka razy Pudziana na żywo jego wygląd naprawdę robi niezłe wrażenie. Telewizja i zdjęcia nieodzwierciedlaną jego warunków fizycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Technika może być siłowa i taka była, w tym przypadku sprawdziła sie bardzo dobrze ;) co nie znaczy że w MMA sprawdzi sie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siła to nie wszystko ;) Spójrz na mistrzów (wschodnich sztuk walki)wysportowane,lekkie chłopy po 60-70 kg,którzy siłę mają średnia,a jak by z*****ł to byś się nie podniósł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Pudzian wiedział że walczy z bokserem dlatego pierwsze zaatakował nogi przeciwnika , nie dopuścił do walki w dystansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Najman się chwalił jak go skopie , ale przecież to najsilniejszy człowiek świata , który miał wyrok za pobicie... ;) To było do przewidzenia , ale że tak szybko to się nie spodziewałem , z tatą taką polewe mieliśmy z nich że na podłodze leżeliśmy :D ( kop jeden ,drugi , Najman zaczął zwiewać to ten go jeszcze i na glebe i razem z sędzią na ręce dokończył ) . Ale strach dopiero będzie jak pudzian technike poprawi :D


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Pudzian poprostu nie miał przeciwnika. Do piątku wogóle nie wiedziałem kto to jest ten Najman, podobno jakiś pięściarz z big brothera, dobry materiał na debiut dla Pudzianowskiego w mma, nie podjął żadnej akcji, dostał kopniaka, przestraszył sie i zaczął uciekać, z kim tu walczyć?

 

Nie znam sie na sporcie, mma to dla mnie rozrywka przy piwie, ale myślę że ta pewność Pudziana po piątkowym sparingu wyjdzie mu ostro bokiem, choć życze mu jak najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Co jak co ale ciekawiej oglądało sie wcześniejsze walki, na koniec tylko sie nieźle uśmiałem ;)

 

Sukcesem samej gali było to że Kasta zastąpił Ibisza, choć naturalnie nie dało sie uniknąć pokazywania Mroczków, wywiadu z Herbuś i innych bardzo istotnych rzeczy, które tak fajnie zmiękczały atmosferę transmisji :D

to było dla mnie zaskoczeniem, włączam TV na polsat a tutaj Wall'y na miejscu tej "gwiazdy" Ibisza :D

moze i nie mial przeciwnika ale i szybko go nie dostanie, mamy do czynienia z bardzo silnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ale jaki ma charakter w big Brotherze chciał bić gości (skoda że tam Pudziana nie było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

najlepszy był nie wyparzony pysk Najmana, gadac to on duzo potrafił na konferencje przyszedl na luzaku ubrany dawal Pudzianowskiemu paletki do badmintona zeby sie za to brał a nie za MMA no i Pudzian mu pokazał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nejman tymi paletkami pewno ostro zmotywował Pudziana ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

kumpel to nawet wymyślił nową jednostkę czasu 1 najman = 44 sekundy :unsure:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

to moze i ja wyjde na ring z Pudzianowskim a co mi tak dostać w morde za taką kasę :unsure: ciągnik sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Oliwa to jest fighter z nhl :unsure: 400 bójek tam zrobił z czego 70% wygrał. Ale on dopiera raczkuje w MMA. Najchętniej widział bym walkę: Pudzian vs Popek


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj